Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Miejscówe mają dobrą ?

Powitać

:kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie kto obszywał kierę ? Łukasz czy Marcin ? Jakie wrażenia ? Polecacie ? Ile $$$ ?

Opublikowano
5 godzin temu, Korton555 napisał:

Może mi się uda wpaść na spota, pytanie czy miałby ktoś VCDS'a mam problem z jednym kodowaniem po wyłączeniu auto-stop.

Podłączam się pod prośbę, jeżeli dotrę to miałbym  prośbę aby ktoś zerknął w moim Leonku do kodowania centralnej elektryki. Moim 12.12 nie idzie, może nowszy pójdzie?

 

Opublikowano
3 godziny temu, countryFan napisał:

Podłączam się pod prośbę, jeżeli dotrę to miałbym  prośbę aby ktoś zerknął w moim Leonku do kodowania centralnej elektryki. Moim 12.12 nie idzie, może nowszy pójdzie?

 

A co to za leon że 12.12 nie idzie??

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam, to Seacik z 2014. Ja posiadam wersje 17 cos tam... jak uda mi się dziś dotrzeć to wezmę ze sobą.

Opublikowano

Do której jesteście przeważnie na spocie? Pytam, bo ja dopiero mogę o 21 wyruszyć i nie wiem czy jest sens, jak np za chwile kończycie.

Opublikowano

Przeważnie zbieramy się koło 22 ? 

Opublikowano
4 minuty temu, skotyman napisał:

Przeważnie zbieramy się koło 22 ? 

Ok, dzieki, to do nastepnego razu, bo pewnie zajechalbym ok 21:30

Opublikowano
5 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

A co to za leon że 12.12 nie idzie??

Tzn. tak... jest dziwna sprawa, wchodzi w moduły, czyta błędy np. w module centralnej elektryki ale już nie idzie, np: -> sterownik 09 ->Adaptacje -> Daytime Running Light -> Sub - Tagfahrlicht dauerfahlicht aktiviert zusaetzlich standlicht
-> Nie da się zmienić na On;

Nie widać także bloków pomiarowych silnika... etc.

error.png

 

Opublikowano
5 godzin temu, Krzysztof.95 napisał:

Jak dobrze pamiętam, to Seacik z 2014. Ja posiadam wersje 17 cos tam... jak uda mi się dziś dotrzeć to wezmę ze sobą.

Dzięki za chęć pomocy ale ale aluminiowa instalacja elektryczna w bloku z wielkiej płyty u moich rodziców mnie pokonała :thumbdown: - miałem tylko poprawić gniazdko, a skończyło się na kuciu ściany i nie było szans dojechać na spota :facepalm:

Opublikowano

Pięknie Chorwaci :oklasky:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
12 godzin temu, Radekst napisał:

Pięknie Chorwaci :oklasky:

:thumbup1:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:Witajcie,

Będzie ktoś dziś na spocie z VCDS-em ?

Opublikowano
3 godziny temu, countryFan napisał:

:hi:Witajcie,

Będzie ktoś dziś na spocie z VCDS-em ?

jak trzeba to zabiorę

Opublikowano

Koledzy a ja chciałem zapytać, czy mamy tu jakiegoś znajomego od przyciemniania szyb? i od klimy? pytam, bo jak mam jechać do nieznajomego to wolałbym może dać zarobić komuś z  forum niż pierwszemu lepszemu z ul.:) a nóż Krakowskim targiem taniej mnie policzy:decayed::D

Opublikowano
5 godzin temu, countryFan napisał:

:hi:Witajcie,

Będzie ktoś dziś na spocie z VCDS-em ?

Będę i wezmę. ;)

Opublikowano

Ja odpadam, bo moja a4 w niedziele z trasy zamiast do Krakowa dotrzeć, to pojechała laweta do ASO w Sosnowcu, wiec bez auta :)

Opublikowano
5 godzin temu, Krzysztof.95 napisał:

Będę i wezmę. ;)

Dzięki za spota Wszystkim - dawno się tak nie uśmiałem -  i za pomoc.

DRL w tylnych lampach udało się włączyć, natomiast Start/Stop nie zdeaktywował się  :tonguemad:

Opublikowano
24 minuty temu, countryFan napisał:

Dzięki za spota Wszystkim - dawno się tak nie uśmiałem -  i za pomoc.

DRL w tylnych lampach udało się włączyć, natomiast Start/Stop nie zdeaktywował się  :tonguemad:

Trzeba o tym poczytać - myślę że na pewno jest to do zrobienia vcdsem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.