Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś dziś Bora/Ryby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Trzeniu

Byłem dziś napełnić i odgrzybić klimę.

W układzie powinno być 520 gr czynnika a u mnie było ...0,12gr... :shocked:

Dziwili się że sprężarka się nie zatarła ale na całe szczęście jest w stanie idealnym :)

Wąski dzięki za namiar , goście porządni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,ale ten swiat jest powalony auto mam juz od kilkunastu tyg w tej samej cenie i nikt przez miecha nie dzwonil a wczoraj nagle 4 kupców :kox: którys musi kupic nawet z forum jest :)

Ja miałem to samo, wystawiałem A6 przez 4 miesiące i było bez odzewu, a jak zaczęli dzwonic w wielki piątek to nie nadążałem telefonow odbierać i we wtorek po świętach posżło... :wink4:

Chciałem już oddac za 25 a wziałem prawie 27, przy czym ten rok na allegro można było za 23 kolory wybierać... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś napełnić i odgrzybić klimę.

W układzie powinno być 520 gr czynnika a u mnie było ...0,12gr... :shocked:

Dziwili się że sprężarka się nie zatarła ale na całe szczęście jest w stanie idealnym :)

Wąski dzięki za namiar , goście porządni.

Gdzie byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś Bora/Ryby?

Bora, 22.00 pod MC Donaldem :)

Byłem dziś napełnić i odgrzybić klimę.

W układzie powinno być 520 gr czynnika a u mnie było ...0,12gr... :shocked:

Dziwili się że sprężarka się nie zatarła ale na całe szczęście jest w stanie idealnym :)

Wąski dzięki za namiar , goście porządni.

A jak z terminami :?:

Długo czekałeś na przyjęcie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

5 min :) wjechałem z ulicy bez umawiania się bo.... nie odbierają telefonu :)

Kompletna usługa to

sprawdzenie szczelności klimy

odgrzybianie

uzupełnienie czynnika chłodzącego

mycie chłodnicy

wymiana filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś Bora/Ryby?

ja Bora, ryby wczesniej nie dam rady raczej...

o której optymalnie wpaść na Bora, jadę pierwszy raz :embarrassed: ? :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 15:53_________________________________________________a już doczytałem, Jarko pisze 22. ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 min :) wjechałem z ulicy bez umawiania się bo.... nie odbierają telefonu :)

Kompletna usługa to

sprawdzenie szczelności klimy

odgrzybianie

uzupełnienie czynnika chłodzącego

mycie chłodnicy

wymiana filtra

jaka cena ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 16:30_________________________________________________na Bora też będe pod McD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś nie będzie bo jade do Krzeszowic :cool1:. baw ta sie dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

5 min :) wjechałem z ulicy bez umawiania się bo.... nie odbierają telefonu :)

Kompletna usługa to

sprawdzenie szczelności klimy

odgrzybianie

uzupełnienie czynnika chłodzącego

mycie chłodnicy

wymiana filtra

jaka cena ? :mysli:

250 pln brutto , z tym że ja wogóle nie miałem czynnika chłodzącego a to jest najdroższe :cool1:

normalnie ponoć jeśli się co rok robi przegląd to uzupełnia się ok 100-150gr , mnie władowali 510gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do klimy to nie wiem czy co roku ja jak kupiłem auto 2 lata temu pojechałem na pełny serwis klimy to tylko musieli odgrzybić nie dolewali ani deka czynnika chlodzącego coś musisz miec nie chalo.

A tak na marginesie czy ktoś wie gdzie można kupć pewną używaną turbinkę od AWX lub dobże zregenerować bo moja zaczyna gwizdać i stanowczo za dużo oliwy wali w dolot ?

Kupiłem w tamtym roku turbinę NOWĄ na allegro za 1400 zł wtedy data jej produkcji była 2004 ale nie wyglądała na regenerowaną. Po 25 tyś zaczyna gwizdać wedłóg mnie wszytkie te jak oni tam piszą nowe turbiny z zapasów magazynowych to po prostu bubel który nie przeszedł testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie są tani ale ja lepsi :naughty:

Ogr bedziesz u mnie jutro bo oponka czeka :naughty: i nie zapomnij prezentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do klimy to nie wiem czy co roku ja jak kupiłem auto 2 lata temu pojechałem na pełny serwis klimy to tylko musieli odgrzybić nie dolewali ani deka czynnika chlodzącego coś musisz miec nie chalo.

A tak na marginesie czy ktoś wie gdzie można kupć pewną używaną turbinkę od AWX lub dobże zregenerować bo moja zaczyna gwizdać i stanowczo za dużo oliwy wali w dolot ?

Kupiłem w tamtym roku turbinę NOWĄ na allegro za 1400 zł wtedy data jej produkcji była 2004 ale nie wyglądała na regenerowaną. Po 25 tyś zaczyna gwizdać wedłóg mnie wszytkie te jak oni tam piszą nowe turbiny z zapasów magazynowych to po prostu bubel który nie przeszedł testów.

jak turbina gwizda to najprawdopodobniej poszła uszczelka między muszlą a kolektorem turbiny, bądź popękała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co może być ale zaczyna gwizdać nie kopci na niebiesko ani oliwy nie ubywa dużo wcześniejsza turbawka też zaczęła gwizdać może problem mam ze sterowaniem bo na wyższych obrotach przeładowuje czy od tego może sie coś stać?

Stara też przeładowywała chyba N75 coś szwankuje auto ma wirusa od Rogala na 139 kucy i 340 Nm jużsam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może przeładowywać i nie powinieneś tak jeździć bo zakatujesz turbo. Jeśli przeładowuje co się objawia szarpaniem przy dodaniu ostrzejszym gazu kiedy to ciśnienie jest zbyt duże niż przyjęte przez ECU to może być problem z wyjścia wężyka z N75 na Wastegate. Albo jest wypięty z którejś strony, albo zatkany (niedrożny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co może być ale zaczyna gwizdać nie kopci na niebiesko ani oliwy nie ubywa dużo wcześniejsza turbawka też zaczęła gwizdać może problem mam ze sterowaniem bo na wyższych obrotach przeładowuje czy od tego może sie coś stać?

Stara też przeładowywała chyba N75 coś szwankuje auto ma wirusa od Rogala na 139 kucy i 340 Nm jużsam nie wiem.

po mojemu pada :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szarpie nic dopiero przy wyższych obrotach troche przeładowuje. Piszesz że pada ale co turbina czy N75?

Nie może byc powodem przeładowania kierowniczki bo za szybko jeżdze więc nie mają takiego prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szarpie nic dopiero przy wyższych obrotach troche przeładowuje. Piszesz że pada ale co turbina czy N75?

Nie może byc powodem przeładowania kierowniczki bo za szybko jeżdze więc nie mają takiego prawa

co to znaczy troche. Przeładowuje albo nie. Jeśli przeładowuje to wtedy szarpie jak ciśnienie wychodzi poza norme i tak nie można jeździć bo zajebiesz moment turbine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...