Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Karol nie zapomnij wyprać spodni przed BT :wink4:

I wypastowac butow :naughty:

nie mogę sobie darować że nie zdążyłem strzelić mu foty jak jechał na połysk :naughty:

Myślę że wszystko idzie w kierunku tego że nie długo na spotach będzie selekcjoner i w trampkach i dresie nie będzie wjazdu na spota :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

poczekaj Pablo jak sprzedam betke i kupie nowa to wam tam te audiki wszystkie poobjezdzam bo cos M5 chodzi mi po glowie... potem sprzedam obydwa potwory i wsiade do R8 :naughty: joke... do tego pudla to nawet deska do kajta by nie weszla juz nie mowiac o snowboardowej...

a tak btw to ja sie ma moj audik do betki na przyspieszeniu? mi sie wydaje straszna zamulka tak powyzej 200km/h krową, choc nie powiem ale po wirusie jakby lepiej audi sie zbiera przy wiekszych predkosciach tylko sk***iel lyka troche ropy, ciezko mi zejsc ponizej 17l jak lece powyzej 200km/h, beciak niby lzejszy ale w 14l sie miesci przy 250km/h, przy 200 biega w okolicy dyszki...

ciekawe ile paliwo mnie wyjdzie w 4 osoby, dopakowana na max, ze 3 tony bedzie wazyla, buty juz jej zmienilem na 20 od najnowszej q7 to dodatkowy minus, na pewno wyjdzie wiecej niz sam pobyt ;p jak to z audi :decayed: a tak wzbranialem sie przed cayene bo duzo pali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

Albo na Lipskiej. Zajebsty asfalt tam polozyli. Nic tylko tam smigac.

Tamtędy śmigaliśmy kiedyś ze spotów na rybitwy i dobra też jest prosta :kox:

Jak były Rybitwy to ta droga tam całkiem inaczej wyglądała :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

poczekaj Pablo jak sprzedam betke i kupie nowa to wam tam te audiki wszystkie poobjezdzam bo cos M5 chodzi mi po glowie

jesteś pewien ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin!!!!!!

No to zdrówko :naughty:

zdrwko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 LAT !!!!! Wszystkiego Najlepszego z Okazji 18 Urodzin!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Paweł jak będzie cieplej to się będziemy w większości zjeżdżać na Bora Komorowskiego we Czwartki lub zakopianka carrefour :kox:

poczekaj Pablo jak sprzedam betke i kupie nowa to wam tam te audiki wszystkie poobjezdzam bo cos M5 chodzi mi po glowie

jesteś pewien ? :gwizdanie:

:naughty:

:hi: jarko 100 lat :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WYMARZONEJ FURY I WSZYSTKIEGO CO SOBIE TAM ŻYCZYSZ!!! :naughty:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 11:33_________________________________________________

Wszystkiego Najlepszego z Okazji 18 Urodzin!!!!!!

:polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JARKO 100LAT!!!

tego Ci zycze na te urodziny ze o zdrowiu nie wspomne

100lat-audi.jpg?w=468&h=312

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja Ci życzę Jarek 50lat :wink4: bo po 80-tce to już zero fanu i człowiek się tylko z tego cieszy że mu prostata codziennie pozwala rano pęchęrz wypróżnić :confused4: interesu to już na pewno nie odpalisz :naughty: więc z tego tematu też zero przyjemności do auta też już lepiej za kółko nie wsiadać więc po co męczyć rodzinę i być kulą u nogi dla ZUS-u dlatego życzę Ci żebyś przez te 50lat zawsze wstawał rano z uśmiechem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po takiej zwyczajowej wiązance fantomasa nie pozostajre nic jak tylko życzyć:

NAJLEPSZEGO JARKO!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...