Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, koniec pitolenie - DO ROBOTY !!!

Dobrze że sie u mechanika chwilę przespałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie no juz bez przesady, wielu z klubowiczów ma zony i dzieciaki i jakos dają rade, nie wyobrazam sobie ze nie mozna sie wyrwac na godzinke z domu. No alo moze sie myle, a skoro tak to nie chce miec zony :polew:

żony nie polecam :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 14:30_________________________________________________

Nie, to nie chodzi o tą godzinkę czasami tylko o to że bywa nie raz iż niedziela to w zasadzie jedyny dzień w tygodniu kiedy można spokojnie czas z rodziną spędzić :confused4: Do pewnego momentu myślisz jak się wyrwać, ale po pewnym czasie... PRIORYTETY :kox:

pierd....sz :polew: priorytety..... chyba baba z wałkiem :gwizdanie:

zobaczymy :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 14:31_________________________________________________

Przechodzę do play :kox::polew: :polew: :polew:

ja do Red Bulla :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 14:32_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: jarko Dzisiaj o 14:08

Przechodzę do play kox

ja do Red Bulla smiley

haha teraz jak kubica kupi sobie starter, to bedzie mógł powiedziec ze jest w red bull-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z KrK!!!

Jestem nowym posiadaczem a4 i nie ukrywam ze mam pare watpliwosci i tematow strikte zwiazanych z samochodem o ktorych chcialbym pogadac. Jest szansa spotkania i byc moze pogadania o samochodzie na spocie?? Chodzi mi o drobne porady co, gdzie i jak najlepiej zrobic badz samemu usprawnic. Wiem, ze sa usterki ktorych moglbym uniknac w trakcie uzytkowania badz lepsze i gorsze czesci do auta. Moje pytanie jest takie czy zajdzie sie ktos chetny do pogadania ze mna i udzielenie kilku wskazowek?? Auto nie jest mlode i ma pare wad z ktrymi bede sie musial uporac przed zima.

Z gory dzieki za wyrozumialosc.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze tak zapraszamy galeria kazimierz niedziela g.19

aaa parking niebieski prawie na samej górze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ja też witam wszystkich z KRK

Co do spocików, to już jak odbierałem ramki od Jarko mówiłem że niedzielny termin z pupy...

A na następny raczej przyjadę... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę do play :kox::polew: :polew: :polew:

to nara...

:ssij: ja juz dawno w play :tongue4:

Witam wszystkich z KrK!!!

Jestem nowym posiadaczem a4 i nie ukrywam ze mam pare watpliwosci i tematow strikte zwiazanych z samochodem o ktorych chcialbym pogadac. Jest szansa spotkania i byc moze pogadania o samochodzie na spocie?? Chodzi mi o drobne porady co, gdzie i jak najlepiej zrobic badz samemu usprawnic. Wiem, ze sa usterki ktorych moglbym uniknac w trakcie uzytkowania badz lepsze i gorsze czesci do auta. Moje pytanie jest takie czy zajdzie sie ktos chetny do pogadania ze mna i udzielenie kilku wskazowek?? Auto nie jest mlode i ma pare wad z ktrymi bede sie musial uporac przed zima.

Z gory dzieki za wyrozumialosc.

pozdro

Oczywiście, jak najbardziej zapraszamy :good:

Jeden spot, jedna porada :kox:

A porad mamy mnóstwo :naughty: :naughty: :naughty:

edycja Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 15:31

:bry:

ja też witam wszystkich z KRK

Co do spocików, to już jak odbierałem ramki od Jarko mówiłem że niedzielny termin z pupy...

A na następny raczej przyjadę... :naughty:

Wbijaj wbijaj :good:

Mnie też niedziela nie pasuje, ale czasami uda się wyrwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 14:28

Cytat: jarko Dzisiaj o 14:08

Przechodzę do play kox

to nara...

ssij ja juz dawno w play tongue4

chwalisz sie czy zalisz bo nie kminie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj ostatni tekst filmiku i przemyśl rolleyes

widziałem....pewnie przeszedł i dlatego przegrał wojne bo nawet sms-y z sieci mu nie dochodziły nie mówiąc o tych z frontu. :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 15:42_________________________________________________

OK Dzieki

Zatem wpadne raz jeszcze. Jesli wybiera sie ktos kto cos kiedys szperal przy aucie a nie tylko oddaje auto do ASO i bylby chetny udzielic mi jakiejs rady to poprosilbym o jakies info na priva badz namiar do kogo podbic na spocie.

dzieki

hahah no i własnie tutaj mamy jeden z powodów... :gwizdanie: jak nowi mają przyjezdzac jak mysla ze oddajemy auta do aso.....

spokojnie mozesz przyjezdzac w ciemno, u nas tylko CUBER robi auta w aso :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tylko CUBER robi auta w aso

hmmmm Ozi sam dobrze wiesz jaki mam układ z ASO wiec musiał bym być idiotą by oddawac Audiole w inne ręce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tylko CUBER robi auta w aso

hmmmm Ozi sam dobrze wiesz jaki mam układ z ASO wiec musiał bym być idiotą by oddawac Audiole w inne ręce :gwizdanie:

ale ja nie cisne Ci w zaden sposób, rozumiem i sam bym tak robił :wink4: tylko chciałem uswiadomic kolege :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

jak podjedziesz to pytaj na forum, kto bedzie wiedział to pomoze, nawet wezme vag-a bo sobie sprawiłem ostatnio :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..

A to Ty może byłeś w ostatnią niedzielę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...