Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pany kierownica obszyta nowa pachnącą skórką dziś przyszła do mnie i teraz rezanko, ładna jest :kox: tylko torx 55 i torx 8 potrzebuje i rezam. tą 8 jeszcze kupie ale 55 cięzko dorwać , Lenox masz moze ? :decayed: wiem ze masz :wink:

Pablo Ty sie chyba starzejesz bo zastanawiam sie co Ci sie stało z tym kundlem, wszędzie go wklejasz , w bluzie z kapturem, bez, z tvn turbo wkejałeś....powiedz Chłopie co Cie trapi ........ :rolleyes:

Pablo mi mówił żebym nikomu nie mówił że bardzo polubił pieski i jest na kupnie takiego :wink: będzie pasował do jego nowego wozu :naughty:tzw.auto Karola bo ustawił się już z nim i dostał kredyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:grin::grin::grin:

Na TVN TURBO ja tego nie wklejałem bo robili im sesje z tym szczurem :decayed:

A co do psa to bym chętnie chciał teraz kupić takiego Husky jak słynna Mishka na YouTube:decayed: Ale nie na mieszkanie bo miałem 12 lat owczarka niemieckiego i wiem jak to jest trzymać takie bydle na mieszkaniu :kwasny:

Boseron co chcesz od Snoop Dogg'a daje radę :polew:

Siema wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pablo jakie auto kupujesy?

Jak bym kupował to B7 2.0T w sedanie lub avancie a jak nie to poczekam jeszcze i się zrobi większy przeskok bo wcześniej przed 2.6 V6 miałem malucha to teraz wypadało by przynajmniej R8 5.2l V10 :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja mysle 2.0T sedan czarny mmmmmiodzio :grin:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

OKAZJA!!! AUDI A4 2.0 TFSI QUATTRO (2512622326) - motoAllegro

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zachorowałem na cabrio po tym Diego był na spocie swoim bolidem i na prawdę super autko wyróżniające się spośród innych A4rek tylko straszą ceny tego dachu, niech ktoś złośliwy/zazdrosny Ci przejedzie nożem to później się nie wypłacisz (13tys zł w aso:shock3:) na allegro kilka tysięcy. Zresztą szkoda by mi było trzymać takiego autko cały czas pod chmurką, ale z drugiej strony garaż nie trudno znaleźć u mnie na osiedlu :)

Jak bym miał teraz B6 to sprzedałbym dołożył i kupił B7 od KERCZIEGO bo wiem ile autko jest warte ale póki co poza moim zasięgiem jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten sedan szkoda ze z ta skrzynia nie jedzie i ze jest z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten sedan szkoda ze z ta skrzynia nie jedzie i ze jest z USA

A ty sie c.uja znosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten sedan szkoda ze z ta skrzynia nie jedzie i ze jest z USA

A ty sie c.uja znosz

Miluś.....nie, Ty wisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa zbita... W TTC albo poczta głosowa albo odrzucają połączenie...A na mokrej 2a pod numerem 504005569 włącza się komunikat że abonent jest poza zasięgiem :-(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

A w sumie to co chcesz robić? Diagnozę VAG'iem?

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

[h=6]III runda - 4-5 sierpnia - Wodzisław Śląski, wybiera się ktoś?[/h]-PAXP-deijE.gifhttp://www.drift-open.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten sedan szkoda ze z ta skrzynia nie jedzie i ze jest z USA

A ty sie c.uja znosz

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

fajny ten sedan szkoda ze z ta skrzynia nie jedzie i ze jest z USA

A ty sie c.uja znosz

Miluś.....nie, Ty wisz...

:whistling:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

fajny ten sedan szkoda ze z ta skrzynia nie jedzie i ze jest z USA

sedany są w modzie :naughty: i w automacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa zbita... W TTC albo poczta głosowa albo odrzucają połączenie...A na mokrej 2a pod numerem 504005569 włącza się komunikat że abonent jest poza zasięgiem :-(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

A w sumie to co chcesz robić? Diagnozę VAG'iem?

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

[h=6]III runda - 4-5 sierpnia - Wodzisław Śląski, wybiera się ktoś?[/h]http://static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gifhttp://www.drift-open.pl/

Również, do tego sprawdzenie hamulce przód i ewentualna wymiana. Do tego coś jest nie tak jeśli chodzi o silnika właściwie jego zawieszenie,w momencie gdy silnik zgaśnie (np.za mało gazu przy ruszaniu) słychać straszny huk jakby coś uderzyło w auto. Poduszki silnika są nowe więc nie wiem co to może być.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś reflektował to w czwartek wieczor wybieram sie na piwo z Wąskim i Kerczim. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w czwartek nie ma na spocie jade na kilka dni do Zakopca owce paść :wink:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

KErczi wypij tam moje zdrowie bo na Gruszke nie licze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w czwartek nie ma na spocie jade na kilka dni do Zakopca owce paść :wink:

To mówisz że będziesz miał wymodzoną nową skórę na fotelach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś reflektował to w czwartek wieczor wybieram sie na piwo z Wąskim i Kerczim. Zapraszam

ooo to pomyślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...