Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

czesc Norbi , podobno jestesmy razem w pokoju :)

ja biore whisky , Tranzit też

Norbi a Ty skąd jedziesz i czym ?

Ja jade z Dabrowy z kumplem przez Nowy Sacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko,

Gadam z niejakim Jarko przez sms w spr zlotu.

Straszny gbur, zna go ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z Huty jesteś, piszę do Ciebie tutejszym językiem co byś zrozumieć mógł :)

Przy okazji wie ktoś może ile musi odpoczywać nokia po kąpieli w wannie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem dziecku zabawkę i chciałem ja zwrócić ponieważ nie działa prawidłowo. W sklepie powiedziano mi że nie przyjmą zwrotu tylko reklamację (wisi u nich przy kasie inforamacja "zwrotów nie przyjmujemy"), czy to jest zgodne z prawem czy do 7 dni mogę zwrócić towar (pełnowartościowy z oryginalnym opakowaniem) bez podania przyczyny? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodne z prawem

zwroty tylko na zakup przez internet (10 dni)

na zwrot towaru zakupionego przez internet masz 14 dni :wink: (od grudnia 2014)

EDYTKA:

a jeszcze bardziej uściślając to jest chyba jeszcze takie cuś (nie pamiętam dokładnie) że jeśli sprzedawca nie poinformuje kupującego o możliwości odstąpienia od umowy to można odstąpić nawet do 12 miesięcy po jej zawarciu

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..

jesli jest uszkodzony ("chciałem ja zwrócić ponieważ nie działa prawidłowo") to wydaje mi sie, ze moze zwrocic.

Reklamacja z tytulu rekojmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Właśnie doczytałem:

"jeśli dokonujemy zakupu w siedzibie sprzedawcy – tj. w jego sklepie – NIE MAMY PRAWA ZWROTU TOWARU. Ewentualny zwrot może nastąpić jedynie za zgodą sprzedawcy lub w sytuacji gdy stosuje on taką praktykę handlową, że w określonym terminie przyjmuje zwroty i dokonuje wymian towarów pełnowartościowych, nieużywanych i z zachowanymi metkami i innymi oznaczeniami. " jeżeli nie przyjmą zwrotu zareklamuje produkt. Dzięki za info.

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka, pisz na priv co tam chciałeś ze zlotem bo telefon utopiłem i nie mam od Ciebie sms'ów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Właśnie doczytałem:

"jeśli dokonujemy zakupu w siedzibie sprzedawcy – tj. w jego sklepie – NIE MAMY PRAWA ZWROTU TOWARU. Ewentualny zwrot może nastąpić jedynie za zgodą sprzedawcy lub w sytuacji gdy stosuje on taką praktykę handlową, że w określonym terminie przyjmuje zwroty i dokonuje wymian towarów pełnowartościowych, nieużywanych i z zachowanymi metkami i innymi oznaczeniami. " jeżeli nie przyjmą zwrotu zareklamuje produkt. Dzięki za info.

no jesli towar jest w pelni sprawny to zgadza sie, sprzedajacy nie ma obowiazku przyjecia towaru z powrotem, ale Ty cos pisales ze zabawka nie dziala prawidlowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z Huty jesteś, piszę do Ciebie tutejszym językiem co byś zrozumieć mógł :)

Przy okazji wie ktoś może ile musi odpoczywać nokia po kąpieli w wannie? :)

Wyjmij baterie z telefonu jak jest taka możliwość i włóż telefon i baterie do słoika gdzie uprzednio wsyp dużą ilość białego niegotowanego :) ryżu. Pozostaw na 2 dni telefon i wilgoć powinna zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrot towaru za okazaniem legitymacji słuzbowej - działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z Huty jesteś, piszę do Ciebie tutejszym językiem co byś zrozumieć mógł :)

Przy okazji wie ktoś może ile musi odpoczywać nokia po kąpieli w wannie? :)

Wyjmij baterie z telefonu jak jest taka możliwość i włóż telefon i baterie do słoika gdzie uprzednio wsyp dużą ilość białego niegotowanego :) ryżu. Pozostaw na 2 dni telefon i wilgoć powinna zniknąć.
Dzięki, tak też zrobiłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka, pisz na priv co tam chciałeś ze zlotem bo telefon utopiłem i nie mam od Ciebie sms'ów...

Zamawiałem apartament królewski i 100 dziewic, plus miejsce przed wejsciem dla mojej czarnej Bmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super :) A jak się już zdecydujesz na coś to proszę o info do wieczora, chciałem dzisiaj pokoje rozdać. Warunki przyjazdu znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przydałby się jakiś szpieg pogodowy, mam wszystkie wozy na letnim obówiu a widziałem dziś fotki z Buko to tam biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...