Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

zamałe akwarium na paletki min. 200[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:00_________________________________________________niema problemu z chodowlą problem jest z rozmnazaniem[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:01_________________________________________________piękne dekoracyjne akwarium to na 200L. 8 paletek i 150 neonek[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________i nie radze kupować paletek z nieznajomych żródeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

piranie są niestety mało dekoracyjnymi rybami , potrzebują bardzo dużych akwariów z dużą ilością roślin wśród których się kryją ponieważ są płochliwe , dla początkujących gupiki pawie oczka , neony , guraminy i skalary , paletki mają duże wymagania , osobiście polecam odwiedzenie giełdy rybnej na balickiej , jest tam wszystko w naprawdę niskich cenach (tam zaopatruja się sklepy zoologiczne z małopolski) , ja kilka lat zajmowałem się akwarystyką i nadal mam ciągotki aby spowrotem założyć zbiornik , miałem 300 l i 120 l akwaria nie wspominając o mniejszych , polecam wszystkim , zajmująca i pochłaniająca pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje :hi: ale ale zbiornik radze kupić w sklepie oni nie kupią od byle jakiego producenta wyobraż sobie ze kupiłem kiedyś taki ( 200 ) L na giełdzie i mi się rozszczelnił a mieszkam na 8 piętrze[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:24_________________________________________________nie mogą być neonki ze skalarami . Neonki to najlepszy przysmak skalarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam akwarium i jakos mnie to nie ciągnie :tongue4:. za to mam xenony od nex-a i okazało sie ze nie zakłucają mi

cb-radia :decayed:

to tak z innej beczki , bo cały dzien czytam o akwariach i skalarach i neonkach :wink4: ryby są po to zeby je łapac na wędke :gwizdanie: :polew: :polew:

a tak pozatym to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kilka lat temu było sporo byle jakiej chałtury , ale obecnie na giełdzie masz równie profesjonalnie wykonane akwaria i inny sprzęt ponieważ w sklepach masz akcesoria tych samych producentów , zapewniam cię o tym , a co do twojego przypadku , zawsze może trafic się jakiś felerny produkt i nie ma znaczenia czy kupiłeś w sklepie czy na giełdzie (jedyną różnicą jest cena czyli marża sklepu) gdy zalewa ci mieszkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jarko, zestaw tylko aquela - a niby czemu ? najlepiej to sobie samemu kupić wszystko :decayed:

Panoramiczna szyba - moim zdaniem to kicha, zniekształca i nie mam takiej dobrej widoczności jak przy zwykłej

co do giełdy to się zgodzę, jest tam wszystko, tanio i goście/babki naprawdę się znają, w żadnym sklepie po takich pieniadzach się nie kupi :tongue4:

Ja mam 130 l. jak zrobię porządek to wkleję fotki :decayed:

Piotrek we wtorek jadę po roślinki na giełdę, także jak coś to zapraszam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam akwarium i jakos mnie to nie ciągnie :tongue4:. za to mam xenony od nex-a i okazało sie ze nie zakłucają mi

cb-radia :decayed:

to tak z innej beczki , bo cały dzien czytam o akwariach i skalarach i neonkach :wink4: ryby są po to zeby je łapac na wędke :gwizdanie: :polew: :polew:

a tak pozatym to :hi:

a nie mówiłem :wink4:

a ja słyszałem ze to przez Ciebie NEX :decayed:

powaznie pytam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej kupic na giełdzie czy na allegro gdzie bedzie taniej ?

Jasna sprawa. Na giełdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać all :hi:

Widzę że cały dzień wałkujecie temat o rybkach, niestety nie siedzę w tym to się tym razem nie wtrące :decayed:

Trzeniu wracaj szybko na różowego bo coś mizernie wyglądasz :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , w poniedziałek jadę do kolegi rogalloti, ale po virusku nie shamuje mi quattro, i teraz pytanko czy trzeba się umawiać w v techu na hamowanie i ile kosztuje , ktoś się orientuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , w poniedziałek jadę do kolegi rogalloti, ale po virusku nie shamuje mi quattro, i teraz pytanko czy trzeba się umawiać w v techu na hamowanie i ile kosztuje , ktoś się orientuje??

Marcin jakiego Viruska zapodajesz??

Ja tez bym z checia wrzucil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO a Ty nie na mieście?

Niestety nie Łukasz bo nie dawno przyjechałem z pracy po całym dniu i jestem nie wyspany po ostatniej nocce (rynek do 3:00) i dziś sobie daję spokój bo mam teraz pracujący week i trzeba znowu rano wstać :disgust:

Ale na pocieszenie jest next week wolny i szykuje się niezły wypad za miasto coś :dance::drunk::dance::drunk::dance:

http://pl.youtube.com/watch?v=HqGI-hHW_vc

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 23:20_________________________________________________

Witam panowie , w poniedziałek jadę do kolegi rogalloti, ale po virusku nie shamuje mi quattro, i teraz pytanko czy trzeba się umawiać w v techu na hamowanie i ile kosztuje , ktoś się orientuje??

Zagadaj do Cubra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co wyjdzie , jeżdze dlugie trasy i musi być w "miarę" bezpiecznie, chciałbym ok 170 i do 400 NM, ale to już chyba kox, zobaczymy nie chcę zapeszać. Jedziemy na 2 autka , (siostry b7 1.9 tdi 115 km , i tu jestem ciekaw co wykrzesamy).

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________

Zagadaj do Cubra

Cuber znając życie pewnie :drinks: bo go tu nie widze :)

ale moze jutro jakies info juz będzie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że teraz go nie ma hehe

Co do virusika to niektórzy od nas mieli po programie w granicach 170KM ale to już górna półka i dlatego lepiej robić taki virus jeśli jest pewna i dobra turbina :)

marcin j a czemu nie masz swojej B6 w moja A4 :?: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno zdjęcie na letnich ,zimówki mam 16" autko mozna zobaczyć w tym temacie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/i_twoja_a4_moze_byc_najwiekszym_brudasem_tej_zimy_konkurs-t22880.225.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...