Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Bry wszystkim :hi: Ale k... mam kaca i łeb mnie napier.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:siema:

To ciesz sie ze tylko leb... :gwizdanie:

Hehe... fajny spoiler :kox: U mnie po Muszynie jezdzi podobny :polew: Co za ludzie... :wallbash: Skad oni to biora... :polew:

768966a0dd3fe925med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Prze c**j nie trąbka :?: :?: :?: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 14:49_________________________________________________Dajcie na TVN 24 marsz tolerancji na rynku i wszyscy chcą ich za***ać i ledwo niebiescy ich bronią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie nam temat meteorolgiczny :decayed: Opady,grad,burze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladacie Milionerow..? :polew: Niezly kretyn.. :polew: :polew: :polew: :polew:

Powtorka we wtorek o 13 chyba polecam.. :polew: :polew: :polew: :polew: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejne igrzyska w starożytnym Rzymie, postanowiono przygotować jakiś nowy, za***isty numer. Najlepsza wśród propozycji okazała się walka murzyna z lwem, przy założeniu, że lew, po krótkiej walce, rozszarpuje murzyna, ku uciesze zgromadzonej publiczności. Wybrano więc odpowiedniego lwa, odpowiedniego murzyna, ale tuż przed walką organizatorzy zaczęli zastanawiać się, patrząc na murzyna, czy aby taki wielki i umięśniony murzyn, nie da rady lwu. Po krótkiej naradzie postanowiono zakopać go do pasa w ziemi, w celu obniżenia szans na wygrana. Lecz kiedy popatrzono, na do połowy wkopanego w ziemię murzyna, wydał im się jeszcze większy, więc wkopano go w ziemię po szyję...... I tak rozpoczęła się walka. Tłum szalał z radości. Z klatki wypuszczono wielkiego, wygłodzonego lwa, który kiedy tylko zobaczył głowę murzyna, ruszył do ataku. Przerażony murzyn w ostatniej chwili przechylił głowę, lew potknął się, walnął łbem o bandę areny i legł nieprzytomny.

A wtedy rozwścieczony lud zaczął krzyczeć:

-WALCZ UCZCIWIE CZARNUCHU![br]Dopisany: 16 Maj 2009, 19:19_________________________________________________Wszedł terminator pod prysznic i upadło mu mydło.

Pochylił się... Nagle komunikat systemu:

Wykryto nowy sprzęt, trwa instalacja....[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 19:21_________________________________________________Dwaj bracia dostali prezenty na gwiazdkę. Jeden dostał wypasionego laptopa a drugi podróbę klocków lego. I ten co dostał laptopa mówi do brata:

- ha ha ha chyba kogoś rodzice nie kochają,

na to brat odpowiedział:

- he he he chyba ktos tu ma raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od matecznego aż do wieliczki było mokro koło 14.00, a teraz przez suche stawy przeszła delikatna chmurka z deszczem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burza w NH :decayed:

burza1.jpg

burza2.jpg

burza3.jpg

widok z mojego balkonu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim :hi: Ale k... mam kaca i łeb mnie napier.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:siema:

To ciesz sie ze tylko leb... :gwizdanie:

Hehe... fajny spoiler :kox: U mnie po Muszynie jezdzi podobny :polew: Co za ludzie... :wallbash: Skad oni to biora... :polew:

768966a0dd3fe925med.jpg

Z przykrością stwierdzam, że jest to burak podkarpacki, już parę razy go widziałem, ma również za***iste spinery-tylko troszkę się zacinają i kręcą jakby miały czkawkę, i tzw. dyfuzor przypominający bronę, prowadzony przez bliskiego krewnego Leppero często w towarzystwie lodziary, mam nawet jeszcze foto tej bryki, koło lokalu Slawqa zresztą

agrobmwhx1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...