Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Myslałem ze bede pierwszy a tu pan AŁDI KŁATRO DWA I PUŁ FAŁ SZEŚĆ i sokół sie przywitali wczesniej :decayed:

:hi: wszystkim i dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no nie słuchał, ale już poczuł kare;/ poprostu za wszelka cene chchałem kupic a4 a ze na poacztatku miałem 16tys potem 18tys potem 20tys;/ i wciaz okazało sie ze to za mało:) no ale mam, i jestem razem z wali członkiem elitarnego klubu:):):) OOOO:)

Wracajac do tematu:

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

CO DO NIEDOŁADOWANIA:

Dziury szukałem ale nic znaleźć nie moge, dlatego planuje wybrać się do kogos;/

Ale turbina jak na 1Z jest aż za bardzo słyszalna, strasznie świszcze:)

Kolega w innym temacie polecił mi:

co do niedoładowania, n75 nie pomoże, miałem ten sam problem, rozruszaj zawór upustowy turbiny
[/quote]

zawor upustowy turbiny??? tz. nie chodzi o ta magiczna sztangę której ja nie mam w 1Z...

a gdzie ją sobie schowałes ?? decayed

sciagnij górna częsć filta powietrza, pod turbiną bedziesz miał miał taką rurkę na ramieniu z gwintem i nakrętkami, psikaj na nią i ruszaj

<lol> to sztanga turbiny nie jest tylko w turbinach z zmienna geometria łopatek??? ja mysałem ze ta sztanga steruje łopatkami w turbinie....

eh:P ciekawe rzeczy sie dowiaduje:P jutro bede sprawdzał bo mnie ciekawość zżera:)

No mysałem ze tego nie ma, ale skoro jest to jak dziś wróce do domu to sporoboje to rozruszać, widocznie pomyliło mi sie to z tą SZTANGA co sie obserwuje z VAG czy coś, sam juz nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO jeździsz już furą?

Byłem na spocie swoją A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

mozesz sobie zalożyc same koncówki ale to tego jeszcze musisz zapłacic pompiarzowi za przekładke, jak chcesz sprzedac za niedlugo auto to sie nie opłaca

moge Ci pożyczyc moje i zobaczysz jak spalanie, jesli bedzie ok to sie dogadamy co do ceny, jesli nie to mi je poprostu oddasz :)

Kolega w innym temacie polecił mi:

zobacz sobie nick tego kolegi i mój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no nie słuchał, ale już poczuł kare;/ poprostu za wszelka cene chchałem kupic a4 a ze na poacztatku miałem 16tys potem 18tys potem 20tys;/ i wciaz okazało sie ze to za mało:) no ale mam, i jestem razem z wali członkiem elitarnego klubu:):):) OOOO:)

Wracajac do tematu:

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

CO DO NIEDOŁADOWANIA:

Dziury szukałem ale nic znaleźć nie moge, dlatego planuje wybrać się do kogos;/

Ale turbina jak na 1Z jest aż za bardzo słyszalna, strasznie świszcze:)

Kolega w innym temacie polecił mi:

co do niedoładowania, n75 nie pomoże, miałem ten sam problem, rozruszaj zawór upustowy turbiny
[/quote]

zawor upustowy turbiny??? tz. nie chodzi o ta magiczna sztangę której ja nie mam w 1Z...

a gdzie ją sobie schowałes ?? decayed

sciagnij górna częsć filta powietrza, pod turbiną bedziesz miał miał taką rurkę na ramieniu z gwintem i nakrętkami, psikaj na nią i ruszaj

<lol> to sztanga turbiny nie jest tylko w turbinach z zmienna geometria łopatek??? ja mysałem ze ta sztanga steruje łopatkami w turbinie....

eh:P ciekawe rzeczy sie dowiaduje:P jutro bede sprawdzał bo mnie ciekawość zżera:)

No mysałem ze tego nie ma, ale skoro jest to jak dziś wróce do domu to sporoboje to rozruszać, widocznie pomyliło mi sie to z tą SZTANGA co sie obserwuje z VAG czy coś, sam juz nie wiem:)

Ręce opadają, to nie chodzi o to że nie miałeś kasy bo to co miałeś było wystarczające. Cuberek wyszukał Ci 3 za***iste samochody w różnych przedziałach cenowych ale Ty pojechałeś i zrobiłeś komuś prezent który pewnie do tej pory mu się śni, chłop przy tym darze do handlu już pewnie milionerem jest. Ale nieważne!!!!!!

Nie da się tak że nie będziesz robił nic, bo jeszcze tylko pół roku chcesz jeździć. Jak nie zrobisz nic to nie pojeździsz albo stracisz więcej kasy i nerwów niż zrobienie z tym będzie kosztowało teraz. Takie właśnie są uroki posiadania samochodu. :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan,Mega13,Max,Trueogre a Wy nie gracie? :gwizdanie:

Ja jedyną gimnastykę jaką wykonuję to podróż z parkingu do pracy i po 8h z powrotem.

Jak musze w trakcie gdzieś iść to już mi śmierć z przemęcznia w oczy zagląda, a Ty mi o piłce MORDERCO.... ????? :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie tam są wymagane buty ? bo w gumiakach na trawce moge miec problem z trakcją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja mam złamany palec Trzeniu, zapomniałeś :gwizdanie:

BTW - znowu mi znikneło kilka postów z licznika, ciekawe czemu :gwizdanie: :gwizdanie:

nie rozczulaj się nad sobą i przychodz , chociażby na brame :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...