Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

longinus wszytsko ok ale uważam ze troszke jednak kominy masz za duże..... jaka grubosc?

zakładam że raczej chodzi Ci o średnicę - 100

myślałem tak o 80-85 ale nie było... tylko 70 (ale te ginęły w otworach) albo dopiero właśnie 100

ale w realu wcale nie wyglądają na za duże...

zwłaszcza że są schowane w zderzaku, jeszcze jak się trochę okopcą bardziej w środku to już calkiem się nie będą rzucały w oczy a na razie świeci środek jescze stąd taki wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

pustki........ :evil:

chciałbyś :cwaniak1:

Rozruszało was widzę... :kox: :kox: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrus to Piatek mamy zajety rano heheh Ty wymiana oliwki na MOTUL-ka a Ja wymiana sprzegła i koła

2-masowego......... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj misiu wspolczuje serdecznie... powiedz mi jakie koszty bo tfu tfu tfu

luk sprzegiełko 780 pln koło sachs-a coś ok 950 zeta.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: wymieniasz bo zaczyna padac czy byly juz jakies objawy? (2-masa)

pierwszy objaw to jak pamietasz KCH -Valeo dymy ....

drugi objaw jak byłem we Włoszech na targach pod górki juz slizgał

trzeci objaw ostatnio jak wracałem z Zator-u 4 bieg gaz a on uuuuuuuuu i tyle z wyprzedzania do dziś tak jest.... :wallbash:

dwumas , hmmmm jak robie jedno to zrobie odrazu drugie......wkońcu 250 tys :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w KCh moge ta hale ogarnac, i to z jakimis znizkami, ale chcieliscie chyba vtrawke z tego co pamietam[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 00:13 _________________________________________________

:disgust: wymieniasz bo zaczyna padac czy byly juz jakies objawy? (2-masa)

pierwszy objaw to jak pamietasz KCH -Valeo dymy ....

drugi objaw jak byłem we Włoszech na targach pod górki juz slizgał

trzeci objaw ostatnio jak wracałem z Zator-u 4 bieg gaz a on uuuuuuuuu i tyle z wyprzedzania do dziś tak jest.... :wallbash:

dwumas , hmmmm jak robie jedno to zrobie odrazu drugie......wkońcu 250 tys :notworthy:

sprzeglo tez mi zaczyna mowic ze juz umiera, ale mam na szczescie 2-gie ;) ten 2-mas mnie zmartwil, bo nie mapietam zebyc na cos marudzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tamtych tak z 6,5 litra po miescie :)

teraz na setupie od 110 KM spalił mi 7,1 ale mysle ze po korekcje softu bedzie palił mniej

longinus, ekstra :thumbup:

powiem wam koledzy ze rozruszałem tą sztange czy co to jest, niby sie przesowa, niestety nie na maxa i nie wiem co zrobic aby zaczeła na maxa, chyba ze az tyle nie musi sie wychylać...

WIdze jak sie przesuwa przy dosyć wyskokich obrotach:)

Wracając do tematu to rozruszałem ją i udało mi sie dokrecić jeden weżyk cisnienowy, turbo przestało głośno syczeć, auto lepiej idzie, ale nie moge tego powiedzieć w pełni bo było mokro, jutro sprawdze:)

A co do wtrysków, to rozumiem ze zmieniałeś je z powodu wymiany na lepsze wtryski a nie że dlatego bo miałeś taki problem jak ja.

Powiedz mi kolego jaki może być ortientacyjny koszty twoich wtrysków, tak żebym wiedział mniej wiecej, bo jak wczesniej pisałem nie chce sie pchać w koszty, bo planuje zmiane na nowszy model:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz wiem , dzięki Kamil :th:

odezwał się ten czrnuch od zenonów?

nie, fajka mnie teraz unika :chytry:

ale mam wziac od niego 4 zestawy także musi sie odezwac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jakby co to podpytaj jak będziesz miał z nim kontakt :th:

Longinus -Gratulacje!!!

Wygląda :kox:

tylko te wydechy wydają mi siuę troszkę za duże no ale może na żywo inaczej wygląda :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego jaki może być ortientacyjny koszty twoich wtrysków, tak żebym wiedział mniej wiecej, bo jak wczesniej pisałem nie chce sie pchać w koszty, bo planuje zmiane na nowszy model:)

po 70 zł /szt ale bez sterującego, jego nie sprzedaje bo ma cewke uwaloną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niesety w tym to juz sie nie dokształciłem...sterujacy to jest czwarty wtrysk czy co?? czy jescze nastepny? ile mi wystarcz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umre skonam odwioza mnie tam gdzie Cubra mieli :polew:

Mateuszu moj drogi. Taca jest w kosciele, tu sie uzywa opcji szukaj, bo zaraz Sokol wystawi Ci FV za naprawienie auta. Jest i o sztandze i o wtryskach kupe postów... ilez mozna pisac. naprawwiasz cos-> logujesz, analizujesz, jak nie jest ok szukasz dalej, logujesz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja zrobiłem, piszecie w tym temacie na bieżąco, wiec szybko sie dowiem, nie pytam o sztangi itp, tylko kolega napisal że sprzeda mi wtryski bez jednego sterującego wiec pytam na szybo co to znaczy i czy też bede poitrzebowal WTRYSK STERUJACY (bo np. to jest jeden z tych czeterch) czy nie bo to jest coś zupełnie innego.... tego nie wiem, bo nie jestem obczytany w dziedzinie wtrysków:)

..

.

No ale mimo wszystko sam sobie poszukam czym jest wtrysk sterujący itp, ale to juz jutro... DOBRANOC:)

A co do tego co dzis zrobiłem to jutro zrobie logi i bede wiedzial co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...