Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie tanie w zakupie :thumbdown: A Jarek pisal ile ma na auto :) Jechalem laguna ze Szkocji do Polski doładowana na maxa silnik 1.6 i nie mam nic do tego auta,na taxi/przewóz osób jak znalazł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie tanie w zakupie :thumbdown: A Jarek pisal ile ma na auto :) Jechalem laguna ze Szkocji do Polski doładowana na maxa silnik 1.6 i nie mam nic do tego auta,na taxi/przewóz osób jak znalazł :good:

No tak nie zauważyłem, w takim razie w tych pieniądzach to była by dobra opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert masz już uszczelkę dla mnie :naughty:

a tak poza tym witam wszystkich :wink4:

no nie mam :gwizdanie:

[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 13:55_________________________________________________

Siemian jak by Ci hamulce juz nie starczaly to tu masz fajny tuning-zestaw http://allegro.pl/item904714782_star_266_serwo_hamulcowe.html :decayed:

niezłe koleś ma fury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć większe auto i bardziej komfortowe to niech kupi A6 1997-2004 1.9 TDI i śmiga na taxi, przy dobrym egzemplarzu nie będzie nic ładować w auto.

Rozumiem że auto powinno być tanie bo do pracy itd ale moim zdaniem jeśli miałbym kupować np lagunę a mi się średnio podoba tylko cieszy fakt że auto będzie tanie w utrzymaniu to szukał bym kompromisu np taką A6 większe, bardziej komfortowe i też nie drogie w utrzymaniu.

Pablo proszę Cię tylko mi nie pisz że A6 jest tanie w eksploatacji...

Sprawdź Sobie koszty utrzymania głupiego zawieszenia, a przy Krakowskich drogach wymienia sia tak samo często w A6 jak i w lagunie czy jakimś oplu...

Dalej brniesz w komfort i luksus nie bacząc w żaden sposób na koszty utrzymania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jak by Ci hamulce juz nie starczaly to tu masz fajny tuning-zestaw http://allegro.pl/item904714782_star_266_serwo_hamulcowe.html :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie większość tych beczek dostępnych na rynku to po taksiarzach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko mercedes beczka 200D lac i jeździć :decayed:

1000000 KM gwarantowane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, myśle że Polonez ATU Plus będzie idealny , bardzo tanie koszta utrzymania a i gazu Ci mało spali..... były tez diesle :tongue4:

Poszukaj Passata 1,9 klekota i po sprawie :gwizdanie: wiekszy niż A4 w środku , nienaganny srodek itd itp a co do zawiechy to Marek wymieniał raz w Passku przez 200 tyś km ale wymienił raz na ORI a nie jakieś tanie gówna z netu :gwizdanie:

Opel hmmm wcale taki nie jest tani w utrzymaniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak wczesniej Jarkowi mowilem, albo Pasek albo laguna ew. Mazda 626 ale jeszcze ta japonska[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:24_________________________________________________omega ew. ale ople maja dramat blache i fakt ze tanio ale trzeba grzebac w nich

mimo wszystko do taxi autko musi wygladac jako taka a nie rdza.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, myśle że Polonez ATU Plus będzie idealny , bardzo tanie koszta utrzymania a i gazu Ci mało spali..... były tez diesle :tongue4:

Szkoda że już ich nie produkują, zacne auta kiedyś były :naughty:

Poszukaj Passata 1,9 klekota i po sprawie :gwizdanie: wiekszy niż A4 w środku , nienaganny srodek itd itp a co do zawiechy to Marek wymieniał raz w Passku przez 200 tyś km ale wymienił raz na ORI a nie jakieś tanie gówna z netu :gwizdanie:

Nigdy nic taniego z netu nie montowałem u siebie w aucie. Zrobiłem przez 2 lata 50tyś i już po raz drugi musiałem LF wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item902328588_mazda_626_zarejstrowana_stan_perfekcyjny.html[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:33_________________________________________________a moze poprostu: http://allegro.pl/item903741351_mercedes_benz_e_200_kompressor_avantgarde.html[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:34_________________________________________________i moj ostatni typ: http://allegro.pl/item901225067_skoda_octavia_2000r_1_6_klima_101km_full_opcja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taxi musi być komofortowe i wygodne nie koniecznie nowsze, hm..... merc 124W , Audi 100 , VW passat do 15k masz wybór dość duży a czy diesel czy LPG Twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jarko Jarko trudna decyzja :tongue4: a ja myślę że i tak kupisz Opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...