Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

u mojego ojca 2.0 turbo benzyna nagrzewa się podobnie do mojego,

:shocked: Kurde ciekawe ze sie podobnie nagrzewaja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

u mojego ojca 2.0 turbo benzyna nagrzewa się podobnie do mojego,

:shocked: Kurde ciekawe ze sie podobnie nagrzewaja :)

takie odniosłem wrażenie.

W sumie to może przez to że jak jezdziłem w te duże mrozy to, na tym odcinku, ani jeden ani drugi nie osiągnął w pełni temperatury roboczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nie, czemu ?

w mieście robisz krótkie dystanse -> benzyna się szybciej grzeje, przez co spalanie jest podobne, a samochodzie jest ciepło zanim dojedziesz do pracy

w mieście stoisz w korkach -> w dieslu musisz się ręką namachać i jak trzeba się gdzieś szybko wbić i zjechać to wciskach gaz ...czekasz ... i dopiero

w mieście nie zawsze da się przycisnąć -> dla benzyny nic się nie dzieje, a w dieslu np. zapycha się FAP

itp itd

ojjjj Kamil , Ty mój mistrzu teorii :polew:

nie zgadzam się z żadnym punktem :cool1:

to właśnie nie jest teoria Piotrze

nie musisz sie zgadzać, możesz mieć swoje zdanie :wink4:

u mnie tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc Cuber faktycznie jezeli pali Ci tyle co napisałeś to jak na taka pojemnośc nie jest paliwożerny, tylko ze ja jak jezdze bardzo agresywnie to spalanie wychodzi 8,5 l a w Twoim pewnie z 17 no ale wrazenia z jazdy nieporównywalne :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No V6 to raczej auta na trase :) A jak tam twoje B2? Mnie zaczyna interesowac cos takiego fajnie prazygotowanego do rajdów,zabawy http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11791593 drobne mody i 140km auto wazy ok 800-850kg

fajne, kiedyś chciałem mieć takiego, ale jak się przymierzyłem to strasznie małe :decayed:

ale zapina konkretnie :good:

a moje B2 stoi w warsztacie i pomału sobie go robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAmil rozpatrywał przypadek zimowy jedynie..... ja i tak uwazam czy miasto czy trasa diesel wygrywa z benzyną na kazdym kroku, nie bez powodu diesle są duzo droższe bo po prostu są oszczędniejsze i tego chyba nikt nie zaprzeczy

do świrowania jednak benzynowy bedzie bardziej wyrzymały ale My nie jeździmy na rajdach tylko po mieście i diesel w zupełności na chwilowe rozgrzanie turbiny wystarcza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, kiedyś chciałem mieć takiego, ale jak się przymierzyłem to strasznie małe :decayed

No maly :wink4: ale majac klatke kubly bedzie bezpieczny :) A do pojazdówki i na rajdy jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jeśli chodzi o spalanie to zazwyczaj w tracie w 8 litrach się mieszczę, ale po mieście nie jest już tak wesoło, szczególnie na krótkich odcinkach. Całkowite średnie spalanie to około 9,0 lita z tym że ja robię 70% km po trasie. Co do tych 6.3 Cubera to ładnie turlałeś dropsa za tirem :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na linie żeby było oszczędniej.... :polew: i na zgaszonym silniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Powitać w ten piękny i zimny dzień

:decayed:

Gdzie w Kraku regenerują naprawiają skrzynie biegów możecie podać jakiś adres polecanego zakładu i żeby nie zdarli za bardzo

w poniedziałek dam namiar a jaki WÓZ :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 17:45_________________________________________________

kłopot w tym że Pablo ma auto ani na miasto ani na trase (tylko na lans... no cóż... kwestia gustu... :decayed:) bo prawie nim nie jeździ...

:polew: :polew: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 17:49_________________________________________________

Mój jeśli chodzi o spalanie to zazwyczaj w tracie w 8 litrach się mieszczę, ale po mieście nie jest już tak wesoło, szczególnie na krótkich odcinkach. Całkowite średnie spalanie to około 9,0 lita z tym że ja robię 70% km po trasie. Co do tych 6.3 Cubera to ładnie turlałeś dropsa za tirem :JC_fan:

A jak się to ma do 1,9 tdi ? [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 17:49_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7653124,Rondo_Ofiar_Katynia__Lepiej_tam_nie_jezdzic_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś reflektuje na imprezke na rynku to zapraszam , kom większośc zna, tak ze jak wolny wieczór to wbijać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety po takim tygodniu to moim wymarzonym planem jest lozeczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Człowiek napisał jedno zdanie i swoją teorię to cały dzień o tym była gadka widzę :D:naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 22:47_________________________________________________

3-4 litrą w jedną stronę czy drugą to jeszcze nic jakoś można przeżyć,

Pablo sorry ale co Ty wypisujesz? skoro by nie robiło to róznicy dla Ciebie do byś Audi jeździł do pracy :gwizdanie:

I nie robi bo nie ma sensu jeździć z czyżyn przez całe miasto w korkach na zakopiańską, gdzie autem jestem 5-10 minut szybciej niż tramwajem a po pracy praktycznie zawsze z kimś się zabiorę do NH także to że nie jeżdżę do pracy ma tutaj uzasadnienie. Policz sobie ile nie potrzebnie kasy wydasz na benzynę jak tak byś jeździł, wolę kupić kartę miesięczną za nie całe 50zł. A to co bym nie potrzebnie przejeździł do pracy to wykorzystuje w innych celach po pracy :gwizdanie:

a co do Pablo twoich rozważań to one opierają się tylko na artykułach z gazet, filmikach z youtuba czy opiniach innych

nie masz żadnego większego doświadczenia w tej kwestii i usiłujesz na siłę pokazać że coś wiesz,a to niestety nie prawda

to tylko Twoje widzi mi się

więc kończ waść wstydu swego oszczędź :wink4:

Sokoł zapomniałeś dodać jeszcze z kreskówek :naughty:

Ty nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz bo skąd możesz wiedzieć co wiem a czego nie wiem, opierasz się na swojej "wielkiej" wiedzy i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś :decayed:

I wcale nie muszę mieć diesla i nim jeździć bo wystarczy że nasłucham się wielu różnych opinii na podstawie których mogę wyrazić swoje zdanie z którym nie każdy może się zgodzić, po to ta dyskusja :wink4:

kłopot w tym że Pablo ma auto ani na miasto ani na trase (tylko na lans... no cóż... kwestia gustu... :decayed:) bo prawie nim nie jeździ...

Pingwin uwierz że ja codziennie robię ok 40KM ale po pracy gdzie śmigam po mieście nocą i przyjeżdżam kiedy ty śnisz o kolejnych większych tarczach 380mm :decayed: także nie pier.. "ze prawie nim nie jeżdżę" :gwizdanie:

Zaraz śmigam na miasto jak coś, kom.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przypomnij mi, kiedyś piałeś, ile robisz km rocznie?? Bo nie wydaje mi się żebyś codziennie robił 40km.. No chyba że 30 na wstecznym :wink4:

I wcale nie muszę mieć diesla i nim jeździć bo wystarczy że nasłucham się wielu różnych opinii na podstawie których mogę wyrazić swoje zdanie z którym nie każdy może się zgodzić, po to ta dyskusja :wink4:

wiesz Sokół, Pablo to ma znajomości, kontakty, wiesz ile osób przychodzi do MM to wielu róznych opinii się nasłuchał.. :decayed: Zapewne ponad połowa przychodzi tam tylko po to żeby zdać raport Pablowi z awaryjności i przebiegu eksploatacji swojego auta :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przypomnij mi, kiedyś piałeś, ile robisz km rocznie?? Bo nie wydaje mi się żebyś codziennie robił 40km.. No chyba że 30 na wstecznym :wink4:

To było w 1 roku użytkowania auta, ostatnie 2 lata średnia podskoczyła :decayed:

Na wstecznym to musisz do domu wracać jak Ci te tarcze od S4 wymiękają po Twojej jeździe :naughty::polew:

Siemian właśnie przyjechałem i zrobiłem 46KM a jak nie wierzysz to :ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...