Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo ale przecież przody b6 i b7 są całkiem inne, a to auto nie bylo mocno rozwalone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo ale przecież przody b6 i b7 są całkiem inne, a to auto nie bylo mocno rozwalone...

Widocznie tego nie zauważył, może myślał że grill odpadł z B7 po dzwonie :decayed:

Ktoś się wybiera może, nie byłem na ostatnich 3 edycjach i może tym razem się wybiorę :decayed:

http://tuningshow.krakow.pl/

Tym razem będą wyścigi obok reala na Bora Komorowskiego :gwizdanie:

http://www.targi.krakow.pl/pl/targi/8_Tuning_Show_w_Krakowie/bilety_wstepu_dojazd_693092/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zmiana miejsca jak najbardziej nie ma co się kisić na przed ostatnim piętrze. Może Krokus na Bora ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak to jest gość się przypalil jak arab na kurs pilotarzu auto pewnie z aukcji w usa więc najpierw wcisnał "kup teraz" a potem to już z podniecienia się tylko dachem jarał takie auta to dla mnie egzotyka mam doświadczenie że potem sprzedać takie coś to trzeba drugiego takiego amotora i laika w temacie szukać każde cabrio po dzwonie to mina te auta mają całkiem inne warunki sztywności karoserii brak dachu wymusza inne naprężenia i czasem lekka pyciocha powoduje że auto jest skręcone a potem na myjce się ktoś dziwi skąd woda w środku i którędy komary do środka w nocy wpadają moi kumple pościągali takie mazdy mx-5 mesie slk i garbusa i każdy miał jakieś potem problemy ze spasowaniem elementów

sorki za to Prze/Siemianowanie wcześniej pisałem z doskoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle i żeby mi się to nigdy więcej nie powtórzyło bo inaczej pogadamy :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle i żeby mi się to nigdy więcej nie powtórzyło bo inaczej pogadamy :wink4: :wink4:

jak tam wody w piwnicy nie masz bo tam w BB podobno jakieś oberwanie chmury było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle i żeby mi się to nigdy więcej nie powtórzyło bo inaczej pogadamy :wink4: :wink4:

jak tam wody w piwnicy nie masz bo tam w BB podobno jakieś oberwanie chmury było

Siemian pobiegł po pompę pod ciśnieniem zeby mu się audika nie utopiła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie o zmianie miejsca spotów a co na dachu juz nie mozna latem? przecież parking jest ogólnodostęny więc w czym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie o zmianie miejsca spotów a co na dachu juz nie mozna latem? przecież parking jest ogólnodostęny więc w czym problem

Wczoraj gość z ochrony nas wyprosił i powiedział że nie będzie ta część parkingu dostępna z powodu remontu dachu który stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro remont dachu to trudno trzeba cos wymyslić, ja jestem za tyłami carefura na zakopianc, wiadomo ze kazdy chce tam gdzie blizej mieszka. dlatego bez głosowania sie nie obejdzie tylklo potrzeba propozycji.

a wracając do ochroniarza jak mógł was wygonić :shocked: stać na parkingu chyba jeszcze wolno do cholery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro remont dachu to trudno trzeba cos wymyslić, ja jestem za tyłami carefura na zakopianc, wiadomo ze kazdy chce tam gdzie blizej mieszka. dlatego bez głosowania sie nie obejdzie tylklo potrzeba propozycji.

a wracając do ochroniarza jak mógł was wygonić :shocked: stać na parkingu chyba jeszcze wolno do cholery

Tak będzie trzeba zrobić, wiadomo jednym będzie bliżej a drugim dalej, zrobi się ankietę.

Dla mnie miejsce jest ok i nie bez powodu inne kluby też tam robią spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozdrawiam spot krakowski, o razu sorry za OT ale: czy ten grill z A4 B7 z podpisu "Cubera" na tej stronie to jest zwykły grill bez rejestracji czy jakiś konkretny projekt tunera. Z góry dzięki za odpowiedź jeśli ktos da cynk - pozdro dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że już o tym pisaliśmy że tam jest remont rozpiżyli całe poszycie (tą niby papę) i leżą takie pozbierane tego kupy tak to przynajmniej trzy tygodnie temu widziałem i jak na razie nic się chyba nie zmieniło wjazdy na dach są odgrodzone taśmą więc wjazd jest raczej na żywca co się wczoraj skończyło pogonieniem chłopaków i raczej wydaje mi się że nie będą się śpieszyć z tym remontem bo ta część parkingu była praktycznie odwiedzana tylko przez "spotowców" więc po co mają inwestować pewnie im się z tym nie pali a spoty w lecie na piętrze to raczej mało przyjemne. Carrfour na zakopiance to raczej nie centrum miasta a obrzeża i brak dachu jak by lało więc szukajmy punktu gdzie raczej nie trzeba się będzie przebijać przez całe miasto jak i będzie alterntywa dla pogody lepszej lub gorszej jest propozycja jak ciepło lotnisko jak leje parking dwupoziomowy w REAL-u po drugiej stronie .[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 01:23_________________________________________________

galeria kazimierz jest dobra bo jest w centrum miasta praktycznie i kazdy ma mniej wiecej tyle samo drogi

To prawda, każdy ma blisko.

Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie :D

taaa... i za chwilę nikt nie będzie wiedział gdzie w koncu przyjechać ustalmy coś konkretnego bez partyzantki bo tak to co tydzień będą wybory miss i miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozdrawiam spot krakowski, o razu sorry za OT ale: czy ten grill z A4 B7 z podpisu "Cubera" na tej stronie to jest zwykły grill bez rejestracji czy jakiś konkretny projekt tunera. Z góry dzięki za odpowiedź jeśli ktos da cynk - pozdro dla Wszystkich.

To jest zwykły Grill, nie S-Line.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 01:31_________________________________________________Dobrej nocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko bez rejestracji ?? Sporo zmienia, aż chyba zdejmę i sporzę na niego "bez" :-) dzięx.

miejsce na tablice zamalowane w paintcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...