Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem coś, ale skasowałem

olać to

niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A ja jestem za starym miejscem :) remont w końcu skończą :) i będzie git :good: a winnym miejscu /oprócz /jakieś galerii

to niby jak będzie brzydka pogoda to CO ?

A tak to zawsze można wybrać góra -dół ,a jak mamy ochotę na inne miejsce to zawsze się udawało dogadać :) np.Winda :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:38_________________________________________________

napisałem coś, ale skasowałem

olać to

niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

napisz :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za starym miejscem :) remont w końcu skończą :) i będzie git :good: a winnym miejscu /oprócz /jakieś galerii

to niby jak będzie brzydka pogoda to CO ?

A tak to zawsze można wybrać góra -dół ,a jak mamy ochotę na inne miejsce to zawsze się udawało dogadać :) np.Winda :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:38_________________________________________________

napisałem coś, ale skasowałem

olać to

niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

napisz :tongue4:

Pomysl byl taki, zeby umawiac sie w zaleznosci od pogody na parkingu pietrowym w Krokusie albo na lotnisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem coś, ale skasowałem

olać to niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

nie ma żadnej samozwańczej władzy masz jakiś pomysł pisz może akurat wszystkich uszczęśliwisz ale taki się jeszcze chyba nie urodził. Są propozycje i tyle , jest demokracja chcecie robić jakieś ankiety-ok tylko co z tego że np. wiekszość przegłosuje miejsce "X" bo tam mają bliżej i niektórzy zdążą jeszcze na "M jak miłość" jak ich potem zobaczymy dwa razy do roku i finał. Chcecie głosowania ogólnego , macie propozycie sensownych miejsc to czekamy bo bić pianę jest łatwo, ale może niech góra bierze pod uwagę opinie osób które faktycznie na te spoty przyjeżdża a nie tylko od wilekiego dzwonu.

A ja jestem za starym miejscem :) remont w końcu skończą :) i będzie git :good: a winnym miejscu /oprócz /jakieś galerii to niby jak będzie brzydka pogoda to CO ?

To właśnie trzeba znaleść miejsce gdzie bedzie można się będzie spotkać w i na zewnątrz

A tak to zawsze można wybrać góra -dół ,a jak mamy ochotę na inne miejsce to zawsze się udawało dogadać :) np.Winda :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:38_________________________________________________

Wąski mnie też pasuje galeria nic do niej nie mam ale teraz o wyborze "góra dół" to raczej narazie zapomnij. Jeśli liczysz że ten remont się szybko skończy to się chyba jednak zdziwisz. Tam nic się nie dzieje jak to widziałem na początku roku tak stan jest do dzisiaj. Tam nie ma żadnych prac poprostu zerwali tą nawierzchnię i wszystko tak leży jak leżało zero zmian więc nie sądzę że nagle w przeciągu kilku tygodni coś się zmieni idzie pora roku że raczej przyjemniej byłoby gdzieś stać na świerzym powietrzu niż stać w gołębich gównach na pięterku jak bym widział że tam na dachu coś się dzieje lub zacznie dziać to też byłbym za przeczekaniem ale myślę że GK się wcale do tego remontu nie pali bo ten parking na dachu był praktycznie nieużywany przez klientów więc do czego się mają palić to nie galeria krakowaska czy bonarka żeby miejsca do zaparkowania nie było mozna znaleść tam zawsze jest praktycznie luz więc nie dziwię się że mają takie podejście do tego remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem coś, ale skasowałem

olać to niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

nie ma żadnej samozwańczej władzy masz jakiś pomysł pisz może akurat wszystkich uszczęśliwisz ale taki się jeszcze chyba nie urodził.[...]

a ja a ja... przecież przestałem jezdzić na spoty krakowskie... wszyscy szczęsliwi :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie brać pod uwagę wypowiedzi osób które się pojawiają raz na rok czy pół roku a to czy ktoś w przyszłości zmieni pracę czy samochód to jeden h.. wie co będzie jutro więc nie podchodźmy do tego w ten sposób...

:shocked:

Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy...

A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle

a nie brać pod uwagę wypowiedzi osób które się pojawiają raz na rok czy pół roku a to czy ktoś w przyszłości zmieni pracę czy samochód to jeden h.. wie co będzie jutro więc nie podchodźmy do tego w ten sposób...

:shocked:

Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy...

A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować...

zgadzam się

w ogóle nie wiem kto to ku..a ten Tomek Slajn jest ? :decayed:

przyszedł, był na ostatnich dwóch spotach ( 3 tyg temu byłem i Cię nie kojarze) i gada jak by był alfą i omegą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko, sokolnh zgadzam się w 100% z Wami,sam jestem teraz w innej sytuacji ale zawsze jak mam możliwość staram się być i nie można dyskredytować tych którzy nie zawsze lub co tydzień nie mogą się stawić na spociku - chyba nie taka jest idea tego forum...

Pozdrowienia dla Wszystkich bez wyjątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wk***ia to że nie mam czasu do Was przyjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ktoś chętny to wpisywać się na listę.

Możemy zrobić grupen paczkas do mnie i obejdzie się bez kosztów wysyłki.

http://www.a4-klub.pl/smf/smycz/smycze_iii_tura_lista_chetnych-t133473.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko puki nie wyremontują parkingu warto zmienić miejscówkę bo kisimy się na tym parkingu przy tak ładnej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Skoro wszyscy się wypowiadają, to i ja coś mądrego napiszę - ciągle zmieniacie miejsca i nie mogę dojechać od prawie 3 lat :>

:polew: :polew: :polew: Ciebie trzeba zastawiać na stacji :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się wypowiadają, to i ja coś mądrego napiszę - ciągle zmieniacie miejsca i nie mogę dojechać od prawie 3 lat :>

No właśnie od 3 lat Cię nie widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

napisałem coś, ale skasowałem

olać to

niech już decyduję samozwańcza władza :decayed:

trzeba było napisać, choć myślę że większość osób wie o co Ci chodziło :gwizdanie: a nowi jak to nowi :wink4:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:53_________________________________________________

a nie brać pod uwagę wypowiedzi osób które się pojawiają raz na rok czy pół roku a to czy ktoś w przyszłości zmieni pracę czy samochód to jeden h.. wie co będzie jutro więc nie podchodźmy do tego w ten sposób...

:shocked:

Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy...

A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości...

Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować...

:good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 20:00_________________________________________________

a mnie wk***ia to że nie mam czasu do Was przyjechać...

Marek właśnie po to wybraliśmy taki termin spotów :polew: :polew:

raz żebyś nie mógł przyjechać dwa żebyś się powkurwiał, zrozum zbyt luzackie miałeś życie i chcieliśmy Ci dolać trochę goryczki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, tyle lat na forum...

Naucz że sie w końcu cytować bo nie wiadomo z czego się tak smiejesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek właśnie po to wybraliśmy taki termin spotów :polew: :polew:

raz żebyś nie mógł przyjechać dwa żebyś się powkurwiał, zrozum zbyt luzackie miałeś życie i chcieliśmy Ci dolać trochę goryczki :polew:

:polew: :polew: :polew:

Proszę Vipie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

zgadzam się

w ogóle nie wiem kto to ku..a ten Tomek Slajn jest ? :decayed:

przyszedł, był na ostatnich dwóch spotach ( 3 tyg temu byłem i Cię nie kojarze) i gada jak by był alfą i omegą :)

Słuchaj , na omegę to Ty sobie gadaj ale od Alfy to Ty się odpierd.... małolat :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...