Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Co tu tak cicho, wszyscy ciągną zdjęcia czy co? :)

Jest goraco na forum hyde park

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum kryje wiele tajemnic:::[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:30 _________________________________________________Jak mi ktos zwroci uwage zebym zmienil profil na taki jak powinienem miec , to sie mu w twarz zasmieje tak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: jest LUZIK

Tzn bardzo duzo odpowiedzi w pewnym watku :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:33 _________________________________________________

Ide spac koledzy :P

Trza wstac o 6 :(

Bajo , szerokosci hehehehe - Uzaleznilem sie :P

Przyczepnosci, na 15 misiaczki stoja ze suszarka. Tak , ze tam zwolnij kolego. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ogarnelismy logów u mnie , a wiecie ze BP i MCD sie chwalą ze mają siec a jak sie okazuje jeden wielki CH. mają, z Themonkiem próbowalismy coś sciągnać i szuaklismy sieci , nigdzie nie było...paranoja. Dobry chwyt reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim, jak tam chorzy? dalej grypa szaleje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się nisko, po samo piz...isko

Grypa?, wątpię może łazili gdzieś z nieprzebadanymi Wiślankami, no i teraz seria bolesnych zastrzyków + namaszczanie pompy..., a wystarczyło używać zestawu wulkanizacyjnego, ech ta młodzież dzisiejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 10:31 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27411.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ nie wpadłem tu po łomot (by podpis)

potrzebuje informacji (jako że firma przekierowała mnie ostatnio na Kraków i siedzę tu od pn rano do piątek 16.30) gdzie w tym pięknym, za***iście zakorkowanym grodzie, można zakupić chromowane rameczki do licznika.

Zajefajne są i wzięło mnie na rezanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisze ci pozniej na pw , gdzie dokladnie bo sam je kupowalem , tylko nie pamietam w ktorym to bylo miejscu dokladnie hehehe :P[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 12:44 _________________________________________________A tak wogole co to za kontrgrupa ?? Czy my komus cos nie tak robimy czy co ?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrgrupa spotowa-dażymy do takiej frekwencji na spotach jak wawa i krak ma regularnie, to nic złego i do nikogo nic nie mamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrgrupa spotowa-dażymy do takiej frekwencji na spotach jak wawa i krak ma regularnie, to nic złego i do nikogo nic nie mamy :decayed:

Hmmm a u nas jest duza frekwencja ?? Zawsze myslalem ze u nas wlasnie z tym kiepsko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tydzień ok. 10 aut to nie jest źle,wiadome mogłoby być lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...