Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiście że nie. W Polsce oficjalnym wyznaniem jest Katolicyzm ale państwo jest świeckie. To nie Watykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale w znaczeniu podchodzi pod to samo, jestem za apolitycznym Kościołem niestety w praktyce tak to nie wygląda , będzie pomnik krzyż przeniosą i po sprawie, żenada żeby taki bojkot był w takiej sprawie :wallbash:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 16:09_________________________________________________siemian marsz do kościoła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście krzyż nie przeszkadza ale nie w tym miejscu...Niech zrobią jakąs kapliczke, pomnik, jakieś miejsce pamięci ale nie pod pałacen prezydenckim, ponieważ urząd prezydenta powinien być areligijny. Prezydenta w Polsce nie wybierają tylko katolicy a cały naród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Prezydent był Katolikiem i w ten sposób ta część Narodu która jest Katolicka chce oddac mu pamięć i czesc, jak innym nie pasuje to nikt nie każe im tam przychodzić demokracja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Prezydent był Katolikiem i w ten sposób ta część Narodu która jest Katolicka chce oddac mu pamięć i czesc, jak innym nie pasuje to nikt nie każe im tam przychodzić demokracja jest.

Ja mówie o urzędzie prezydenta a nie o konkretnym człowieku. Jakiego prezydent był wyznania tutaj akurat się nie liczy.

A jakby był buddystą to rozumiem że byłbyś za tym żeby przed pałacem prezydenckim była statuetka buddy?

Poza tym w katastrofie zgineli też ateiści i nie wiadomo czy życzyliby sobie żeby tak uczcić ich pamięć.

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 16:42_________________________________________________nikt to nie kaze mi przychodzić do kościoła. Dopuki w Polsce podatki będą płacili wszyscy bez względu na wyznanie, uważam że nie powinno tam być tego krzyża. Na utrzymanie pałacu idą pieniądze z podatków wszystkich obywateli a nie tylko katolików. Jest to miejsce publiczne utrzymywane z podatków wszystkich polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki w Polsce podatki będą płacili wszyscy bez względu na wyznanie,

http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,12531930,wiadomosc.html

już niedługo siemianku twój Hrabia zasponsoruje Ci jeszcze wyższe podatki :naughty:. Najlepsze są te komentarze: "Zrobiono mnie w c**ja, jak bym wiedział nie głosował bym na PO" "czuje się oszukany" :decayed:

ciemniaki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki w Polsce podatki będą płacili wszyscy bez względu na wyznanie,

http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,12531930,wiadomosc.html

już niedługo siemianku twój Hrabia zasponsoruje Ci jeszcze wyższe podatki :naughty:. Najlepsze są te komentarze: "Zrobiono mnie w c**ja, jak bym wiedział nie głosował bym na PO" "czuje się oszukany" :decayed:

ciemniaki :tongue4:

jakoś to przeżyje. Zobacz sobie jak wzrosły wydatki Pałacu Prezydenckiego po objeciu prezydentury przez Kaczyńskiego... Potem trzeba z czegoś spłacać te długi ponieważ Polski niestety na taki drogi urząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Najlepsze są te komentarze: "Zrobiono mnie w c**ja, jak bym wiedział nie głosował bym na PO" "czuje się oszukany" :decayed:

ciemniaki :tongue4:

I znów gGJAA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki w Polsce podatki będą płacili wszyscy bez względu na wyznanie,

http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,12531930,wiadomosc.html

już niedługo siemianku twój Hrabia zasponsoruje Ci jeszcze wyższe podatki :naughty:. Najlepsze są te komentarze: "Zrobiono mnie w c**ja, jak bym wiedział nie głosował bym na PO" "czuje się oszukany" :decayed:

ciemniaki :tongue4:

NEX człowieku zastanów sie co Ty piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: myślałem że jesteś bardziej inteligentnym czlowiekiem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Twoi wspaniali włodarze z PIS poobsadzane mielu d*py na najwyższych Państwowych urzedach + media zarzad itd itp zamiast patrzyć na to jak dług Polskiego Państwa rośnie!!!!!

Wedle Ciebie w jaki sposób mają znaleść pieniadze ? TAk wiem napiszesz zmniejszyc im pensje ......Ale dlaczego Ci wczesniejsi nie zmniejszyli ich sobie ? Pozatym co to da?

jakoś piniądze trzeba znaleść niestety! Pozatym patrz czasem na Polske jako Państwo Nasze!

Dziwie sie ze nie pojechałeś do Warszawy bronić Krzyza :wallbash: :wallbash: :wallbash: i prosze Cie skończ z Polityką na tym forum :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki w Polsce podatki będą płacili wszyscy bez względu na wyznanie,

http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,12531930,wiadomosc.html

już niedługo siemianku twój Hrabia zasponsoruje Ci jeszcze wyższe podatki :naughty:. Najlepsze są te komentarze: "Zrobiono mnie w c**ja, jak bym wiedział nie głosował bym na PO" "czuje się oszukany" :decayed:

ciemniaki :tongue4:

NEX człowieku zastanów sie co Ty piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: myślałem że jesteś bardziej inteligentnym czlowiekiem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Twoi wspaniali włodarze z PIS poobsadzane mielu d*py na najwyższych Państwowych urzedach + media zarzad itd itp zamiast patrzyć na to jak dług Polskiego Państwa rośnie!!!!!

Wedle Ciebie w jaki sposób mają znaleść pieniadze ? TAk wiem napiszesz zmniejszyc im pensje ......Ale dlaczego Ci wczesniejsi nie zmniejszyli ich sobie ? Pozatym co to da?

jakoś piniądze trzeba znaleść niestety! Pozatym patrz czasem na Polske jako Państwo Nasze!

Dziwie sie ze nie pojechałeś do Warszawy bronić Krzyza :wallbash: :wallbash: :wallbash: i prosze Cie skończ z Polityką na tym forum :cool1:

:good: :good: :good: :good: już myślałem że nie ma tu nikogo normalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizować pod Belwederm mistrzostwa Polski w O i X może to rozładuje napięcia

kto jest przeciw przychodzi z kółkiem kto za z krzyżykiem i niech zwycięży lepszy

a potem np. rewanż w statki albo w kapsle lub guziki

bo jak to oglądam to jak dzieci .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze każdy robi pod siebie, żaden Rząd żaden Prezydent nie poprawił mojego życia w tym kraju i pewnie nie poprawi....

moze by tak stworzyć oddzielny wątek polityczny zeby nie zaśmiecać tego forum :gwizdanie:

nie popieram PIS-u ale tez nie jestem po stronie PO , do SLD mi daleko także ale z kazdej z tych opcji politycznych mozna wyciągnąc coś dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jeszcze chwilę i zobaczymy jak wam minki zrzedną z tym PO :naughty: :naughty:. Nauczycielom obiecali mega podwyżki a najprawdopodobniej zostaną im obcięte obecne zarobki :naughty: :naughty:. Mnie się z tego chce tylko śmiać, a dokładnie z tych ludzi co się teraz żalą że głosowali na PO :tongue4:

Podobno dobrze się sprzedają koszulki na allegro :polew:

95159337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jeszcze chwilę i zobaczymy jak wam minki zrzedną z tym PO :naughty: :naughty:. Nauczycielom obiecali mega podwyżki a najprawdopodobniej zostaną im obcięte obecne zarobki :naughty: :naughty:. Mnie się z tego chce tylko śmiać, a dokładnie z tych ludzi co się teraz żalą że głosowali na PO :tongue4:

a mi sie chce smiać własnie z takich osób jak Ty! co tak defakto nie mają bladego pojęcia o polityce ale strasznie głos zabieraja :wallbash: i wyliczają co kto zrobił :wallbash:

pozatym Prosiłem o coś :gwizdanie:

ps. polity.ka nie na tym forum! Żeby nie było że nie pisałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja delikatnie piszę i nie robię żadnego szamba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja delikatnie piszę i nie robię żadnego szamba :gwizdanie:

szambo to robią wiesz kto ..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...