Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

kto odpoczywa ten odpoczywa ja niestety w pracy siedze :kwasny:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:37_________________________________________________Panowie czy ktoś z Was miał jakies doświadczenie z jeepami ogólnie rzecz biorąc zastanawiam sie nad zamiana audi na takiego bydlaka, jedyna rzecz która mnie martwi to spalanie i mysle albo 2.7 crd ( które tez mało nie pali bo w granicach 12L/miasto) lub 3.7 lub 4.7 z LPG spalanie podobno w granicahc 20 L gazu wiec koszty tylko troche większe jak w Audi w dieslu.słyszałem ze te samochody lubia byc awaryjne....[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:41_________________________________________________Rodzinka sie powiększa i fajne byłoby miec coś komfortowego :mysli:

taki jeep do gów.o, plastikowe, zawieszenia to tam w ogóle nie ma, strasznie kiepsko się nimi jeździ

części zamienne drogie i trzeba czekać na ich dostawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron to były auta dla rodziny :good:

http://www.motoallegro.pl/item1177878931_nysa_naprawde_warto.html :good:

a Jeepy :gwizdanie: naprawdę trzeba to lubić ,dobre na nasze Polskie dziury ,miałem trzy i nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex tez myślałem o tym outlanderze ale w benzynie to musi robić wir w baku

Wąski dlaczego nie plecasz skoro dobre na nasze polskie dziury, wiem ze te auta pływają po drogach to nie auto do drapieżnej jazdy , z wiekiem człowiek stawia na wygode a częsci nie zgodze sie ze ich nie ma, jest tego masa juz na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron nie wiem ile pali ale wydaje mnie się że w 15 się mieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex tez myślałem o tym outlanderze ale w benzynie to musi robić wir w baku

Wąski dlaczego nie plecasz skoro dobre na nasze polskie dziury, wiem ze te auta pływają po drogach to nie auto do drapieżnej jazdy , z wiekiem człowiek stawia na wygode a częsci nie zgodze sie ze ich nie ma, jest tego masa juz na naszym rynku.

klocki, tarcze są, jasne

ale niech Ci się zepsuje coś z osprzętu silnika, to zobaczysz

wiem bo odbierał nieraz części do amerykanów

parę dni czekania i niemała kasa

a co stawiania na wygodę to przejedz się, a zobaczysz że nawet audi A6 jest wygodniejsze a prowadzi się lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Boseron nie wiem jakie roczniki i jaka kasa z tymi Jeep-ami Cię interesuje. Ja jeździłem Cherokee 2.8CRD z 2003 i Commander 3.0CRD 2006 obydwa siliniki to jednostki mercedesa (Commander na100% a Cherokee na 90% bo już nie pamiętam).Ogólnie auta trochę topory wykonanie siermiężne zero polotu już w japońcach bardziej widać ułańską fantazję u konstruktora niż w tych modelach w Commanderze dużo badziewnego niby chromu ogólnie wiocha. Co do prowadzenia to jak już tu piszą buja jak na morzu ale tak jest prawie w kazdym wiekszym suv-ie czy terenówce na poczatku pomaga awiomarin :naughty:. Konstrukcyjnie to jest tak że te auta mają przebić na wylot pancerz czołgu tygrys. Do klamki tylnej klapy można zapiąć linkę i ciągnąć przyczepę , zawiasy drzwi grube jak od bramy na wawelu no i stąd i masa i wir w baku mnieszy palił w trasie ok 12-13 na mieście ok. 15-17L commander trochę mniej bo mocniejszy motor i nowszej generacji ale do oszczędnych też nie należał.

Generalnie jeśli nie jeździłeś terenówką to lepiej się zastanów bo w mieście masz nieciekawie. Problemy z parkowaniem , pod marketami będziesz parkował gdzieś na końcu parkingu bo potrzeba ok.1,5 miejsca żeby swobodnie wsiąć i wysiąć i ogónie ciężko się tym manewruje bo promień skrętu jest duuużo większy niż w osobówce. Jedynie in plus w takich autach to że siedzi się wyżej przez co czujesz się dużo pewniej i szybciej reagujesz na to co dzieje się przed tobą . Nie wiem jak użytkujesz i do czego to potrzebujesz ale takie auta trzeba lubieć . Temat gazu omawialem już wyżej dla mnie to odpada. Z częśćmi pamiętam że nie było problemu filtry itp. do dostanie w salonie merca (wtedy był jeszcze jeep chrysler merceses-benz spółka czy tak jest dalej ? nie wiem). Szukasz większego auta polecam Accorda 2004-2008 2.2 CDT-i kombi. Miałem to auto przed A4. Kufer jest o 1/3 dłuższy niż w A4 naprawdę pojemne auto wrzucałem wózek i miejsca dalej było od zaj.... a w A4 zajmował mi pół bagażnika silnik dostał nagrode motor roku naprawdę fajnie chodzi jest cichy prawie jak benzyna i oszczędny trochę mi się tego przewinęło przez ręce i mogę śmiało polecić w żadnym nie spotkałem się jakąś miną a było tego pare o różnych przebiegach. Przemyśl tego Jeepa bo to raczej auto na peryferia jak nie masz utwardzonej drogi do chałpy to jeszcze mogę zrozumieć ale tylko do miasta :mysli: nie wiem czy to dobry pomysł. [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 10:49_________________________________________________Wąski czyli to ta paskuda 7 ?

BMW_E65_rear_20070904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta paskuda :) i z tego co koleś mówi chce za nia 50 tyś więc żadne Hallo :) servisowana nowe turbo ,przekładnia,amory,opony lato i zima TYLKO ZNÓW coś padło czyli motor /tak do tych co BMW jest OK/i już ma po prostu jej dość 315 tyś nalatane. :naughty:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 12:35_________________________________________________

nex tez myślałem o tym outlanderze ale w benzynie to musi robić wir w baku

Wąski dlaczego nie plecasz skoro dobre na nasze polskie dziury, wiem ze te auta pływają po drogach to nie auto do drapieżnej jazdy , z wiekiem człowiek stawia na wygode a częsci nie zgodze sie ze ich nie ma, jest tego masa juz na naszym rynku.

bo to inny rodzaj jazdy :wink4: ja miałem dawno na LANS :naughty: jak ich mało było na rynku :)

Jeep to taki TARPAN tylko po Lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeep to taki TARPAN tylko po Lifcie

:polew::good:

ps. siemka wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra oglądałem wczoraj w wiadomościach i wierzyć się nie chce że taka rzeczka mogła coś takiego narobić tam ludzie na prawdę mają tragedię bo jak kogoś zalało to jeszcze ma dach nad głową , osuszy odremontuje i wróci a tu ludzie nie mają do czego wracać a widać że się tam nie przelewało i pewnie domy nie ubezpieczone zostaje tylko ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jutro??? Bedzie ktoś? Może uda mi się wkońcu podjechać :wink4:

jak zawsze ktoś bedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: nieźle.....

Tomek dzieki za wyczerpujące informacje choć mnie te auta sie po prostu podobają wizualnie, moze to dziwnie zabrzmi ale szukam tylko dlatego większego samochodu żebym nie musiał jak wkładam Córke sie schylać cały czas i wciskać ją w ten fotelik na styk , w Audi z tyłu wogóle nie ma miejsca, jechałem ostatnio swoim a4 z tyłu jako pasażer..... dramat na tych fotelach niedość że kręgosłup boli to jeszcze wpada sie w fotel i ciasno jak cholera..... juz teraz wiem dlaczego Moja Kobieta tak ciągle narzeka jeżdząc z tyłu.Nie powiem dynamika i spalanie super jestem bardzo zadowolony, zobaczymy bo jeszcze mi suzuki grand Vitara 1.9 dis chodzi po głowie.[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:55_________________________________________________jutro zawitam na spota bo akurat mam wolne w pracy cieszycie sie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zawitam na spota bo akurat mam wolne w pracy cieszycie sie ? :decayed:

nie za bardzo jak masz stać z radarem przed galerią :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z wiekiem człowiek stawia na wygode...

uff czyli wydawało mi się że się starzeję :>

Wy też :tongue4:

Ja ostatnio rozglądam się za A6 C5 1.9 z końca produkcji, wiem, że to niejedzie, ale po programie myśle że silnik da rade

Choruje też na Honde Legend http://otomoto.pl/honda-legend-perfekcyjny-egzemplarz-1wl-C14106261.html

ale to jeszcze nie ta pólka cenowa

a tak w ogóle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...