Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

zobaczymy bo jeszcze mi suzuki grand Vitara 1.9 dis chodzi po głowie.

Szwagier ma taką Suke 2.0 benzyna w full opcji kupił nówkę. Auto ładne zwrotne tylko mało dynamiczne z tym motorem. Miał brać 1.9DiS ale zrezygnował bo to jest motor od renówki (1.9 DCi) i nie ma najlepszych opinii (jest jakiś feler z pompą CR) dlatego wybrał benzynę podobo najprzyjemniej się tym jeździ 2,4 benzyna ale spalanie :confused4: już nie fajne. Wcześniej miał Landrover-a Freelander też nie narzekał ale to auto miało prawie wszystkie te minusy które podałem + haldex co jest + i - bo mniej pali ale jest nieprzewidywalne gdy nagle przy poślizgu dołącza się tył szwagra tak dwa razy obruciło na łuku. W Vitarze masz stały napęd auto w/g. szwagra prowadzi się idelanie jak osobówka trochę kolebie ale dużo mniej niż w tym co miał wcześniej ogólnie jest zadowolony nic mu się przez prawie 3lata przy niej nie skasztaniło trochę na motor narzeka że do wyprzedzania na trasie za słaby ale po mieście jak dla niego OK. Auto ładne na pewno potem łatwiejsze do odsprzedania niż jeep a i cenowo dobrze wychodzi w stounku do innych suv-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zobaczymy bo jeszcze mi suzuki grand Vitara 1.9 dis chodzi po głowie.

Szwagier ma taką Suke 2.0 benzyna w full opcji kupił nówkę. Auto ładne zwrotne tylko mało dynamiczne z tym motorem. Miał brać 1.9DiS ale zrezygnował bo to jest motor od renówki (1.9 DCi) i nie ma najlepszych opinii (jest jakiś feler z pompą CR) dlatego wybrał benzynę podobo najprzyjemniej się tym jeździ 2,4 benzyna ale spalanie :confused4: już nie fajne. Wcześniej miał Landrover-a Freelander też nie narzekał ale to auto miało prawie wszystkie te minusy które podałem + haldex co jest + i - bo mniej pali ale jest nieprzewidywalne gdy nagle przy poślizgu dołącza się tył szwagra tak dwa razy obruciło na łuku. W Vitarze masz stały napęd auto w/g. szwagra prowadzi się idelanie jak osobówka trochę kolebie ale dużo mniej niż w tym co miał wcześniej ogólnie jest zadowolony nic mu się przez prawie 3lata przy niej nie skasztaniło trochę na motor narzeka że do wyprzedzania na trasie za słaby ale po mieście jak dla niego OK. Auto ładne na pewno potem łatwiejsze do odsprzedania niż jeep a i cenowo dobrze wychodzi w stounku do innych suv-ów.

Tomcio co Ty sie nie przypominasz z tymi fotelami... Całkiem zapomniałem Ci to sprawdzic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktoś na spota dzisiaj ? :decayed:

Wpadłbym chętnie bo już z miesiąc waszych moredek nie widziałem ale do 20 jestem udupiony w gabinecie więc raczej bieda

Tomcio co Ty sie nie przypominasz z tymi fotelami... Całkiem zapomniałem Ci to sprawdzic....

Cześć łobuzie dosłownie przed chwilą o tobie właśnie myślałem w tej sprawie bo wybieram się do Czakiego w tą niedzielę albo po łykendzie i mam właśnie brać fotele ale dalej nie mam tematu rozkminionego więc jak możesz to zrób to jak najszybciej foto bo mi zależy

Zależy mi na widoku środka od spodu tam gdzie jest ta rączka od wysuwania podkolannika i boki tak żeby było widać mechanizm szyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zobaczymy bo jeszcze mi suzuki grand Vitara 1.9 dis chodzi po głowie.

Szwagier ma taką Suke 2.0 benzyna w full opcji kupił nówkę. Auto ładne zwrotne tylko mało dynamiczne z tym motorem. Miał brać 1.9DiS ale zrezygnował bo to jest motor od renówki (1.9 DCi) i nie ma najlepszych opinii (jest jakiś feler z pompą CR) dlatego wybrał benzynę podobo najprzyjemniej się tym jeździ 2,4 benzyna ale spalanie :confused4: już nie fajne. Wcześniej miał Landrover-a Freelander też nie narzekał ale to auto miało prawie wszystkie te minusy które podałem + haldex co jest + i - bo mniej pali ale jest nieprzewidywalne gdy nagle przy poślizgu dołącza się tył szwagra tak dwa razy obruciło na łuku. W Vitarze masz stały napęd auto w/g. szwagra prowadzi się idelanie jak osobówka trochę kolebie ale dużo mniej niż w tym co miał wcześniej ogólnie jest zadowolony nic mu się przez prawie 3lata przy niej nie skasztaniło trochę na motor narzeka że do wyprzedzania na trasie za słaby ale po mieście jak dla niego OK. Auto ładne na pewno potem łatwiejsze do odsprzedania niż jeep a i cenowo dobrze wychodzi w stounku do innych suv-ów.

z tego co słyszałem lubią rdzewieć te Suzuki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja wpadnę na spocika ale dopiero ok 20-stej wiec Tomek przyjeźdzaj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem lubią rdzewieć te Suzuki :)

no akurat u szwagra nie zauważyłem żadnego rudego żeby coś wychodziło ma tam coś gdzieś otarte ale tak żeby sama z siebie to nic nie widać ale za to dwa lata temu gradzik mu załatwił maskę dach i prawy bok i PZU przyznało mu lakierowanie na 2500zł :wallbash: masakra sku.... nieźle go oszyli. Mnie też chceli teraz skroić jak mi ten gość w tyłek w czerwcu wjechał ale zakwestionowałem kosztorys napisałem kilka pism postraszyłem Rzecznikiem Ubezpiezp. wnioskiem do KNF-u za zwłoke z odszkodowaniem i w końcu dali o 30% więcej niż wyliczyli na początku to jest banda z tymi ubezpieczeniami jak bym wam pokazał jake mają cenniki napraw to śmiech np. pomalowanie zderzaka 224zł :wallbash: chyba w Bieszczadach w stodole takie ceny mają a kosztorys jest tak rozpisany że ktoś jak nie wie o co biega to nie ma szans żeby zrozumiec co jest za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

też może wpadnę bo ciepło :decayed:

Nie wpadaj tylko przyjeźdzaj ale z drugiej strony w sumie wpadaj :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...