Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Środek kozak bez komentarza ale zewnątrz jak dla mnie agro te chromy to mogliby sobie darować do min. obwódki wkolo grila a tak to wygląda jak taka B5 którą często spotykam koło siebie wyobklejana takimi niby chromowanymi paskami (od mebli) przód jak dla mnie zmaszczony przez te chromy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Środek kozak bez komentarza ale zewnątrz jak dla mnie agro te chromy to mogliby sobie darować do min. obwódki wkolo grila a tak to wygląda jak taka B5 którą często spotykam koło siebie wyobklejana takimi niby chromowanymi paskami (od mebli) przód jak dla mnie zmaszczony przez te chromy

chrom madafaka klub :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus nie przesadzaj , choc nie jestem zwolennikiem chromów to akurat nowa A8semka jest meeeeega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus nie przesadzaj , choc nie jestem zwolennikiem chromów to akurat nowa A8semka jest meeeeega :kox:

Dokładnie :good:

Jakieś widzę zboczenie forumowe na punkcie chromów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo tego z przodu już te obwódki w koło halogenów i paseczki mogliby sobie darować to ma być limo przez duże L a nie choinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo tego z przodu już te obwódki w koło halogenów i paseczki mogliby sobie darować to ma być limo przez duże L a nie choinka

hmmmm chrom w około halogenu w B8 to wersja S-line ;P znaczy sie jeden z dodatków.

Jak dla mnie to cały urok własnie w tym , mowa po nowym A8 :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:39_________________________________________________

ponawiam pytanie

zna ich ktoś ?

http://allegro.pl/sklep/12101177_motul-4-motorsport

znam ich => http://www.motul.krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach nie dyskutuję :wink4: mnie się już chromy w takim wydaniu przejadły i moim zdaniem to jak bym miał wydać blisko pół bani to chciałbym żeby to nie była większa A4 z zewnątrz a tak to auto wygląda mogliby się wysilić na coś rozróżniającego modele a nie tylko gabaryty i trochę więcej chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuje u tych już od dłuższego czasu ceny mają OK i są pod nosem jak ktoś jest N.Huty to chyba w okolicy nie ma taniej.

http://allegro.pl/olej-motul-specific-5w40-5l-krakow-i1232972674.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:14_________________________________________________

A ja kupuje u tych już od dłuższego czasu ceny mają OK i są pod nosem jak ktoś jest N.Huty to chyba w okolicy nie ma taniej.

http://allegro.pl/olej-motul-specific-5w40-5l-krakow-i1232972674.html

Jeśli ktoś by chciał olej castrol'a to znam przedstawiciela i bez podatku może mi zrobić cenę.

Tomek a ty nie kupujesz czasem u tego gościa z mojego osiedla???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak u tego co z linku jak do tej pory ceny miał porównywalne do tych najtańszych z allegro a jak nawet coś drożej to dla paru złotych nie chce mi się jedzić na drugi koniec Krakowa jak mam ich pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak u tego co z linku jak do tej pory ceny miał porównywalne do tych najtańszych z allegro a jak nawet coś drożej to dla paru złotych nie chce mi się jedzić na drugi koniec Krakowa jak mam ich pod nosem.

Ten castrole co są w tym linku w granicach 100zł to on będzie miał do 20zł jeszcze taniej, ale gdzie byłby odbiór to muszę się dowiedzieć bo jak trzeba by było jechać np od nad na zakopiańską to bez sensu taki interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi właśnie chodzi że może i gdzieś taniej ale przeważnie jazda lub wysyłka i koszty wychodzą na to samo co u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na centralnej jest taki punkt gdzie też jest tanio jeżeli chodzi o oleje, zaraz przy głównej drodze 500 metrów przed stacją Lotos jadąc od łęgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...