Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny bajer skretne ale Ja bym zakupił zwykłe Xenon Plus ( potocznie bixenony ) i poszukał juz z białymi kierunkami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ze skrętnymi będziesz miał dużo roboty żeby to działało.

Szukaj zwykłych bixenów najlepiej z białym kierunkiem (jęsli będzie pomarańczowy w dobrej cenie to zawsze potem można wy***ać to szkiełko tak jak u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz w B7 jestem jeszcze laikiem :wink4:

czyli nieskrętne i bi-xenony no chyba ze sie zwykły xenon trafi w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma xenonów w b7. Są tylko bixenony[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 00:08_________________________________________________

przecież wkleiłeś dwa te same linki..[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 00:09_________________________________________________do ceny lamp dolicz jeszcze koszt przejściówek- 250zł.

Jeśli chciałbyś je sam robić to wychodzi coś ok. 220zł.

Rozumiem że sprysków nie będziesz montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że ze zdjęc i tak nie wyczytasz stanu lamp. Wszystko zależy jak jest foto zrobione...

Obydwie wyglądają ok. ale w jakim stanie są dokładnie możesz się przekonać dopiero jak je kupisz...

Dobra ja spadam spac.

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skrętnymi będziesz miał dużo roboty żeby to działało.

Szukaj zwykłych bixenów najlepiej z białym kierunkiem (jęsli będzie pomarańczowy w dobrej cenie to zawsze potem można wy***ać to szkiełko tak jak u mnie)

Zaliczyłem zgona przed TV i już się wyspałem więc szybko nie zasnę może coś skrobnę dłuższego to szybciej mi się zamkną oczka :nuda: a z rańca trzeba wstać :doh1:

A gucio prawda tyle samo roboty co przy zwykłych ale trzeba zacząć od tego czy chcesz zrobić jak fabryka jak ja w A6 czy tylko wstawić lampy bo jeśli bez samopoz. itp to skrętne nie mają sensu bo i tak nie będą działąć bez modułu samopoz.

Jeśli chcesz mieć jak fabryka to musisz ciągnąć kable do czujników na wahacz LP i LT + moduł samopoziomowania (w zależności od tego jakie lampy wybierzesz skrętne czy zwykłe) koszt ok.400zł no i oczywiście spryski. Lampy różnią się przetwornicami w skrętnych. Przejściówek nie trzeba kupować wystarczy kupić w ASO wtyki do lamp 14pin (coś koło 10zeta) i poprzekładać kable ze starej wtyczki + pociagnąć kabel od centr elektryki dla DRL-a i selenoidu długich xenonu (jeśli dobrze pamiętam). Jeśli jest tak jak w A6 to można przełozyć silniczki od samopoziomowania od zwykłych lamp i wtedy ma się chociaż tyle że można rąsią wys. regulować bo tak to masz na stałe ustawione w lampie. Ja nie miałem na początku pełnej instalacji i tak przez kilkanaście dni miałem zrobione ale nie wiem czy na 100% jest tak samo w lampach A4 trzeba by porównać silniczki. Kiedyś wklejałem tu na krakowskich dokładny opis co i jak podłaczyć właśnie dla Siemiana ale ten leń wolał dać komuś 200zł zarobić :tongue4: a może się bal że mu znowu wyskoczy 51H :naughty:

Ja sam u siebie miałem zakładać skrętne w miejsce zwykłych xen. w tej mojej dziabniętej ale miałem całą prawą i bebechy z lewej więc dałem za pudło 250zł i sobie odpuściłem skrętne bo miałem trochę zabawy z tym autem i nie chiało mi się ubierać w przeróbkę lamp ale teraz żałuję może na wiosnę się zabiorę.

Boseron a może się dogadamy i weźmiesz moje bo za chwilę będę targał skrzynię ze swojego więc pas będzie zrzucony to może przy okazji bym się zabrał za te lampy skrętne. Ja mam zwykłe xeny z żółtym kierunkiem ponoć ładne przynajmniej Siemian tak mówił a był chyba wtedy trzeźwy bo przyjechał autem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio ale wywnioskowałem że jeśli Boseron nie robi sprysków to tym bardziej nie robi samopoziomowania i dlatego skrętne to większy koszt. Co do przejściówek to nie upieram się, takie informacje mam od H4mm3Ra. Sam nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam bi xenonów czy duza jest różnica w skrętnych i nieskrętnych(w cenie na allegro jest dość spora czy warto dopłacać) i czy da sie zmienić kierunkek z pomarańczowego na biały w nieskrętnych dużo roboty? nie wiem na jakie sie zdecydować zaczynam mody od tego właśnie bo w B6 miałem co prawda hidy ale w B7 zwykła lampa gówno świeci drogi nie widać :wallbash:

a Ktoś Tu niedawno sugerował :szukaj::wink4: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 08:58_________________________________________________Kerczi sam montował pogadaj z nim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wiecie ile jechałem z ruczaju do centrum....... 2h :wallbash: awaria na moście wszystko stoi

Tomcio poszło pw

Wąski masz racje takie info nie ten dział ups ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wiecie ile jechałem z ruczaju do centrum....... 2h :wallbash: awaria na moście wszystko stoi

Tomcio poszło pw

Wąski masz racje takie info nie ten dział ups ;(

kur..a to wsiadam na skuter, sopel i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuter to dzisiaj może być zabójstwo ;-)

taki mróz że aż słońce wyszło ;-)

auto stoi na mrozie od 3 dni - ciekawe czy odpalę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuter -15 :shocked: trzeba być twardym nie mietkim :polew:

Gruszka miętkim nie jest :naughty:

duża ta dziura :shocked:

http://polskalokalna.pl/news/krakow-duze-korki-po-awarii-na-moscie,1572562

ogólnie to możne być co dziennie -15 do jakoś mniej samochodów na mieście i korków -z tej strony miasta czyli NH[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 10:20_________________________________________________Tytus wielkie dzięki za pomoc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...