Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Własnie sobie przyjechałem do firmy by wyrwac sie z obowiązków przedświątecznych :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Własnie sobie przyjechałem do firmy by wyrwac sie z obowiązków przedświątecznych :evil: :evil: :evil:

teżw pracy siedze :evil: :evil: :evil:

a ja dzisiaj pod choinke dostalem padniete turbo w moim pasciuchu.

napisałbym coś i wywołał burze przed Świętami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...a zresztą :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sam sobie zrobiłeś ten prezent zawożąc auto do V-Techu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jakos Tobie gwizdalo, Ojciec Boserona tez regenerowal a kolo V-TECHu nawet nie przejezdzaliscie, ale spoko teraz jak wymienie turbo to mysle ze Twoj COMPSPORT bede wciagał na wstecznym i wtedy Twoja mina bedzie dla mnie najlepszym prezentem swiatecznym :polew: :polew: :polew:

jakbym poprosił o mape która co pól roku będzie wykańczać turbiny to też bym latał... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian Błagam Cię k.... odpuśc sobie Ok ? Nie chce mi sie pisac na ten temat bo widzę że jesteś dalej najmądrzejszą osobą w tej dziedzinie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber luzuj.. Święta mamy... Przecież żartowałem :wink4:

Właśnie dlatego nie dostaniesz kropki :naughty:

ps. żartowałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Własnie sobie przyjechałem do firmy by wyrwac sie z obowiązków przedświątecznych :evil: :evil: :evil:

tez tak uczynilem :cool1: ale pasuje juz konczyc, musze umyc auto bo jak na nie patrze to mi sie plakac chce :gwizdanie:

df15237fc0cebe09med.jpg

Zdrowych Panocki :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwych, rodzinnych i beztroskich Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber czy to jest to cudo co kiedyś mi pokazywałeś jeszcze na B7 że mucha nie siada http://allegro.pl/meguiars-deep-crystal-polish-czysta-politura-i1371519962.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wesołych świąt a zwłaszcza zdrowych bo mnie właśnie coś rozebrało

czas płynie włos mi żednie wypadają zęby przednie więc trzeba się cieszyć każdą chwilą czego i wam życzę

ChomikImage.aspx?k=1347221&t=634288062827414335&id=112789336&vid=112789336[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:56_________________________________________________Już chyba wiem czemu Trzeniek zlikwidował konto

ChomikImage.aspx?k=1357294&t=634288069793632864&id=112788761&vid=112788761

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol przykra sprawa, mi jak padło turbo to załatwiał mi Wąski i jestem zadowolony bo regenerowane w super stanie jak nowe :good:

Drogie takie generowanie :mysli:

ale PABLO co Ty chcesz GENEROWAĆ ??[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:21_________________________________________________

:hi:

Karol jedyna słuszna decyzja BRD + II icek

nie, mam lepszy pomysl... bedzie :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol przykra sprawa, mi jak padło turbo to załatwiał mi Wąski i jestem zadowolony bo regenerowane w super stanie jak nowe :good:

Drogie takie generowanie :mysli:

ale PABLO co Ty chcesz GENEROWAĆ ??[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:21_________________________________________________

:hi:

Karol jedyna słuszna decyzja BRD + II icek

nie, mam lepszy pomysl... bedzie :evil: :evil: :evil:

CAHA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale PABLO co Ty chcesz GENEROWAĆ ??

Przecież ja nie mam co bo nie mam turbiny tylko tak się po prostu pytałem jaki tego koszt czy się opłaca nową turbinę kupować czy jednak warto regenerować i jakie są zdania na ten temat :)

Dobry ten zwiastun :polew:

http://www.littlefockersintl.com/intl/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...