Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ma ktoś do sprzezdania z Was prawe lusterko duże lusterko do B5 II-lift ? Ostatnio w święta ktoś się dobierał do mojego i teraz po rozebraniu widzę że uj***ł aluminiową ramkę więc z mojego nic nie będzie :-( Ostatecznie jakby ktoś miał małe pozyczyć to bym chociaż miał jak jeździć :good:

Ogr ty dzisiaj jesteś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z lusterkiem ale chyba nic z niego nie wykombinuje - trzeba kupić nowe. Póki jeszcze coś zobaczę to bawię się też dekorami ;-)

Może wpadnę - może mnie patrol nie zatrzyma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z lusterkiem ale chyba nic z niego nie wykombinuje - trzeba kupić nowe. Póki jeszcze coś zobaczę to bawię się też dekorami ;-)

Może wpadnę - może mnie patrol nie zatrzyma ;-)

Wpadaj wpadaj, chłopaki nie takimi autami zajeżdżali na spoty i było bez kontroli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twarz mi jakaś znajoma :mysli:

papierosy_s_do_dupy_forever.jpg

codziennie widzisz ją w lustrze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j**any :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________Boseron a ty jak tam bo dawno nie widziałem Cię na spocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie podbił ale w pracy siedze do 20 tej i nie wiem czy sie wyrobie bo po spocie Moją mam od "mamusi" odebrać :wink4:

p.s. też nie pale od nowego roku i zamierzam rzucic to w cholere raz a dobrze [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:31_________________________________________________Pablo tydzień temu byłem na spocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie widzisz ją w lustrze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No w końcu mi przypomniałeś :naughty:

papierosy_s_do_dupy_forever.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________

ja bym chętnie podbił ale w pracy siedze do 20 tej i nie wiem czy sie wyrobie bo po spocie Moją mam od "mamusi" odebrać :wink4:

p.s. też nie pale od nowego roku i zamierzam rzucic to w cholere raz a dobrze [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:31_________________________________________________Pablo tydzień temu byłem na spocie :wink4:

No to się mijamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, ja jak mam być to się powoli zbieram. Podejrzewam że to jest na samej górze tam gdzie kiedyś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na spocie :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 17:39_________________________________________________

oki, ja jak mam być to się powoli zbieram. Podejrzewam że to jest na samej górze tam gdzie kiedyś ;-)

Tak dokładnie tzn nie na dachu ale na niebieskim poziomie na końcu po lewej jak będziesz wjeżdżał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm, no to w takim razie w innym miesjcu niż kiedyś. Może jakoś Was tam znajdę - jak coś to trąbcie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm, no to w takim razie w innym miesjcu niż kiedyś. Może jakoś Was tam znajdę - jak coś to trąbcie ;-)

W tym samym co zawsze tylko kiedyś w lecie robiliśmy na dachu ale później wjazd zamknęli także mamy piętro niżej :wink4:

Ok ja się zwijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...