Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a dzis kiełbasa 21??

Ty, myslisz ze jak wyslales Zone z Dzieckiem, umyles samochod i zerwales sie z pracy to mozesz innym dezorganizować dzień??

dokładnie

:dance:

a dzis kiełbasa 21??

Ty, myslisz ze jak wyslales Zone z Dzieckiem, umyles samochod i zerwales sie z pracy to mozesz innym dezorganizować dzień??

dokładnie

:dance:

teraz lans zimny łokieć i na Kazik wal w dym ....... polecą wszystkie na takiego przystojniaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a dzis kiełbasa 21??

Ty, myslisz ze jak wyslales Zone z Dzieckiem, umyles samochod i zerwales sie z pracy to mozesz innym dezorganizować dzień??

dokładnie

:dance:

a dzis kiełbasa 21??

Ty, myslisz ze jak wyslales Zone z Dzieckiem, umyles samochod i zerwales sie z pracy to mozesz innym dezorganizować dzień??

dokładnie

:dance:

teraz lans zimny łokieć i na Kazik wal w dym ....... polecą wszystkie na takiego przystojniaczka

zbieraj dupsko na kiełbache[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:46_________________________________________________My RC-Car Audi RS4 Avant

Wąski takąbudę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Może ktoś będzie w stanie mi pomóc... Potrzebuję kupić lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej do mojego avanta. Dokładne numery to 8D9 943 021 E (prawa) i 8D9 943 021 F (lewa). W ASO są po 46 PLN sztuka :disgust: i to na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc :hi:

PS: umieściłem też wątek w odpowiednim dziale, ale jak na razie bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Może ktoś będzie w stanie mi pomóc... Potrzebuję kupić lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej do mojego avanta. Dokładne numery to 8D9 943 021 E (prawa) i 8D9 943 021 F (lewa). W ASO są po 46 PLN sztuka :disgust: i to na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc :hi:

PS: umieściłem też wątek w odpowiednim dziale, ale jak na razie bez odzewu.

mam całą listwę do b5 ale sedan :cool1: może lampki te same

no chyba ze chcesz do B7 to mam sztukę bo kamerkę zamontowałem.

Kurde wszyscy na kiełbaskach a ja wcześniej pifko chlapnąłem :confused4: Podpowie ktoś czy sprężyny z b6 oska sedan podejdą do b7 Avant -30/40 na standardowe amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Może ktoś będzie w stanie mi pomóc... Potrzebuję kupić lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej do mojego avanta. Dokładne numery to 8D9 943 021 E (prawa) i 8D9 943 021 F (lewa). W ASO są po 46 PLN sztuka :disgust: i to na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc :hi:

PS: umieściłem też wątek w odpowiednim dziale, ale jak na razie bez odzewu.

mam całą listwę do b5 ale sedan :cool1: może lampki te same

no chyba ze chcesz do B7 to mam sztukę bo kamerkę zamontowałem.

Kurde wszyscy na kiełbaskach a ja wcześniej pifko chlapnąłem :confused4: Podpowie ktoś czy sprężyny z b6 oska sedan podejdą do b7 Avant -30/40 na standardowe amory?

jakbyś miał do B7 lewą to jestem zainteresowany, co do sprężyn to podejdą, ale jeżeli się nie mylę to tył będzie Ci źle siedział, bo różnica jest w wadze pomiędzy sedanem i avantem !!![br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:05_________________________________________________przy okazji lampki z B5 nie pasują do B6/B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nie ma ktoś z Was dystansów do sprzedania około 10-15mm na tylną oś? albo gdzie kupić :mysli:

szkoda ze nie wiedziałem o kiełbaskach bo bym podbił :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse na alledrogo :gwizdanie: lub w krakowie na Radzikowskiego za serwisem Fiata [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:43_________________________________________________ps. dzieki że ktoś dał znac o kiełbasce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba powiadomienie ustawic w telefonie na hasło kiełbasa- sms. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Może ktoś będzie w stanie mi pomóc... Potrzebuję kupić lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej do mojego avanta. Dokładne numery to 8D9 943 021 E (prawa) i 8D9 943 021 F (lewa). W ASO są po 46 PLN sztuka :disgust: i to na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc :hi:

PS: umieściłem też wątek w odpowiednim dziale, ale jak na razie bez odzewu.

A po co tak kombinujesz, czemu nie podjedziesz na Łagiewniki do tego sklepu, ja u nich całe auto oświetliłem i na zewnątrz pod tablice również, kilka osób już do nich wysłałem, wszyscy zadowoleni, droższe żarówki za kilkanaście złotych bardzo długo świecą a nie jak inni mówią że zaraz się spalą => http://moto.allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-az-9-led-golf-bmw-audi-i1524204702.html

Tu masz różne żarówki http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4768765&p=3&p=4

A tutaj coś dla Cubra, Grzega, Dawida itp :)

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i1537856659.html[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________

ps. dzieki że ktoś dał znac o kiełbasce :gwizdanie:

Mówiłem chłopakom żeby dali wam znać bo zawsze ktoś jeszcze się znajdzie chętny a nie wie bo go np nie ma na forum :gwizdanie:

Ja nie byłem bo jednak się nie wyrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w B7 wywala błąd jak sie włoży ledowe do rejestracji

Pablo ale Mariuszowi chyba chodziło o obudowy(klosze) pod żarówki a nie o same żarówki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w B7 wywala błąd jak sie włoży ledowe do rejestracji

Pablo ale Mariuszowi chyba chodziło o obudowy(klosze) pod żarówki a nie o same żarówki :mysli:

masz w aukcji napisane że nie wywalają :wink4:

ja tam nie lubię tych ledowych podświetleń, lepsze zwykłe żarówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w B7 wywala błąd jak sie włoży ledowe do rejestracji

Pablo ale Mariuszowi chyba chodziło o obudowy(klosze) pod żarówki a nie o same żarówki :mysli:

Kolega ma w B7 jakieś żarówki które nie wywalają błędu, canbusy czy jakoś tak to się nazywa.

Napisał lampki do oświetlenia to wg mnie chodzi o same żarówki, jeśli nie to niech poprawi.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 23:22_________________________________________________

ale w B7 wywala błąd jak sie włoży ledowe do rejestracji

Pablo ale Mariuszowi chyba chodziło o obudowy(klosze) pod żarówki a nie o same żarówki :mysli:

masz w aukcji napisane że nie wywalają :wink4:

ja tam nie lubię tych ledowych podświetleń, lepsze zwykłe żarówki :)

Dokładnie pisze.

Ja lubię jasne fajnie to wygląda.

Czasem pod blok do mnie przyjeżdża znajomy białą B8 w sedanie (był kiedyś w lecie u nas na spocie nową niebieską S3) i ma lampy LED z tyłu takie jak Cuber + właśnie takie podświetlenie jasne tablicy rejestracyjnej, efekt w nocy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy

poczekali :disgust: kaktus wam w pupe
tak się kończy palenie gumy w automacie ale ten kolo widać że to już totalny debil gaz do podłogi i jednocześnie hebel tak się mówi pa konwerterowi przestroga dla tych co ta lubią strzelić z pod światel na automaciew ten sposób :thumbdown:

dzieki że ktoś dał znac o kiełbasce :gwizdanie:

a proponowałem :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zainstalowałem kamerę to tam właśnie był led i faktycznie niby miał nie wywalać błędu a wywalał natomiast na drugą stronę tez musiałem zainstalować led żeby to jakoś wyglądało i kupiłem żarówkę can bus (28zl) i faktycznie nie było problemu. Jak ktoś chce te oprawę do B7 to pisać na pw to mogę odstąpić z odpalenie auta bo zostawiłem włączone DVD i padł akku :confused4:

A i dodam ze mam lewą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jeszczxe nie słyszałem o żarówkach rurkowych do rejestracji w b6/b7 żeby nie wywalały błędu, każdy pisze ze na canie i nie wywalają a zawsze błąd sie pojawia :confused4: ale moze sie myle bo dawno nie szperłąem w tej kwestii. gdyby takie były to juz dawno bym zmienił bo rejestracja wygląda :kox: ale środke wole zółte, stabdardowe, jakoś tak cieplej mi sie wydaje.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 23:59_________________________________________________ :hi: dobra ja padam Dobranoc wszystkim.Jutro do pracy trzeba wstać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to u nas ogarniał że nie wywalało błędu, wąski :mysli:

A tak zmieniając temat co myślicie o tym, tak samo będzie w tym roku :mysli: => http://www.topgear.net.pl/news.php?readmore=612

20101014i.jpg

Jakie to było auto przed ala B8 :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam BMW. CO do RS4 B8 jak ma byś wolny ssak to lepiej kupci S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do RS4 B8 jak ma byś wolny ssak to lepiej kupci S :)

Zgadza się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...