Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi w głównej mierze oto, że sam sobie jesteś w stanie stworzyć swój własny gadżet już na etapie strony www

Wybierasz produkt, wchodzisz do studia gdzie wgrywasz na niego logo + wybierasz jego wielkość i zamawiasz.

Tyle :)

Generalnie, nie trzeba dzwonić po agencjach aby robić wizualizacje produktów, więc oszczędzasz czas i pieniądz.

Oczywiście, jeśli ktoś nie byłby w stanie sobie poradzić (na stronie jest również film demo, który pokazuje krok po kroku jak zamawiać) - służę pomocą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hehhe to Fel wyglada na to ze już to zrobil wcześniej heheheh :wink4: albo pomyślała jego firma o tym bo juz mi o tym wspominał jakiś miesiac temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać nazwę firmy albo www :) ?

Z ciekawości popatrzę i porównam :)

Oczywiście chodzi o nazwę firmy Fela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do mnie jutro na GG lub pw to Ci podam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał o klime.... ja dziś wyczyściłem,nabiłem i ozonowałem cały układ za 39 zł :naughty: dobry zakup na Grouponie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa jasna :)

Kolega Fel robi zupełnie inne rzeczy niż ja :)

Dobra, koniec Offtopu z mojej strony :decayed:

P.S. Boseron - dobre pieniądze. Nawet bardzo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dziś rano o 7:00 śmigałem nowym wiaduktem Powstańców/Nowohucka i elegancko się zapierdziela zero korków, ciekawe jak w późniejszych godzinach gdy jest większy ruch :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:19_________________________________________________

"Babka idź do domu, kureewaaaa!" :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=1AdAy6noIYo&feature=player_embedded#at=56

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, możecie polecić dobrą firmę w Krakowie która uzupełni czynnik i odgrzybi klimatyzację?

swift na ślicznej, czy na ostatniej - już nie pamiętam i nie wyspałem się :disgust:

:siema:

teraz na ul.Reduta

Miałem też pisać o Reducie. Firma się podzieliła i są w dwóch miejscach, ja robiłem na Wieczystej.

Nie wiem gdzie poszedł lepszy fachowiec :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Koledzy, poleccie jakiś dobry warsztat, gdzie prześwietlą moją niunię.

Najlepiej gdzieś w okolicach Łagiewników...

Ostatnio strasznie głośno pracuje mi wspomaganie kierownicy i obawiam się że coś może być nie tak w instalacji :( nie wiem, może płynu brakuje, albo pompka już zdycha...

Polecicie coś nowemu koledze ? :hi:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poleccie jakiś dobry warsztat, gdzie prześwietlą moją niunię.

Auto Danecki, ja jeżdżę tylko tam ze wszystkim. Gość robi tylko VAG

Audi Skoda Seat VW. Nie ma dla niego z tymi autami zagadki żadnej. Diagnoza jest zawsze 100% i pewna. Pracownicy stali od wielu lat a nie uczniowie. Mają Każde auto z tej grupy w 1 palcu.

Niestety nie jest to w twoich okolicach a na Śląsku dokładnie w miejscowości Piekary Śląskie ~~ 100km, ale mnie to nie rusza bo jak tam jadę to wiem żę mam 100% zrobione należycie. Ja już dawno mając Audi podziękowałem za serwis partaczą krakowskim. Terminy do niego to około 2 tygodni czekania. Normalnie zapisujesz się telefonicznie i przyjeżdżasz na umówiony termin. Gwarantuje że pojedziesz raz a już nigdy nie odwiedzisz innego mechanika niż On.

http://www.autodanecki.pl/

EDIT:

Tu możesz poczytać o nim.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9888.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękowałem za serwis partaczą krakowskim.

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Piszesz w liczbie mnogiej czyli wszyscy w Krakowie to partacze ? :wallbash: a moze to Ty do takich jeździłes .....

Koledzy, poleccie jakiś dobry warsztat, gdzie prześwietlą moją niunię.

Najlepiej gdzieś w okolicach Łagiewników...

Skoro Ci głosno pracuje to sprawdz na odpalonym co sie dzieje w zbiorniczku od płynu do wspomagania jak "górska rzeka" to pewnie pompa pada....

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękowałem za serwis partaczą krakowskim.

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Piszesz w liczbie mnogiej czyli wszyscy w Krakowie to partacze ? :wallbash: a moze to Ty do takich jeździłes ....

Wszyscy, ja bynajmniej nie znam tutaj fachowców od VAG. Powiedz mi który serwis prócz ASO w krk zajmuje się tylko i wyłącznie samochodami VAGa aby znać w nich każdy jeden szczegół. Powiedz mi też który serwis u nas ma prawdziwego vaga do diagnozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, ja bynajmniej nie znam tutaj fachowców od VAG. Powiedz mi który serwis prócz ASO w krk zajmuje się tylko i wyłącznie samochodami VAGa aby znać w nich każdy jeden szczegół. Powiedz mi też który serwis u nas ma prawdziwego vaga do diagnozy

skoro nie znasz dobrego warsztatu w krakowie to po co do nich jeździłeś :mysli::shocked:

na ul. Mokrej serwis Wojtka byłego pracownika Kaczmarczyka , ot pierwszy lepszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro fachura od VAG no to niech kolega Zim jedzie do tego warsztatu i ma po sprawie :naughty:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 11:05_________________________________________________Cuber wyślij mi numer tel do tego warsztatu albo daj www jak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber wyślij mi numer tel do tego warsztatu albo daj www jak mają

poszukaj sobie w polecanych warsztatach :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=61605.15

tu masz kolejnych rekomendowanych przez Roberta http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25750.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy do niego to około 2 tygodni czekania. Normalnie zapisujesz się telefonicznie i przyjeżdżasz na umówiony termin.

Terminy powiem Ci rewelacja :kox:

To już wolę Swojego pseudo fachowca, który robi WSZYSTKIE auta... Moje audi, żony opla... Czekam na termin max. jeden dzień i zawsze wszystko mi naprawi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz siądą na mnie :kox:

Niestety do fachowca trzeba poczekać :wink4:. Robić każdy mechanik zrobi jak mu powiesz co ma zrobić, gorzej jest zdiagnozować poważną elektryczną bądź mechaniczną usterkę i ją usunąć bez wymiany połowy auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale ja jeszcze takiej usterki nie miałem żeby potrzebować dr. Housa mechaniki samochodowej...

Nawet chłop mi bez popularnego tutaj :vaglogi: ożywił turbo i przywrócił moc w aucie, czego chcieć więcej...

Nie każda usterka jest przewidywalna, a czekać dwa tygodnie to kosmos. Wiadomo, każdy ma inne potrzeby. Jak możesz na tyle auto odstawić to oki, dla mnie liczy się czas i dyspozycyjność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko jeździsz jeszcze w icar? Jak tak to nie wiesz przypadkiem czy Grzegorz nadal jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...