Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeś zadał pytanie :kox:

No chyba że o sąsiada Procha Ci chodzi :rolleyes:

Jeździ On i jeszcze jeden chłop z Twojego bloku, ale nie wiem dokładnie kto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: cześć Panowie, apropo mechanika to dziś w końcu zmieniłem hamulce z przodu na 320 i odrazu inne hamowanie, wiadomo ze wszystko musi sie ułożyć ale jest :kox:

i polecam mechanika z Wieliczki Pawła, którego polecił mi Kerczi naprawde zna sie na robocie a przedewszystkim naprawia samochody z grupy VAG. Nex polecam, co prawda to nie Kraków.

Wiem o czym Nex mówi mówiąc o partaczach krakowskich, wiadomo ze nie mozna generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora ale

byłem na etapie malowania błotnika..... odwiedziłem dwóch lakierników w krakowie z pytaniem ile...... jeden 1200zł drugi 1300zł pomyslałem ok trzeba dać.

Pojechałem do Zielonek...... gość popatrzył....... powiedział hm....... 500zł musze wziąść :shocked: wniosek prosty

w Krakowie biją cenami do góry tylko dlatego ze Kraków i czasem warto pojechac kawałek dalej a ceny drastycznie spadają.

wiadomo nie mówimy tutaj o ASO, uważam ze grube naprawy tylko ASO a pierdoły moze robić kazdy kto ma jakies tam pojęcie w temacie.

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest inna sprawa że w Krakowie za naprawy jest wyjatkowo drogo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam się robi ciekawy temat :kox:

Cuber wracałem 20 minut od Ciebie na osiedle, nowa estakada daje radę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

no wlasnie ... zrobi wpylke zeby nie bylo roznic ? 1200-1300 za element to rozboj w bialy dzien :wallbash: :wallbash: . Ja zderzaki malowalem po 400 z VAT'em ..tyle ze zderzaki latwiej zrobic ale element to element. :gwizdanie:

Fakt jest faktem i chyba to zrozumiale ze w Krakowie wiekszosc uslug jest drozsza bo jest w Krakowie , nie widze wtym nic dziwnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

i pytanie czy sam robi ,czy w stodole , na jakich materiałach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stodole malowanie to się za flaszeczkę a nie za stóweczki załatwia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

no wlasnie ... zrobi wpylke zeby nie bylo roznic ? 1200-1300 za element to rozboj w bialy dzien :wallbash: :wallbash: . Ja zderzaki malowalem po 400 z VAT'em ..tyle ze zderzaki latwiej zrobic ale element to element. :gwizdanie:

Fakt jest faktem i chyba to zrozumiale ze w Krakowie wiekszosc uslug jest drozsza bo jest w Krakowie , nie widze wtym nic dziwnego :hi:

Co ja tu czytam? :shocked:

1200 za element??nie znam takiego lakiernika.. tu chyba o calosc chodzilo z klepaniem ..

Buczak bierze chyba 500-600zł...

Nie wydaje mi się ze zderzak łatwiej zrobić....

Np w porównaniu z nową cześcią blacharską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wieczór :hi:

Ale się temat rozkręcił :gwizdanie: Ja tam mam swojego mechanika i dzięki niemu (i Wam też) zaoszczędziłem ok. 1500 PLN. Wszyscy partacze twierdzili że uszczelke pod głowicą mam do zrobienia. A tymczasem wystarczyło pękniętego plastikowego króćca wymienić i po usterce (koszt części i robocizny - całe 90 PLN). Niestety i do niego są co najmniej kilkudniowe terminy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dokaldnie NEX PAWEŁ JAGLARZ w WIELICZCE - specjalizacja VAG !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże VAGIEM :kox:

:hi: Dzieńdoberek

siema :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...