Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczenie mam, a raczej miałem do 14.08 w Hestii.

no to jesteś już w hestii na następne 12mc. i nic nie wykombinujesz

Byłem tam dzisiaj, powiedziałem kobicie jaka jest sytuacja i właśnie doadzała mi żebym zrobił tak jak wy piszecie, czyli wykupił ubezpieczenie tam gdzie można rozłożyć płatność na wiele rat i z tym sprzedał samochód nowemu nabywcy.

nie słuchaj baby bo cię chce na mine nadziać. Będziesz miał do płacenia dwa OC :wallbash: to nowe a za chwilę Ci przyślą ponaglenie z Hestii

Nic mi nie wspominała o odsetkach za przegapienie końca terminu ubezpieczenia :kwasny:

bo jeszcze pewnie nie upłynął termin płatności odsetki masz za zwłokę z wpłatą a zazwyczaj jest kilka czy kilkanaście dni na wpłatę

Czy to prawda że już idą kanały w DTV ? bo miałem wczoraj takich majstrów w gabinecie i jeden twierdził że już są puszczone kanały ja mam LCD z MPEG-2 :disgust: więc na razie nie sprawdzę ciekaw jestem czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Iniesta :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:15_________________________________________________

217625_1941803553942_1508056581_2072686_1677342_n.jpg

:polew: :polew: :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy to prawda że już idą kanały w DTV ? bo miałem wczoraj takich majstrów w gabinecie i jeden twierdził że już są puszczone kanały ja mam LCD z MPEG-2 :disgust: więc na razie nie sprawdzę ciekaw jestem czy to prawda

Są już puszczone od jakiś 3 tygodni. Dokładnie jest POLSAT, TVN, TV4, PULS, TVN7, PULS2 - ale jeszcze nie nadaje, TV6 i POLSAT SPORT NEWS. Tylko musisz mieć dobrą antene naziemną, bo mnie na pokojowej czasem zanika sygnał. Ale ogólnie jakości obrazu nie ma co porównywać (oczywiście na korzyść DTV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skleicie po meczu :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:siema:

Visca el Barca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy to prawda że już idą kanały w DTV ?

Są już puszczone od jakiś 3 tygodni. Dokładnie jest POLSAT, TVN, TV4, PULS, TVN7, PULS2 - ale jeszcze nie nadaje, TV6 i POLSAT SPORT NEWS.

Czyli z tym DTV to prawda

Dokładnie o tych samych kanałach mi mówił i wspominał o tym TV6 ? pytałem go czy mu się nie pomyliło bo pierwsze słyszę o czymś takim ale mówił że taki znaczek się wyświetla u niego ponoć idzie super jakość obrazu żyleta on mieszka w Izdebniku k. Kalwarii Zeb. i mówi że odbiera to bez problemu. Sygnał jest chyba jak analog z Chorągwicy :mysli:

tiiaaa metamorfoza przeszczepa zrobili pola numerowego a większość zdjęć z tej metamorfozy to focus :>

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 12:13_________________________________________________images__2_.jpg

czysta złotych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj są meczyki :rolleyes:

I? [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 14:47_________________________________________________http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Rachunki-za-komorke-na-ponad-1000-zl-Klienci-sa-wsciekli,wid,13694096,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...