Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nex, mój Ty przyjacielu forumowy :hahaha:

Dalej jesteś na mnie zły, czy mogę mieć do Ciebie prośbę ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dalej jesteś na mnie zły, czy mogę mieć do Ciebie prośbę ? :decayed:

Chcesz żebym odszedł z forum ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej jesteś na mnie zły, czy mogę mieć do Ciebie prośbę ? :decayed:

Chcesz żebym odszedł z forum ?? :>

Wiesz że bez Ciebie to forum nie byłoby już takie samo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to stary klubowicz :gwizdanie:

Tylko najgorsze że większość nowych go nie widziała na oczy :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 17:50_________________________________________________

Transit a mówiłem nie szarżuj tak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to stary klubowicz :gwizdanie:

Tylko najgorsze że większość nowych go nie widziała na oczy :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 17:50_________________________________________________

Transit a mówiłem nie szarżuj tak :evil:

No to już wiesz skąd mój nick :decayed: A swoją drogą - szkoda samochodu... Gdyby miał kierownice po właściwej stronie, to jeszcze mógłby wozić płody rolne na Rybitwy zamiast zardzewiałego żuka...

A co do Nex-a to faktycznie na oczy go nie widziałem :) A niebawem roczek piknie jak na spoty jeżdże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Nex-a to faktycznie na oczy go nie widziałem :) A niebawem roczek piknie jak na spoty jeżdże :gwizdanie:

Ani razu go nie widziałeś :shocked:

Miałem na myśli młodszych spotowiczów niż Ciebie :blink:

hmmm a my się widzieliśmy :mysli: :mysli: :mysli:

:polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie sprawdzic Vagiem ktory dokladnie , to raz , da sie tez sprawdzic metoda na ucho ...

Mi tez po myjce i lekkim przymrozku w A4 padl czujnik . Czujnik ori 100 + malowanie co by sie nie wyroznial .

Generalnie roboty troche jest z wymiana bo wiadomo zderzak idzie w dol . :)

No to mnie pocieszyłeś :confused4:

Jeszcze jedna kwestia... Nie ma ktoś jakiejś kamerki którą można przeglądnąć rurę albo coś podobnego, w ciemności?

Sąsiedzi mnie zalali i chciałbym zobaczyć co się dzieje nad regipsem na suficie przez halogenik. Nie było dużo wody ale wole sprawdzić...

Oczywiście się odwdzięczę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Nex-a to faktycznie na oczy go nie widziałem :) A niebawem roczek piknie jak na spoty jeżdże :gwizdanie

To jeździsz nieregularnie bo ja tyle jeżdżę co ty a Nexa-a widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeździsz nieregularnie bo ja tyle jeżdżę co ty a Nexa-a widziałem :decayed:

Wtedy co zorganizowałem mega spota :?: :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:44_________________________________________________UGR Lamborghini (E-Gear) vs UGR Lamborghini (Manual) vs AMS Alpha 12 Nissan GT-R

1:15s zamielił 4 butami przy 70-80km/h :kox:

Zresztą później mówił o tym że ma problemy i się ślizga :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:47_________________________________________________Zaczarowany hardkorowy OUEK :D

:polew: :polew: :polew:

Leci program z nim na TVN Turbo - "nie ma lipy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna kwestia... Nie ma ktoś jakiejś kamerki którą można przeglądnąć rurę albo coś podobnego, w ciemności?

Sąsiedzi mnie zalali i chciałbym zobaczyć co się dzieje nad regipsem na suficie przez halogenik. Nie było dużo wody ale wole sprawdzić...

Oczywiście się odwdzięczę. :hi:

sony ericson sie sprawdza w takich tematach , pytanie jaki przekroj rury :D nie w kazda wejdzie (mam nadzieje ze niechcesz nikomu w kanal zagladac :cool1::naughty: ) ... ma leda z kamera widac super . [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:56_________________________________________________Panowie jakby ktos slyszal o 16 (moga byc stalowe) do BMW , zimowe kapcie w b.dobrym stanie to prosze o kontakt. Na RSC jezdzi sie FATALNIE , zeby bola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Koledzy zastanawiałem się ostatnio nad olejem napędowym z stacji paliw Auchan przy Bonarce. Obecnie tankuję Verve na orlenie - cena 5.79zł. Przy Auchan 5.28zł dla mnie to duża różnica. Ktoś może tankował/tankuje przy Bonarce paliwo? Czy jest dobrej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Koledzy zastanawiałem się ostatnio nad olejem napędowym z stacji paliw Auchan przy Bonarce. Obecnie tankuję Verve na orlenie - cena 5.79zł. Przy Auchan 5.28zł dla mnie to duża różnica. Ktoś może tankował/tankuje przy Bonarce paliwo? Czy jest dobrej jakości?

Ja tankuje na Shellu i na Orlenie. Jakoś mam obawy przed takimi stacjami z tym ze może moje obawy sa nieuzasadnione , Jak to kiedys któryś z Tunerów powiedział ze na Neste jest najlepsze paliwo :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... Na RSC jezdzi sie FATALNIE , zeby bola

zapraszam do mnie zrobimy szynę relaksacyjną wyjdzie taniej :naughty:

:hi: Koledzy zastanawiałem się ostatnio nad olejem napędowym z stacji paliw Auchan przy Bonarce. Obecnie tankuję Verve na orlenie - cena 5.79zł. Przy Auchan 5.28zł dla mnie to duża różnica. Ktoś może tankował/tankuje przy Bonarce paliwo? Czy jest dobrej jakości?

a opłaca Ci się ryzykować dla 4zł/100km :cool1: bo pewnie pali Ci koło 8l/100 po mieści a wiadomo co robi kiepska ropa z PD :confused4:. Mój łyka 10-12 i też boli ale nie ryzykuję wynalazków jakieś różnicę koło kilkunastu groszy rozumiem jako konkurencję ale 50gr to już trochę śmierdzi Auchan chyba raczej swojej rafinerii nie ma żeby miał takie ceny i sieci stacji też żeby uzyskiwać takie rabaty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...