Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fanti a mozna dokupić samą zębatkę :mysli:

dobrze prawisz

Wąski dobry ten wózek :naughty:

nie chciałem Ci tego pisać żeby Ci do reszty nie psuć urodzin :embarrassed: bo to tylko na razie gdybanie ale jesli to jest ta zębatka (większa) wału to z tego co wiem to QPA bo ona jest wprasowywana na gorąco na wał i nie występuje osobno jako część zamienna (jest to ta część wału po lewej).

2012_02_21_234007.jpg

:confused4:

....ale gdzieś kiedyś na formu wyczytałem że chłopaki jednak znalazły jakiś sposób jej wymiany ale o co dokładnie kaman to już nie pamiętam bo tak tylko to liznąłem jako ciekawostkę :no: musisz poszukać ale na razie to jeszcze nie wiadmo co jest więc może poczekajmy. Niech Ci ten mechanik zrzuci miche i od razu będzie widać od spodu jak te kółka wyglądają bo i tak od tego musi zacząć tzn. od odkręcenia miski.

tutaj gosc porusza taki przypadek, co prawda dla passata ale mechanizm ten sam:

http://vwszrot.pl/index.php/archives/53

niestety optymistycznie to nie brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek, callnij do Waskiego, On ma takie poduszki to mozemy sprawdzic - poza tym bedzie wiedzial...[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 08:57_________________________________________________no mozna zrobic SWAP, ale szkoda kasy, jesli nie zarznał silnika to koszt naprawy wraz z nowa pompa (taka sama) zamknie się w 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie zarznał silnika to koszt naprawy wraz z nowa pompa (taka sama) zamknie się w 2000zł

:shocked: :shocked:

Boseron, masakrę masz z tym autem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, callnij do Waskiego, On ma takie poduszki to mozemy sprawdzic - poza tym bedzie wiedzial...[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 08:57_________________________________________________no mozna zrobic SWAP, ale szkoda kasy, jesli nie zarznał silnika to koszt naprawy wraz z nowa pompa (taka sama) zamknie się w 2000zł

Jak mówicie o poduszce od A8 do kiery od TT to nie pasuje choć WRC przerobił :) więc się da od A8 jest w metalowej obudowie i jest za gruba i nie wchodzi do końca.Rożnica jest też w pierścieniu koło znaku Audi :wink4:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 09:58_________________________________________________fajne

http://otomoto.pl/audi-90-2-3-20v-quattro-auto-camp-pl-C22905969.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie zarznał silnika to koszt naprawy wraz z nowa pompa (taka sama) zamknie się w 2000zł

:shocked: :shocked:

Boseron, masakrę masz z tym autem :confused4:

TO DOBRA CENA, KOSZT SAMYCH CZESCI W ASO TO 4500ZŁ z rabatami + robocizna :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 10:26_________________________________________________p.s. nie ma zamiennikow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne koszta, już mi się odechciało tego auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze np. w VW sa inne?

dokladnie takie same - to trzeba poprostu zrobic i juz.

ale masz jeszcze inna alternatywe - jezdzic jakas sprawdzona jednostka ale stara i wtedy problem z glowy :)

Uwierz ze to nie sa jakies wielkie problemy to co akurat jest w audi...

a fakt ze Siemian upala taka a4 i ona funkcjonuje mowi sam za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje jezdzi jak ta lala...

... odpukać :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 11:11_________________________________________________ja nie dam powiedzieć nic złego o BLB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdo*e

Twoje Mgtan widzialem - pomijam oczywiscie perelki (w zasadzie jedynie forumowe)

"gdyby..."

YATES - w 2013r. swoje sprzedasz za 5K :)

A WIESZ DLACZEGO??

bo goscie szukajacy samochodu w sposob taki jak Twoj zadzwonia i powiedza ze spadles z ksiezyca bo 2000rocznik BEZWYPADKOWY i z przebiegiem ponizej 200000km - moga juz teraz miec za 8300 :decayed:

http://otomoto.pl/audi-a4-oplacone-klimatronik-C22793021.html

a sprobuj tylko powiedziec ze masz nowego AJMa wsadzonego

Jak mam swoje sprzedać za 5 tys. to w takim wypadku lepiej jeżdzić jeszcze 2-3 lata swoim AJM aż do złomowania i za zaoszczedzone pieniądze kupić w salonie nowe "B9" - ciekawe jak będzie wyglądać.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pablo potrzebuje wymieniczestaw głosnomówiacy nokia hf-310 sw 1.11 praktycznie nowy na cos takiego tylko do sonyericsona masz cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 11:46_________________________________________________

Pablo potrzebuje wymieniczestaw głosnomówiacy nokia hf-310 sw 1.11 praktycznie nowy na cos takiego tylko do sonyericsona masz cos takiego

Dowiem się co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówicie o poduszce od A8 do kiery od TT to nie pasuje choć WRC przerobił :) więc się da od A8 jest w metalowej obudowie i jest za gruba i nie wchodzi do końca.Rożnica jest też w pierścieniu koło znaku Aud

no o tym mowa czyli kolo który mi odpisał miał rację po podawał podobne różnice :confused4:

.... szkoda kasy, jesli nie zarznał silnika to koszt naprawy wraz z nowa pompa (taka sama) zamknie się w 2000zł

Tak jeśli jest to co ty miałeś (czego życzę Łukaszowi żeby się tylko na tym skończyło) ale jeśli to problem tych kółek to już jest duużo poważniejszy problem i koszta dużo większe :confused4:

moje jezdzi jak ta lala..... odpukać :decayed: :decayed: :decayed: ja nie dam powiedzieć nic złego o BLB.

:cool1: tiaaa...

to zadzwoń i przenieś choć trochę tego entuziazmu i wiary na Łukasza bo na pewno teraz tego potrzebuje :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 12:24_________________________________________________Pewnie już słyszeliście że od czerwca Gliwice-Wrocław 0,2zł/1km co daje ok 34zł :wallbash: czyli taka jazda do Wrocławia i z powrotem z Krakowa to będzie coś koło 85zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pablo potrzebuje wymieniczestaw głosnomówiacy nokia hf-310 sw 1.11 praktycznie nowy na cos takiego tylko do sonyericsona masz cos takiego

Ile chcesz za to :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co za ten zestaw???? nie wiem bo to nie moje tylko wujek ma problemy bo ma ixperie i nie działa mu z tym zestawem musiałbym zapytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :>

Panowie mam pytanie czy moze jest tu ktos z okolic Suchej Beskidzkiej ktory znalazlby chwile czasu na Vagowanie mojej A4.....??

Niestety nie mam lapa a mój AYM zaczyna coś wariowac;/

PS. w Piatek bede w krk wiec tam tez mozna by sie spotkac (12-15.00):)))

PS#2. 0,7 czeka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :>

Panowie mam pytanie czy moze jest tu ktos z okolic Suchej Beskidzkiej ktory znalazlby chwile czasu na Vagowanie mojej A4.....??

Niestety nie mam lapa a mój AYM zaczyna coś wariowac;/

PS. w Piatek bede w krk wiec tam tez mozna by sie spotkac (12-15.00):)))

PS#2. 0,7 czeka :kox:

Tukan jest z Twoich okolic ale nie wiem czy ma vaga.

Jak byś we Czwartek przyjechał na spota to pewnie ktoś by Ci pomógł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzień dobry wszystkim

Nex Kerczi ma racje w tych silnikach niestety Audi sie nie popisało i zrobiło tzw wade konstrukcyjną :confused4: którą zmodyfikowali po 2 latach produkcji pierwszych B7 2.0 Tdi i niestety w kazdym takim modelu wcześniej czy później sie to wysra i byłem niejako na to przygotowany aczkolwiek miałem nadzieje ze usterka nastapi jak Autko pójdzie do żyda :decayed:

narazie humor mi dopisuje bo jeszcze mechanik nie dzownił co tam znalazł :decayed:

Siemian Twoje A4 to chyba jest z tytanu , tak jak ono dostaje w piz*. to zadne na forum tak nie jest upalane i dziwie sie ze jeździ :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 17:40_________________________________________________jade do Aqua parku a potem piłeczka , oczywiście poczciwą corsunią :naughty: którą jeździć mozna jedynie taś-taś ale posuwasz sie do przodu w trempie żółwia i jest git :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian Twoje A4 to chyba jest z tytanu , tak jak ono dostaje w piz*. to zadne na forum tak nie jest upalane i dziwie sie ze jeździ :decayed:

Ale co się dziwisz jak on z każdą pierdołą do Wojtka jeździ to musi być A4 w formie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian Twoje A4 to chyba jest z tytanu , tak jak ono dostaje w piz*. to zadne na forum tak nie jest upalane i dziwie sie ze jeździ :decayed:

Jedna wielka ściema, nie raz mu sie wysrało tylko w tajemnicy to trzyma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...