Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

miło było kolegów osobiście poznać :decayed: Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz :wink: pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, ciekawe ile to Enzo pali po mieście :polew::polew::polew:

dzięki za spota Panowie.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, dwie muszki złapane na lep :naughty:

Pany, jak macie się tam tlić jak betony w tej GK to może byście się zebrali i podjechali chłopakom pokibicować :whistling:

Cuber, PW :)

:decayed::wink:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

Spot jest o 19.30, mecz o 19.45. O 20.00 się zbieracie i jedziecie dopingować - od razu macie też wesoły przejazd przez miasto i jesteście na drugą połowę :)

szkoda że nie wiedziałem :kwasny: bo tak od święta byłem na spocie :decayed:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

miło było kolegów osobiście poznać :decayed: Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz :wink: pozdro :hi:

zapomniałeś kubełka a ja czekałem :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

fajna ta kochanka :wink:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Pablo dzięki za sms powiedz mi bo Ty wszystko wiesz co jest z wyglądem na forum :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było kolegów osobiście poznać :decayed: Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz :wink: pozdro :hi:

zapomniałeś kubełka a ja czekałem :kwasny:

nie bardzo rozumiem :wink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wszystkiego najlepszego zdrówka i dużo klientów :wink:

ps.ale Ty młody jesteś :naughty:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

miło było kolegów osobiście poznać :decayed: Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz :wink: pozdro :hi:

zapomniałeś kubełka a ja czekałem :kwasny:

nie bardzo rozumiem :wink:?

tradycja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wszystkiego najlepszego zdrówka i dużo klientów :wink:

ps.ale Ty młody jesteś :naughty:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

miło było kolegów osobiście poznać :decayed: Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz :wink: pozdro :hi:

zapomniałeś kubełka a ja czekałem :kwasny:

nie bardzo rozumiem :wink:?

tradycja :naughty:

o tej tradycji tez 1 slysze :wink: wiec jak cos to zrehabilituje sie zeby nie bylo gadania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycja to piękne imię :decayed::decayed: nikt nic nie mówił, więc nast. razem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dzięki za spontana, wczoraj trochę się zrobiło zamieszania z frekwencją bo przyjechałem to uciekł Transit, po minucie wszyscy zaczęliśmy wyjeżdżać to na końcu Gruszka mnie zastał i się pytał :wtf:a jak powiedziałem mu że jedziemy na kiełbaski do NH to pokazał :takiego:

Jak zajechaliśmy już na miejsce to Miodzio dzwoni gdzież my są :rant::bicz:to powiedział :takiego::grin:

Chyba granie w viplidze bedzie co Czwartki wiec moze mnie nie być na spotach ..... :)

No to co wracamy do niedzielnych spotów :naughty:

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Pablo dzięki za sms powiedz mi bo Ty wszystko wiesz co jest z wyglądem na forum :whistling:

Trwają prace jak widać, jest jeszcze 20 zmian na liście do wprowadzenia i dlatego się pojawiają tymczasowe błędy tj. np. dublowanie postów.

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Ja tez bylem na spocie i tylko pabla zastalem :)

A ja myślałem że to z Tobą się ścigałem przed spotem na rondzie Grzegórzeckim:decayed:

Sokolnh Wszystkiego Najlepszego!!!

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

:polew: luz Panowie Pablo wam wytłumaczy

Kości :kox::kox::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było kolegów osobiście poznać :decayed: Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz :wink: pozdro :hi:

zapomniałeś kubełka a ja czekałem :kwasny:

nie bardzo rozumiem :wink:?

tradycja :naughty:

Pablo, jak Ty "nowym" spoty organizujesz że tradycji nie znają :shock3:

I w sumie mam taki pomysł przy okazji, bo Ty praktycznie na każdym spocie jesteś... Może Tobie bym dał kilka gagdetów co by Krakusy na spotach mogły kupować :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, jak Ty "nowym" spoty organizujesz że tradycji nie znają :shock3:

I w sumie mam taki pomysł przy okazji, bo Ty praktycznie na każdym spocie jesteś... Może Tobie bym dał kilka gagdetów co by Krakusy na spotach mogły kupować :eusathink:

No wiesz co cholera o tym kubełku KFC faktycznie zapomniałem info dodać ale kolega nadrobi już na następnym spocie:grin:

A co do gadgetów to ciekawy pomysł, zgadamy się w któryś wieczór jak będę po pracy to byś podjechał do mnie i będę je miał przygotowane jak coś :wink4:

Nie chce ktoś kupić Samsunga Galaxy S + bo właśnie skupiłem nówkę z salonu orange za 780zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś sprzedać kamery HD ? :naughty:

Ale tylko z opcją na karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielskie media są deczka j**nięte... To już nawet śmieszne nie jest co oni tam wymyślają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielskie media są deczka j**nięte... To już nawet śmieszne nie jest co oni tam wymyślają...

Ale to pisza gazety pokroju FAKTu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski byles na klasykach?

Byłem :wink: i było :kox: Kamil tez dojechał :wink: Nasze spoty było by zrobić razem z nimi lub koło nich zawsze coś ciekawego się dzieje .Był jedyny a Polsce Fiat Moretti 126 ale kogo to ....

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Pablo, jak Ty "nowym" spoty organizujesz że tradycji nie znają :shock3:

I w sumie mam taki pomysł przy okazji, bo Ty praktycznie na każdym spocie jesteś... Może Tobie bym dał kilka gagdetów co by Krakusy na spotach mogły kupować :eusathink:

No wiesz co cholera o tym kubełku KFC faktycznie zapomniałem info dodać ale kolega nadrobi już na następnym spocie:grin:

A co do gadgetów to ciekawy pomysł, zgadamy się w któryś wieczór jak będę po pracy to byś podjechał do mnie i będę je miał przygotowane jak coś :wink4:

Nie chce ktoś kupić Samsunga Galaxy S + bo właśnie skupiłem nówkę z salonu orange za 780zł :grin:

a sprzedajesz za 1500 jak dla kolegi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprzedajesz za 1500 jak dla kolegi :decayed:

Dla Ciebie mam go za 900zł w tym ściągam Ci za free lock'a (koszt 50zł) i masz 24 miesięcy gwarancji, wszelkie naprawy kumpel Ci naprawia na miejscu w M1, dodatkowo Fakturę Ci wystawię.

Myślę że dobra opcja biorąc pod uwagę ceny na allegro albo w takich punktach gdzie stoją od 1050zł w górę.

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Kamil tez dojechał :wink: Nasze spoty było by zrobić razem z nimi lub koło nich zawsze coś ciekawego się dzieje .

Myślę że bardzo dobry pomysł, dodatkową atrakcję byśmy mieli i nie było by dylematu gdzie jechać czy na spota czy do nich, tak więc :wink:

SGS+ będzie gotowe bez locka wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...