Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

cracovia właśnie spadła do I ligi , Cuber przykro mi a za chwile Derby Manchesteru United- City :naughty:

kto ma ochote zapraszam do mnie na mecz i piwko , wygoniłem Moją do Teściowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem czemu tyle policji na Bora Komorowskiego było przed chwilą jak jechałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem czemu tyle policji na Bora Komorowskiego było przed chwilą jak jechałem..

ja tez wiem...... szukają Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wiem...... szukają Ciebie :decayed:

Już mnie nie złapią bo przyjechałem do domu :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mecz wszystkim zainteresowanym :wink:

Sorki, ale nie mogę się powstrzymać...

NIEPOKONANA..................................................................... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE NAD WAMI..................................................................... :naughty:

Transit pojechałeś teraz ciut za ostro :doh: wsytd :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

och co ja widze :grin: cracovia jest w 1 lidze :grin::grin::grin:

byli już przed meczem :whistling:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

cracovia właśnie spadła do I ligi , Cuber przykro mi

Boseronku kilka dni wcześniej spadła :whistling: ( gdy Lechia Wygrała mecz )

Klub który ma szosty budżet w lidze i jeden z najładniejszych stadionów leci o klase niżej. Co do samego faktu spadku to myśle ze wyjdzie to na + bo może wreszcie ktoś rozpędzi to towarzystwo które sie nazywa zarządem klubu + miernych kopaczy i całą reszte odpowiedzialną za transfery itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze Craksie wyjdzie to na zdrowie, wzmocnią sie w 1 lidze i za rok wejdą z parą w nogach , bo co jak co ale 2 kluby w ekstraklasie to większa rywalizacja w KRakowie i wieksze emocje a o to przeciez chodzi również

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie zna sie ktoś na rowerach.......

chce sobie kupic taki na którym będe dojezdzał do pracy, odcinek 11 km po asfalcie, zalezy mi zeby dość szybko sie jechało, to chyba rower szosowy na dużych 28 calowych kołach i rama nr hm 23 pod mój wzrost, czy jakis inny rower..... ktoś coś doradzi.....

myśałem o Unibike Viper .....

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim co to się ostatnio postarzali wszytskiego najlepszego bo widziałem że było tego trochę :wink:

przez ostatnie kilka dni wciskam odświerz a tu brak forum :kwasny: dzisiaj dopiero wpisałem www i wyszło że się link zmienił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio mój Ty informatyku dałes rade :grin::thumbup1:

ale pogoda uff a na mieście zeby taki ruch był jak dzisiaj zawsze to by było super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przekonany że coś się zjebaniło :kwasny:

nic w wiadomościach w radju ojca dyrektora nie mówili że taki oto będzie myk :wink:

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

u mnie na ścianie od południa termometr 36 wyświetla i mówi PIĆ :slina:

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

u mnie na ścianie od południa termometr 36 wyświetla i mówi PIĆ :slina:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

no i po hu to dwa razy jest napisane

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

no i po hu to dwa razy jest napisane

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

tiaaaa super jeszcze może teraz potrójnie

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

tiaaaa super jeszcze może teraz potrójnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade na lody do Dobczyc bo tam są najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jarko k**wa przecież to tylko umie na filmiku, a koleś który się podnieca dostał 100 dolarów. Widziałeś to na żywo??

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

podstawieni zdziwieni widzowie dostają po kilkaset dolarów i filmik się montuję w pare chwil, a później na yt - jak on to zrobil :o:O

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

podstawieni zdziwieni widzowie dostają po kilkaset dolarów i filmik się montuję w pare chwil, a później na yt - jak on to zrobil :o:O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE NAD WAMI..................................................................... :naughty:

Transit pojechałeś teraz ciut za ostro :doh: wsytd :facepalm:

Myśle że za ostro bym pojechał, gdybym dokończył sentencje. Poza tym liczyłem że nie urazi Cię to aż tak bardzo ale się przeliczyłem. Zatem przepraszam Cię za to co napisałem!!!! (choć z drugiej strony gdybym ja się miał fochować za każde krzywe słowo które niejednokrotnie wyrywało Ci się na spotach pod adresem Wisły to mielibyśmy drugą wojnę światową na parkingu Galerii :jezyk:)

To co?? Zgoda?? :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cracovia właśnie spadła do I ligi , Cuber przykro mi

Boseronku kilka dni wcześniej spadła :whistling: ( gdy Lechia Wygrała mecz )

Klub który ma szosty budżet w lidze i jeden z najładniejszych stadionów leci o klase niżej. Co do samego faktu spadku to myśle ze wyjdzie to na + bo może wreszcie ktoś rozpędzi to towarzystwo które sie nazywa zarządem klubu + miernych kopaczy i całą reszte odpowiedzialną za transfery itd .

Święte słowa :thumbup1:

I coś dla tych co wiedzą o co kaman w Craxie - "Radomski ciebie to już chyba całkiem pojebało..." :polew::polew:

filmik za***iście oddaje całokształt ostatnich kilkunastu miesięcy w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit , to co na spocie jest mówione ma zupelnie inne znaczenie niż słowo pisane na forum :whistling:

Panowie jako ze biznesliga ( w której mi się gra ostatnio ) gra w Czwartki wobec tego niestety ale Ja sie pojawiał nie będę na spotach w najbliższym czasie :whistling: no chyba że zmienimy dzień spotów hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...