Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

KOCUR :slina:

Ciekawe czy bedzie plastikowy jak S2 i ciekawe ile bedzie kosztowal...

Wyglad KOX, choc moglby byc bardziej kwadratowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze trzeba poczekac...zobaczymy co wymysli "JABUSZKO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać na premiere iPhona 5??

Fanatycy Jabłka będą czekać na iPhona 5 a fanatycy Andka i posiadacze flagowego smartfona Samsunga czekali na SGS3 krótka piłka.

Sądzę że będzie kosztował ok 2600-2800zł na początku zależy też w jakiej wersji bo będą 16GB,32GB oraz 64GB a w wakacje pojawi się 4G czyli obsługujący LTE najszybszy przesył danych 100MB/s który jeszcze nie działa w PL, jedynie Polsat coś tam działa w tym kierunku.

Pod koniec Maja ukaże się w Europie, gdy trafi do nas to od razu będzie brandowany soft dla różnych operatorów (dla mnie najgorsza głupota co robią) czyli zamiast znaczka Android pojawi nam się logo Orange czy Plus:facepalm: Przez co później nie możemy sobie wgrać nowy soft bo tracimy gwarancje :thumbdown: Jedynie pozostaje kupić w sklepie nie brandowany.

Na końcu trafia na testy na około miesiąc i sprawdzają czy dobrze śmiga zbrandowany soft u operatora i dopiero go wypuszczają do salonu, tak więc myślę że się pojawi w okolicach Czerwiec-Lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać na premiere iPhona 5??

Fanatycy Jabłka będą czekać na iPhona 5 a fanatycy Andka i posiadacze flagowego smartfona Samsunga czekali na SGS3 krótka piłka.

Sądzę że będzie kosztował ok 2600-2800zł na początku zależy też w jakiej wersji bo będą 16GB,32GB oraz 64GB a w wakacje pojawi się 4G czyli obsługujący LTE najszybszy przesył danych 100MB/s który jeszcze nie działa w PL, jedynie Polsat coś tam działa w tym kierunku.

Pod koniec Maja ukaże się w Europie, gdy trafi do nas to od razu będzie brandowany soft dla różnych operatorów (dla mnie najgorsza głupota co robią) czyli zamiast znaczka Android pojawi nam się logo Orange czy Plus:facepalm: Przez co później nie możemy sobie wgrać nowy soft bo tracimy gwarancje :thumbdown: Jedynie pozostaje kupić w sklepie nie brandowany.

Na końcu trafia na testy na około miesiąc i sprawdzają czy dobrze śmiga zbrandowany soft u operatora i dopiero go wypuszczają do salonu, tak więc myślę że się pojawi w okolicach Czerwiec-Lipiec.

LTE w Polsce juz jest od jakiegos czasu i ma sie calkiem dobrze (niestety na razie tylko w duzych miastach). Od zakupu przez Solorza Plusa ten operator oferuje LTE i realne predkosci jakie mozna wyciagnac to przy dobrych wiatrach do 30Mbit'ow/s - czyli imo calkiem niezle. niestety w przypadku urzadzen mobilnych LTE problemem jest bateria. Na ta chwile przy korzystaniu z LTE w smartphone'ach bateria wyladowuje sie rownie szybko jak sciagane sa dane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszeliscie oficjalna piosenke na Euroo :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE w Polsce juz jest od jakiegos czasu i ma sie calkiem dobrze (niestety na razie tylko w duzych miastach). Od zakupu przez Solorza Plusa ten operator oferuje LTE i realne predkosci jakie mozna wyciagnac to przy dobrych wiatrach do 30Mbit'ow/s - czyli imo calkiem niezle. niestety w przypadku urzadzen mobilnych LTE problemem jest bateria. Na ta chwile przy korzystaniu z LTE w smartphone'ach bateria wyladowuje sie rownie szybko jak sciagane sa dane :)

Czyli w takim smartfonie jeśli faktycznie będzie tak szybko bateria się czerpać to będzie zbędne LTE:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE w Polsce juz jest od jakiegos czasu i ma sie calkiem dobrze (niestety na razie tylko w duzych miastach). Od zakupu przez Solorza Plusa ten operator oferuje LTE i realne predkosci jakie mozna wyciagnac to przy dobrych wiatrach do 30Mbit'ow/s - czyli imo calkiem niezle. niestety w przypadku urzadzen mobilnych LTE problemem jest bateria. Na ta chwile przy korzystaniu z LTE w smartphone'ach bateria wyladowuje sie rownie szybko jak sciagane sa dane :)

Czyli w takim smartfonie jeśli faktycznie będzie tak szybko bateria się czerpać to będzie zbędne LTE:eusathink:

zgadza sie. dokladnie taki problem jest z galaxy nexusem w wersji LTE. W zwyklej wersji bateria krotko trzyma, w wersji z LTE korzystajac z polaczenia do podstwowych rzeczy typu push, nie wytrzymuje od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w skodzie 5 elementów zawieszenia do wymiany... Koszt 250zł z robocizną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale drogo :kwasny:

Pany zna sie ktos na Kodeksie pracy? Czy pracujac po 10 godz dziennie od pon-pt mam obowizek isc do pracy w sobote??Czy moge odmowic i powiedziec ze nie przyjde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobota pracująca to nie możesz odmówić. No chyba że to w ramach nadgodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy pracujaca? Ja nie pracuje w zadne soboty a tu nagle mowia Ci przyjdz.Ja od pon-pt wyrabiam norma 40h tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan masz isc i nie kombinowac

w d*pach sie poprzewracalo bo w sobote kazali przyjsc do pracy i płacz i zgrzytanie zebow :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba mi sie nalezy cos za sobote dodatek? inny dzien wolny? Tu chodzi o zasade nie lubie byc wykorzystywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba mi sie nalezy cos za sobote dodatek? inny dzien wolny? Tu chodzi o zasade nie lubie byc wykorzystywany
.

Regulamin regulaminem a w praktyce zawsze inaczej wychodzi

Btw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, jeżeli to dodatkowa sobota to powinieneś mieć płatne nadgodziny - ustawowo bodajże 150% stawki podstawowej.

Jeżeli to sobota pracująca, czyli np odrabianie jakiegoś dnia wolnego do pracy to normalnie idziesz i zadupcasz bez dyskusji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli wracamy do punku wyjscia .....byles w pracy w pt po Bozym Ciele albo teraz w week majowy? np. 02 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ile godzin w tym tygodniu przepracowałeś ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem

W tym tyg malo :decayed: Chodzi mi o to czy idac z sobote nalezy sie lepsza płaca? czy ide jak w normalny dzien za normalna stawke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...