Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

aha czyli to radyjko nie czyta mp3? A to nie jest to samo co ma gniazdo kart pamięci i odtwarza nutę z karty pamięci?

Mówisz że bez zmieniarki też mi nie obsłuży cd, do tego bym musiał jeszcze kosz dokupić i panel climatronika bo ten co mam już by nie podszedł :wallbash:

RNS-D nie ma czytnika kart pamięci niestety, jest on dopiero w RNS-E. Zmieniarka chyba i do jednego i drugiego jest konieczna bo ten wbudowany czytnik tylko płyty z navi przyjmuje. Jeśli masz 1 DIN to MZ gra nie warta świeczki, dobre radio kupisz już za 500 PLN, chyba że zależy Ci żeby mieć wbudowaną navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

TERAZ to nam pasuje zeby RUSY wygrali wszystko jak popadnie.

Teraz to pasuje ale we wtorek w Warszawie się stawić i pokazać czerwonym gdzie ich miejsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli to radyjko nie czyta mp3? A to nie jest to samo co ma gniazdo kart pamięci i odtwarza nutę z karty pamięci?

Mówisz że bez zmieniarki też mi nie obsłuży cd, do tego bym musiał jeszcze kosz dokupić i panel climatronika bo ten co mam już by nie podszedł :wallbash:

RNS-D nie ma czytnika kart pamięci niestety, jest on dopiero w RNS-E. Zmieniarka chyba i do jednego i drugiego jest konieczna bo ten wbudowany czytnik tylko płyty z navi przyjmuje. Jeśli masz 1 DIN to MZ gra nie warta świeczki, dobre radio kupisz już za 500 PLN, chyba że zależy Ci żeby mieć wbudowaną navi.

Właśnie na Navi bardzo mi nie zależy bo mam przenośną, tylko bardziej pod względem estetycznym podoba mi się ten RNS i myślałem że ma mp3.

Dobry kolega mi pomysł poddał z tym emulatorem:thumbup1:

pytanie tylko czy podejdzie do concerta mego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam u siebie taki emulator. Szkoda że nie mówiłeś ostatnio na spocie to bym Ci pokazał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam u siebie taki emulator. Szkoda że nie mówiłeś ostatnio na spocie to bym Ci pokazał ;-)

co się odwlecze to nie uciecze, w czwartek oglądniemy :wink:

Na Allegro jest taka Zmieniarka USB SD XCARLINK AUDI VW SEAT SKODA (2387529185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i taka ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (2379083790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panowie chciałby ktoś kupić moje 18tki ?? :whistling:

ile Krzychu za te felgi:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałby ktoś kupić moje 18tki ?? :whistling:

radzę ostygnij zanim je sprzedasz :wink:

pogadaj z kimś kto jeździł na 19" zanim się zdecydujesz pozbywać swoich np. z Kerczim

.... Zmieniarka chyba i do jednego i drugiego jest konieczna bo ten wbudowany czytnik tylko płyty z navi przyjmuje.
przyjmuje wszystko z wyjątkiem karty VISA :wink: (czyta zwykłe CD z muzą nie trzeba zmieniarki żeby coś posłuchać z CD a nie tylko SD)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałby ktoś kupić moje 18tki ?? :whistling:

radzę ostygnij zanim je sprzedasz :wink:

pogadaj z kimś kto jeździł na 19" zanim się zdecydujesz pozbywać swoich np. z Kerczim

albo z PABLO, ostatnio mówił na VAG, że jazda na 19 calach to tragedia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z kimś kto jeździ a nie przemieszcza się z pkt A do pkt B i na odwrót bo z tego co wiem to Pablo raczej kilometrów na tych swoich nie wali a Fantowski coś tam z tego co pisał po Polsce jeździ więc o ile po mieście i znanych sobie odcinkach można zakodować co gdzie omijać o tyle gdzie indziej mogą zęby boleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro masz zewnętrzną navi i kosz 1 DIN to chyba najlepsze rozwiązanie. Ja chcę wymienić na RNS-E żeby mieć nowsze mapy i właśnie mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo z PABLO, ostatnio mówił na VAG, że jazda na 19 calach to tragedia :grin:

W B5 to tak:naughty:

W B6/7 to już inna lepsza jazda, wszystko zależy jak twarde mamy zawieszenie i czy często jeździmy w 5 osób załadowanym autem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Zmieniarka chyba i do jednego i drugiego jest konieczna bo ten wbudowany czytnik tylko płyty z navi przyjmuje.
przyjmuje wszystko z wyjątkiem karty VISA :wink: (czyta zwykłe CD z muzą nie trzeba zmieniarki żeby coś posłuchać z CD a nie tylko SD)

A widzisz a RNS-D tylko płyty od navi i to jeszcze wymaga jakichś super cieńkich :doh: Kolejny argument za RNS-E, wywalam ze schowka zbędną mi zmieniarkę!

Fantomas a mp3 czyta? z CD lub z SD, czy tylko audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z kimś kto jeździ a nie przemieszcza się z pkt A do pkt B i na odwrót bo z tego co wiem to Pablo raczej kilometrów na tych swoich nie wali a Fantowski coś tam z tego co pisał po Polsce jeździ więc o ile po mieście i znanych sobie odcinkach można zakodować co gdzie omijać o tyle gdzie indziej mogą zęby boleć :decayed:

No zgadza się ja głównie po Krk jeździłem i mogłem z zamkniętymi oczami jeździć:decayed: Ale z drugiej strony nie zapominajmy że poprzednik moich 19" Trzeniu którego chyba nie miałeś okazji poznać, śmigał po Krk jak i po całej PL B6tką na tych felgach i nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony nie zapominajmy że poprzednik moich 19" Trzeniu którego chyba nie miałeś okazji poznać, śmigał po Krk jak i po całej PL B6tką na tych felgach i nie narzekał.

no raczej go poznałem bo aż taki świerzak nie jestem chociaż do ciebie i znanych ci kolegów pewnie mi lata świetlne brakuje :naughty:

a z tego co pamiętam to miał koronki od 4 do 4 więc i może dlatego nie narzekał że go zęby bolą albo może zrobił je właśnie po jeździe na tych felach :decayed:

Pablo praw fizyki nie oszukasz mało gumy+dziura=duży ból możesz co najwyżej starać się temu zapobiegać ale jazda nocą z nosem przyklejonym do szyby czy aby w coś się nie wpadnie to dla mnie temat do przemyślenia jeśli miałbym się na tym poruszać często po Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Ja tam jeżdżę na 19' i nie narzekam. Jeździ sie naprawdę dobrze moim zdaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Ja tam jeżdżę na 19' i nie narzekam. Jeździ sie naprawdę dobrze moim zdaniem..

:facepalm:

...bo ty masz miękką pupe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas racja, że w ciągu roku robie tam jakieś kilometry i to nie tylko kraków... autem jeżdże od września i zrobiłem już 21tyś.km, przeważnie jeżdżę sam ew. w dwójkę.. mało kiedy autem jedzie 4-5osób.. raczej unikam tego:grin:

aż taka różnica będzie jak założe profil 35 przechodząc z 40?:whistling:

D4NTE i michail5566 nie chce któryś z Was moich listew z drzwi??? bo mam opcje kupić Sline'a, a kolor macie ten sam i wiem że dokładki chcecie malować, więc jak coś to piszcie na PW :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej go poznałem bo aż taki świerzak nie jestem chociaż do ciebie i znanych ci kolegów pewnie mi lata świetlne brakuje :naughty:

a z tego co pamiętam to miał koronki od 4 do 4 więc i może dlatego nie narzekał że go zęby bolą albo może zrobił je właśnie po jeździe na tych felach :decayed:

Pablo praw fizyki nie oszukasz mało gumy+dziura=duży ból możesz co najwyżej starać się temu zapobiegać ale jazda nocą z nosem przyklejonym do szyby czy aby w coś się nie wpadnie to dla mnie temat do przemyślenia jeśli miałbym się na tym poruszać często po Polsce

Zwracam honor byłem pewny że jeszcze Cię nie było w klubie jak już go wywiało od nas:naughty:

Chociaż widzę że od 2008r roku jesteś na forum to długo ale chyba później zacząłeś przyjeżdżać na spoty:whistling:

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Hello. Ja tam jeżdżę na 19' i nie narzekam. Jeździ sie naprawdę dobrze moim zdaniem..

Napisz fantowskiemu coś więcej bo aż Tomek się niżej załamał :grin:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

IMG_0652.JPG

Miałem tego nie mówić ale gucio nas zdradził i przyjechał golfem na Inwazję... :decayed:

https://plus.google.com/photos/117016236997612162951/albums/5752335572946531153/5752335691039827394

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz 100 lat jak fantomas to śmiało zakladaj :-) jemu lekarze w sanatorium zabronili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...