Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber, sorry za zawracanie głowy, ale jednak w pon jadę zrobić u Daniela ( Tuning tech center). W każdym bądź razie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber, sorry za zawracanie głowy, ale jednak w pon jadę zrobić u Daniela ( Tuning tech center). W każdym bądź razie dzięki

znam kilka samochodów zrobionych przez Daniela (w tym mój) i wszystko z nimi ok. Daniel dobry jest w te klocki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, sorry za zawracanie głowy, ale jednak w pon jadę zrobić u Daniela ( Tuning tech center). W każdym bądź razie dzięki

znam kilka samochodów zrobionych przez Daniela (w tym mój) i wszystko z nimi ok. Daniel dobry jest w te klocki .

wiem wiem bo już u niego robiłem, szkoda tylko, bo nie ma u siebie hamowni, ponoć w Niepołomicach hamują jak potrzeba. W pon podjadę na program.

radimm, hamował Ci gdzieś auto?? czy na swoją rękę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia na swoja reke, chyba że się dogadasz z Danielem że jedziecie po programie razem :wink: Tunerowi do pisania programu hamowania nie jest potrzebna :wink:. Polecam Termanowskich w Niepołomicach. Za ośke 100zł. Spoko koleś, też zajawiony na jakieś modzenie przy silniku, można z nim pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm, masz foto wykresu?? pytam z czystej ciekawości jaki Ci zmodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknij w moją sygnature i na pierwszej stronie masz wykres po programie, i wykres ostatni z innymi bonusami pod maską :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki. Jutro zadzwonię się konkretnie umówić, dziś dzwoniłem tylko wstępnie. Można wiedzieć ile płaciłeś za program??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja program robilem rok temu to placilem 700, a teraz za korekte 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi myślę też za 700 zrobi, dogadamy się. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z okrętu podwodnego za pomocą torpedy kaliber 533.

:polew:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Nagrane parę godzin temu na Łagiewnikach:decayed:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

:eusathink::eusathink::eusathink:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek.

:facepalm: Pablo, ogarnij się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek.

:facepalm: Pablo, ogarnij się...

Tobie jak zawsze coś nie pasuje:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym się z kimś zabrać z Huty? Nie będzie to zbytnim obciążeniem?

Gdzie z Huty ? Możemy się jakoś ustawić ? Cuber pewnie też by z Nami jechał.

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek.

:facepalm: Pablo, ogarnij się...

Tobie jak zawsze coś nie pasuje:facepalm:

Pablo, spoty są w czwartki. MY umawiamy się na grilla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z wami wezmę :decayed:

Miałem na myśli osoby które autami podjadą to by się mogli zgadać w jednym miejscu i podjechać razem a nie błądzić i dzwonić z zapytaniem gdzie jesteśmy dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy juz domek zaklepany bo jeżeli nie to są one jakiś kilometr od mojego domu więc moge jutro będąc na spacerze z Córką podejśc tam i zamówić domek zeby na wieczór posprzątali ładnie jak elita przyjeżdża na camping :decayed:

ilu jest w końcu chętnych ? deklarowac się tutaj najpóźniej do jutra do 12 w południe zeby było wiadomo kogo sie spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, to chcesz się z Nami brać a organizujesz jakieś spotkanie samochodowe wcześniej... Żywiecka to nie Manhatan, ktoś przyjedzie autem to na pewno trafi.

Lepiej grilla jakiegoś byś ogarnął bo mój w odstawkę już poszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce teraz zrobić program, niby jestem ugadany z gościem z Żywca ale jakbys nex był w stanie załatwić u tego Twojego Gostka w dobrej cenie to bym sie pisał....

---------- Post dopisany 14-07-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2012 at 23:59 ----------

dobra cena to dla mnie 700 stówek

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Pany ma ktoś z Was zestaw kluczy potrzebny do wymiany kierownicy na MF ? myślałem ze mam w garażu ale widocznie komuś musiałem pożyczyć i nie pamiętam komu :facepalm: bo miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...