Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli miało byc tak pieknie a wychodzi jak zawsze :facepalm:

ps. chyba zsotaje opcja wieczorem wyjsc na wódke do miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie odwołujcie! 5 osób to mało ale przynajmniej jednym autem się można zabrać...

Jarko - mieszkam w puchatku i chodziłem do 144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron, 800zł od twojego auta powiedział, ale myślę że ubijemy jeszcze. Wstępnie na poniedziałek się umówiłem na 11:00, pasowało by Ci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko - mieszkam w puchatku i chodziłem do 144

To całkiem blisko mnie :grin: A Ty jesteś pewnie rocznik Kałuzińskiego i wychowanków Podolskiego :eusathink:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Czyli miało byc tak pieknie a wychodzi jak zawsze :facepalm:

ps. chyba zsotaje opcja wieczorem wyjsc na wódke do miasta

Poczekaj jeszcze chwilę, może Pablo coś ogarnie :grin: Ja na miasto średnio mam ochotę, ale jakby co to wódeczki dziś nie odmówię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum łączy ludzi :decayed:

Poczekajmy do 14-15 może Transit i lennox się zadeklarują to będzie nas 7 i już można posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex a gdzie Ty chcesz zchipować auto ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko - mieszkam w puchatku i chodziłem do 144

To całkiem blisko mnie :grin: A Ty jesteś pewnie rocznik Kałuzińskiego i wychowanków Podolskiego :eusathink:

:

Z Kauzińskim to nawet w którejś klasie w ławce siedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex => :wink:

Jarko co do Mani to uj wie on ostatnio pod pantoflem jest , themoniasty przeziębiony jest z tego co mi wiadomo ,

Więc jak z grillem bo ręce opadają poprostu , kazdy wie ze dzis chcemy cos ogarnąc to ludzie siedzą i nawet słowa nie napiszą w temacie.

Transit jest chętny z tego co mówił i pisał w czwartek, do Lenoxa zadzwonie zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze organizacja po Krakowsku lokalnie jak zwykle do d*p.y!

Póxniej jest gadanie a to a sramto ale jak juz sie chce coś zorganizować to jak zwykle wszystko w d. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed momentem byłem na krakowiance i zamówiłem domek na 20 tą , babka z recepcji powiedziała koszt 150 zł/dobe i za osoby które nie śpią a przebywają na terenie ośrodka 10 zł od łeba, zawsze mozna sie wycofać, Transit jest chętny tylko chyba jest w pracy teraz i nie odbiera, to jak bo ja jestem chętny a ośrodek i domki fajnie wyglądają ! Cuber podobno Ty masz odmek za 100 zł słyszałem....od jakiegoś Krzyśka.

nex cena dobra ale w pracy jestem wtedy :kwasny: a samochód jak w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed momentem byłem na krakowiance i zamówiłem domek na 20 tą , babka z recepcji powiedziała koszt 150 zł/dobe i za osoby które nie śpią a przebywają na terenie ośrodka 10 zł od łeba, zawsze mozna sie wycofać, Transit jest chętny tylko chyba jest w pracy teraz i nie odbiera, to jak bo ja jestem chętny a ośrodek i domki fajnie wyglądają ! Cuber podobno Ty masz odmek za 100 zł słyszałem....od jakiegoś Krzyśka.

nex cena dobra ale w pracy jestem wtedy :kwasny: a samochód jak w opisie

Cuber mówił że ma kogoś znajomego w tym ośrodku, więc może ten ktoś mu zrobił dobrą cenę. Jeżeli jest zarezerwowane to OK. Jak przyjedziemy to Cuber załatwi z kim trzeba by było za 100 - chyba że ja źle zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem dla Nas za 100 więc cena ok narazie jest nas 5 osób Jarko, Cuber, Boseron, Pablo , Electrofinger..... jeszcze 2 osoby i w 7 będzie super !

Transit chyba będzie ale on koińczy prace o 19 tej i dopiero będzie pod komem, Lenox ? ktoś dzwonił ? a reszta Michał co z Tobą ? Fantowski ? Ruks? pytam o tych co mogą ? Chłopy dawać dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron, to na którą Cię umówić?? ja jadę na 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber mówił że ma kogoś znajomego w tym ośrodku, więc może ten ktoś mu zrobił dobrą cenę. Jeżeli jest zarezerwowane to OK. Jak przyjedziemy to Cuber załatwi z kim trzeba by było za 100 - chyba że ja źle zrozumiałem.

Panowie mogę dzwonić do tego gościa co Cuber mówił tylko ważne pytanie czy chcecie robić grilla dla 6 osób bo w tej chwili tylu nas jest.

Jeśli wszyscy są na tak to dzwonię do niego i nas umawiam albo zostajemy z tym domkiem co Boseron załatwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...