Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no i d*pa po spocie...objechałem parking i nic...ale miłośnicy włoskich autek cos organizują też tam na parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit Lenox dzięki za odwiedziny fajnie Was było zobaczyć :wink: miło, Cuber kuruj się tam

Panowie jakby ktoś był chętny jutro wieczorem na jakieś piwko czy PS3 czy coś innego to dawać cynka, flaszeczke tez można zrobić u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio też coś wzięło - żona ze szpitala musiałą coś przytargać, tam to zawsze mają jakieś wynalazki ;-) Teraz i u mnie w pracy wogóle połowa ludków chora i każdy patrzy na mnie spode łba żem na L4 nie poszedł tylko klikałem na klawiaturze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d*pa po spocie...objechałem parking i nic...ale miłośnicy włoskich autek cos organizują też tam na parkingu...

ja czekałem do ok.20.10 ,był na chwile radimm ,a pozniej pojechałem bo nie bylo nikogo słychac by nadjezdzał nawet naszego naczelnika Pabla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me.how dzwoniłem do gościa i dziś też przekręcę do niego może coś się pokaże u niego to dam Ci znać...ja na parkingu byłem ok. 20 20 także już było pusto także nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos zimnawy poranek :wink:

ja tez bym chcial przyjechac na spota ale nie mam jak kazdy czwartek mam do wieczora :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie :hi: chwile mnie tu nie bylo, obecnie jestem caly czas poza KRK, ale w najblizszym czasie wybiore sie na spota, w miedzyczasie zmienilem furke na B8 :decayed:, poprzednikiem czytaj B6 jezdzi zona, nie ma ktos dostepu do tylnych lamp led do B8 sedan potrzebuje kupic ???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi3000 zgłość się do WRCLaguny...może coś zaradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie kula się ktoś w najbliższych dniach na trasie do W-wy ? mam coś do odebrania kilka kilometrów za Radomiem na trasie 7 (E77) w kierunku Grójca /W-wy termin i godz. do dogadania. Rzecz mała acz droga i zależy mi żeby stwierdzić czy aby stan jak na foto - dobra flacha się mrozi :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, chce się komuś jechać dla towarzystwa na hamownie w przyszłym tyg w godz. 16-17 w któryś dzień?? cena 100 ośka 150 awd. Ja jadę sprawdzić jak u mnie teraz wygląda wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...