Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ma grać :decayed: jest kilka afn'ów na forum z takim rozwiązaniem i daje to radę, to chyba jedyna sensowna alternatywa dla tego silnika po małych witaminach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm a moze do ahu/1z tez wejdzie poniewaz czeka mnie wymianka tez sprzegła myslisz ze tak jak do ciebie do mnie tez wejdzie p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz fizycznie jest to możliwe pewnie, ale musisz zmienić koło na dwumasowe, a taki zestaw kosztuje ze sprzęgłem ok1700zł i to już powoduje że ta operacja się nie opłaca, chyba że robisz jakiś gruby projekt, w którym koszta nie grają roli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, skoro ty masz gofra, to poszukaj informacji, bo kiedyś natknąłem się na jakieś wzmianki ze sprzęgło z Corrado G60 wrzucają do tych silników, w Audi to nie wypali bo tam silnik wzdłużnie leży, a w gofrze poprzecznie chyba

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

turbo sie nie wlacza u mnie wcale

może masz sdi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haolo halo co macie do corsy B :kwasny: moja żonka Tym jeździ od lutego i ani razu nie zawiodła nawet przy - 20 mrozach a moje A4 wtedy nie paliło hehe, radim mój mechanik z wieliczki wymieniał mi sprzęgło robocizna 300 zł bo to jest troche roboty z tym, byłem przy tym.

Pany a ja sobie tak od wczoraj myśle nad wymianą B7 na Citroena C5 z tym zawieszeniem pneumatycznym , taka cytryna z 2008 roku czyli nowy model w tych samych pieniądzach praktycznie co moje A4 a komfort jazdy podejrzewam ze o niebo lepszy no i wyposażenie wszystko ma ten smaochód praktycznie, fakt to Cytryna ale ten model im sie udał

ŚLICZNY CITROEN C5 PNEUMATYKA NAVI 100% ORYGINAŁ!! (2670672817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co Wy na to ? rodzinne to to jest i chyba więcej ma miejsca z tyłu

---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

brzcitroen.jpg

---------- Post dopisany at 01:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

ten jest wypas

CZARNY CITROEN C5 2.0 HDI 140PS ALU17' SKÓRA NAVI (2675449310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haolo halo co macie do corsy B :kwasny: moja żonka Tym jeździ od lutego i ani razu nie zawiodła nawet przy - 20 mrozach a moje A4 wtedy nie paliło hehe, radim mój mechanik z wieliczki wymieniał mi sprzęgło robocizna 300 zł bo to jest troche roboty z tym, byłem przy tym.

Pany a ja sobie tak od wczoraj myśle nad wymianą B7 na Citroena C5 z tym zawieszeniem pneumatycznym , taka cytryna z 2008 roku czyli nowy model w tych samych pieniądzach praktycznie co moje A4 a komfort jazdy podejrzewam ze o niebo lepszy no i wyposażenie wszystko ma ten smaochód praktycznie, fakt to Cytryna ale ten model im sie udał

ŚLICZNY CITROEN C5 PNEUMATYKA NAVI 100% ORYGINAŁ!! (2670672817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co Wy na to ? rodzinne to to jest i chyba więcej ma miejsca z tyłu

---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

http://img819.imageshack.us/img819/4922/brzcitroen.jpg

---------- Post dopisany at 01:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

ten jest wypas

CZARNY CITROEN C5 2.0 HDI 140PS ALU17' SKÓRA NAVI (2675449310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zdrajca :audi::tongue4:

gdybyś to wczoraj napisał to bym pooglądał dokładnie bo przyjechał do firmy klient właśnie taką cytryną..

oponki zamówione :naughty: podziękowania dla Roberta:wink:

Panowie, a może dzisiaj zamiast spota uderzyć gdzieś w miasto na jakąś popijawe ??? co WY na to?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a wiesz dlaczego kierowcy Citroena nie pozdrawiam się na drodze??

Bo widzieli się rano w serwisie ;)

Tyle w temacie francuskiego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolal zostac przy starszym audi niz najnowszym citroenie bo to szmelc myslisz ze czemu ceny takie przystepne za takie samo audi z podobnego roku w podobnym wyposarzeniu trzeba dac 70tys tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem wszystko ok z tym ori xenon ale bez drl auto zarejestrowane ale przebie 46tys nie realny

jak to auto z USA to realne bo tam nie robią takich przebiegów ale bardziej bym się skłaniał że było uwalone dłuuugo stało i stąd tak mały przebieg , z tymi xenonami to bym raczej nie był taki pewien bo jak nie ma przełącznika od DRL to nie ma prawa być ori xenonów zresztą xeny w aucie z USA to rzadkość zresztą wystarczy podpiąć vag-a i sprawdzić czy jest sterownik , albo sprawdzić na wlepce czy jest PR dla xenów lub zobaczyć czy się samopoziomują po przekręceniu stacyjki tylko trzeba przejechać autem więcej niż 5km/h bo jak auto stoi i miało już odpalaną stacyjkę i był proces poziomowania to potem się już drugi raz nie włączy ta funkcja żeby oczka poszły w dół.

Boseron cytryna to baardzo komfortowe auto. Kiedyś w topgirze pokazywali jak relacjonują wyścigi konne i gość z "reki" kręci kamerą wystając z szyber dachu i zapitalają tak wzdłuż toru obraz był praktycznie bez poruszń to samo zrobili bejcą 5 i.....kamera latała jakby gościa prąd piescił ale niestety francuzy to kiepska jakiość materiałów (zwłaszcza plastiki) no i elektronika która jest niby mocno rozbudowana ale bardzo awaryjna ale mają dobre i ekonomiczne grzechotniki.

Grucha szuka Corsy bo podobno się w niej bardziej efektownie składa fotel jak strzela ze sprzęgła na światłach niż P206 no i jest też bardziej męska od P206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze jest jak mowisz auto jest ze stanow zarejestrowane w pl ktos jezdzil nie mogl sprzedac to wstawic chyba do komisu wvlepka z tylu jest tylko sprawdzic kody wyposazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron cytryna to baardzo komfortowe auto. Kiedyś w topgirze pokazywali jak relacjonują wyścigi konne i gość z "reki" kręci kamerą wystając z szyber dachu i zapitalają tak wzdłuż toru obraz był praktycznie bez poruszń to samo zrobili bejcą 5 i.....kamera latała jakby gościa prąd piescił ale niestety francuzy to kiepska jakiość materiałów (zwłaszcza plastiki) no i elektronika która jest niby mocno rozbudowana ale bardzo awaryjna ale mają dobre i ekonomiczne grzechotniki.

Wczoraj na mini spocie mówiłem mu o tym odcinku TG i tej relacji :)

Tam chyba kamera była przymocowana do auta z tego co kojarzę :decayed:

Citroën C6 en Top Gear (Espa

Wyżej filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haolo halo co macie do corsy B :kwasny: moja żonka Tym jeździ od lutego i ani razu nie zawiodła nawet przy - 20 mrozach a moje A4 wtedy nie paliło hehe, radim mój mechanik z wieliczki wymieniał mi sprzęgło robocizna 300 zł bo to jest troche roboty z tym, byłem przy tym.

Pany a ja sobie tak od wczoraj myśle nad wymianą B7 na Citroena C5 z tym zawieszeniem pneumatycznym , taka cytryna z 2008 roku czyli nowy model w tych samych pieniądzach praktycznie co moje A4 a komfort jazdy podejrzewam ze o niebo lepszy no i wyposażenie wszystko ma ten smaochód praktycznie, fakt to Cytryna ale ten model im sie udał

ŚLICZNY CITROEN C5 PNEUMATYKA NAVI 100% ORYGINAŁ!! (2670672817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co Wy na to ? rodzinne to to jest i chyba więcej ma miejsca z tyłu

---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

http://img819.imageshack.us/img819/4922/brzcitroen.jpg

---------- Post dopisany at 01:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

ten jest wypas

CZARNY CITROEN C5 2.0 HDI 140PS ALU17' SKÓRA NAVI (2675449310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Może kup sobie funkiel nową Dacię Logan...

Oferta - Dacia Logan - Potrzebujesz NOWE auto na wakacje? Zapraszymy do zapoznaia się z Dacią Logan MCV. Jest to kombi stanowiące idealny wybór dla akt

albo używaną Dacię Duster

DACIA DUSTER SALON PL 1 WŁASCICIEL FAKTURA VAT 23% (2660448753) - motoAllegro

Będziesz mógł sobie pokręcić regulacją klimatyzacji a nie tak jak w Audi - same przyciski, zero frajdy...

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

A może na tej stronie znajdziesz coś dla siebie?? Auta z Chin - samochody made in China - Geely, Chery, GWM, BYD Auto, DFM Dongfeng Motor, Hafei Auto i inne. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale skoczyliście mi do gardła hehe, tak sobie po prostu głosno myśle na co by tu wymienić wózek...... bo szlak mnie trafia ze zawieszenie s-line koła tylko 17 stki a twardo tak ze plomby chcą wylecieć, fajnie sie jest troche polansować ale zero komfortu na dziurawej drodze a u Nas w Krakowie to same dziury tylko !!! czasami mam ochote wysiąść na środku drogi pierdolnąć drzwiami i wsiąść w MPK , oczywiśćie są tez momenty gdzie trakcja i przyczepność zwłaszcza na łukach dróg gdzie inni jadą o połowe z mniejsza prędkoscią daje dużo frajdy z jazdy ( Pablo mógł sie wczoraj przekonać :wink: ) coś za coś a człowiek dalej nie wie co robić

Transit i do Ciebie mówie Dacia hm....... nie trafiłeś w moje gusta ale byłeś blisko :decayed:

Fantowski dobry pomysł z tym spotem tylko chyba mało kto sie przychyli. ja co prawda jestem po chorobie ale gardło bym odkaził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam jeszcze inny pomysł!!

Kup sobie Alfe Romeo. Poznasz mnóstwo nowych mechaników i codziennie rano wypijesz kawe z właścicielami takich aut w poczekalni w serwisie. Bo wiesz, te auta zostały zaprojektowane aby zawierać nowe znajomości i bardzo często je pielęgnować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...