Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

powitać z wieczorka, ja w końcu po pracy i weekend do środy mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski dzięki za pomoc :drinks:

miłego wieczoru :)

nie za ma co :decayed:

ja już więcej nie pije... :kwasny:

wzajemnie miłego Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać z wieczorka, ja w końcu po pracy i weekend do środy mam :grin:

Takiemu to dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ja pracuje w kazdy czwartek bo bym wpadl na spocika

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Pablo tak bys mial zmodzona swoja jak bys mial ten silnik :naughty:

Oferta - Audi A4 - Sprzedaje swoje auto ktore posiadam od 4 lat. Auto strojone u jednego z najlepszych tunerow w PL czyli GTO - w w w.digitun.pl Opier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

414KM :shock3:

Taki cichociemny potwór :wink:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

KERCZI za jakiś czas będę potrzebować dysk twardy bo ten co mam teraz od 2007r to już na wyczerpaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite, wszystko klute. pomodzil bys no nie :slina:

U mnie nie ma co modzić z silnikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE GDYBY KTOŚ POTRZEBOWAŁ TO MAM DO SPRZEDANIA DYSK SIECIOWY SEAGATE 1TB

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Panowie miał ktoś kiedyś do czynienia z firmą MONAVIE sprzedajacą specyfiki do picia na zdrowie ? własnie miałem prezentacje , szwagier w to wszedł i mnie namawia, ryzyko jakieś zawsze jest działają na zasadzie piramidy trzeba na wejście wyłożyć 2,5 tys zł później wciągnąć tylko 2 osoby które zrobią to samo i więcej nie trzeba nic robić ma sie samo rozwijać jak osoby przez Ciebie wciągnięte bedą kreatywne.... dlatego pewnie kasa jest wysoka żeby starać sie o te dwie osoby pod sobą

tzw MLM , do tego jakies tam profity od kazdej nowej osoby , minus jest taki ze co miesiąc trzeba kupować te butle do picia za min 400 zł - nieźle to sobie wymyślili ale patrzać dalekowzrocznie coś tam można wyciągnąć..... co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Panowie miał ktoś kiedyś do czynienia z firmą MONAVIE sprzedajacą specyfiki do picia na zdrowie ? własnie miałem prezentacje , szwagier w to wszedł i mnie namawia, ryzyko jakieś zawsze jest działają na zasadzie piramidy trzeba na wejście wyłożyć 2,5 tys zł później wciągnąć tylko 2 osoby które zrobią to samo i więcej nie trzeba nic robić ma sie samo rozwijać jak osoby przez Ciebie wciągnięte bedą kreatywne.... dlatego pewnie kasa jest wysoka żeby starać sie o te dwie osoby pod sobą

tzw MLM , do tego jakies tam profity od kazdej nowej osoby , minus jest taki ze co miesiąc trzeba kupować te butle do picia za min 400 zł - nieźle to sobie wymyślili ale patrzać dalekowzrocznie coś tam można wyciągnąć..... co myślicie ?

Mój kumpel w tym działa który ma akademie tańca i jutro z nim będę mieć rozmowę w tej sprawie, parę tysiaków na tym zarabia, nie musisz nigdzie jeździć i prosić ludzi ani zakładać działalności, wszystko się odbywa na zasadzie piramidy.

Tych napojów nie ma nigdzie w sklepach, kasę dostaje się w dolcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to produkty USA ale według mnie moze i one coś tam dają ale sam produkt jest tylko pretekstem do wyłożenia gotówki reszta to piramida zwykła, wkładasz 2,5 klocka więc zależy Ci abyś wciągnął dwie osoby bo zainwestowałeś nie małą kase, podobnie działa fm group tylko ze tam kupujesz starter za 140 zł perfum jak nikogo nie wciągniesz to masz to gdzieś bo to mała kasa a tutaj 2,5 klocka nie chodzi piechotą i kazdemu nastepnemu zalezy zeby sie wykazać, kazdy następny klient pracuje na Ciebie..... sam nie wiem, ponoć mozna dobrą kase zarobić bo jest dobry okres na to w Polsce teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słyszałem o 2,5tys że trzeba wyłożyć, jutro z nim pogadam i wszystko będę wiedział co i jak, kitu mi nie wciśnie bo znam go dobrze 25 lat.

Twierdzi że po 5-7tys na tych zarabia i jak nie wierzę to pokaże mi przelewy jakie dostaje:decayed:

Trzeba mieć dużo chętnych znajomych na taki biznes.

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

boseron, sam poruszałem ten temat półtora roku temu :arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-19-30-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index2517.html#post2285528

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Wówczas temat został wyśmiany :whistling:

:arrow2:http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/napoj-monavie-193035/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem glupota. dobre to jest jak startuje, ale nie po kilku latach. chyba ze ma sie dobre perspektywy wsrod znajomych na piramidy...

Panowie, dokad warto w Krakowie isc na impreze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...