Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

przy twoim gwincie to lepiej chyba w to aluminium, przynajmniej takie moje zdanie :wink:

za 200 zl to sam bym kupil taka plyte pod samochod, zawsze to zabezpieczenie miski na naszych za***istych drogach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy twoim gwincie to lepiej chyba w to aluminium, przynajmniej takie moje zdanie :wink:

za 200 zl to sam bym kupil taka plyte pod samochod, zawsze to zabezpieczenie miski na naszych za***istych drogach :kwasny:

ale jak to sie ma do wentylacji? boję się, że w przypadku gdybym dobrze przypierd**l to mogłoby mi wyrwać dokładkę ze zderzakiem pod auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno powinienes wywakic wszystkie dolne oslony jak masz gwint :) Wcześniej czy później je pogubisz, a taka alu może Ci więcej szkód narobić niz to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno powinienes wywakic wszystkie dolne oslony jak masz gwint :) Wcześniej czy później je pogubisz, a taka alu może Ci więcej szkód narobić niz to warte.

no i właśnie myślisz tak jak ja jeśli chodzi o tą alu.. :wink: boję się o większe szkody..

ale bez żadnej osłony to ja jeździć nie będę.. tą plastikową zamówię z allegro, no chyba że w krk zamiennik gdzieś dostanę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...... wymierzyć np kawalkiem plastiku, otwory dopasowac, kupic blache i by bylo.... Iść np na jakieś warsztaty szkolne szkoły mechanicznej, tam mają gientarkę i może taniej by wyszło. Jeno dobra blacha, coby nie gniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ić pan w ch.j s takom pogodom

Daj coś na plus, pozytywnego, może na alu we wtorek rano wskoczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy twoim gwincie to lepiej chyba w to aluminium, przynajmniej takie moje zdanie :wink:

za 200 zl to sam bym kupil taka plyte pod samochod, zawsze to zabezpieczenie miski na naszych za***istych drogach :kwasny:

ale jak to sie ma do wentylacji? boję się, że w przypadku gdybym dobrze przypierd**l to mogłoby mi wyrwać dokładkę ze zderzakiem pod auto..

:polew::polew::polew: nie wiem czemu ale za***iście poprawiłeś mi humor tym tekstem :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na razie ma dostępne 4.5 6 i 8 K

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

themon tu masz 4.5K u mnie na beżu

Przed:

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Po:

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

efekt :blink:

btw

images?q=tbn:ANd9GcTxGOBcEzQt32K1qnqImbPHELbK4BgmXwczIOWNstq5X2pWeItlIw

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy twoim gwincie to lepiej chyba w to aluminium, przynajmniej takie moje zdanie :wink:

za 200 zl to sam bym kupil taka plyte pod samochod, zawsze to zabezpieczenie miski na naszych za***istych drogach :kwasny:

ale jak to sie ma do wentylacji? boję się, że w przypadku gdybym dobrze przypierd**l to mogłoby mi wyrwać dokładkę ze zderzakiem pod auto..

:polew::polew::polew: nie wiem czemu ale za***iście poprawiłeś mi humor tym tekstem :decayed::decayed:

bo już o taki przypadku slyszałem, może nie było to w audi a w VidłoWozie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powieś auto z głową a nie myśl o jakiś blaszyskach pod autem które mogą komuś uciąć głowę jak przypadkiem odlecą.

gregfr 200-250zł zależy jaki masz pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powieś auto z głową a nie myśl o jakiś blaszyskach pod autem które mogą komuś uciąć głowę jak przypadkiem odlecą.

gregfr 200-250zł zależy jaki masz pakiet

sugerujesz mi że nie jest powieszone z głową?

urwałem bo nabrałem jeba***go śniegu a nie od uderzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie sugeruje, tylko wydaje mi się że za bardzo kombinujesz. Przymierzałeś lato ?? Ja w najniższym elemencie pod osłona przednią mam 6.5-7cm

przodef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem i wy***ałem bo tarłem wszędzie. Miałem też osłonę pod skrzynię ale taka sama sytuacja :/ Mam tylko obawy że będę zahaczał rantem o błotniki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myślałem nad osłoną, dopóki nie zobaczyłem jak nisko ona jest u Ciebie.

Przejeździlem całą zimę bez osłony i nie miałem ani razu problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na fakt, że wczoraj pod wpływem śniegu połamałem starą osłonę pod silnikiem szukam nowej i zastanawiam się czy wybrać plastik (zamiennik) AUDI A4 B6 01-05 osłona pod silnik i skrzynię bieg (3083579980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy zainwestować i dać coś w tym stylu

Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B6 B7 Exeo (3137095175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

generalnie jeśli chodzi o te alu to pasowałoby chyba porobić jakieś otwory wentylacyjne...

jakie macie zdanie?

Fajny pomysł taka alu ale chyba 2 mm to trochę mało. Taką z ryflowanej blachy miałem pod sejem i w Limanowej na bazie CPN zwinęła się na wystającym kamieniu razem z miską i blokiem silnika :kwasny: A otwory można spokojnie powiercić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam drugiej czesci bo mi byla nie potrzebna.

Ja tez wlasnie musze nowa plyte nagrac bo ta cos dlugo startuje :/

Niestety potrzebna specjalna nagrywarka...

My z Zuzia tez jedziemy na GOKI !!!

Nagrywarkę chyba mam odpowiednią, obsługuje safedisc, kopię navi DX robiłem więc może by się i udało. Problem tylko był w RNS-D na jakiej płycie to nagrać bo zwykle po kilkunastokrotnemu użyciu kopii płyty klękały albo się płytki zacinały w środku :facepalm:

poniej list nagrywarek

[Asus]

DRW-1814BLT // [FW: 1.14]

[Pioneer]

DVR 108 DB | FW: PioData DVR-108DX FW118EU

109

110 | Firmware: 1.39

111D | Firmware: 1.29 seems crucial

112D | Firmware: 1.09

112BK | Firmware: 112L

115

115D

116D

DVR-A09XLB | Firmware: 1.59

212D | Firmware: 1.21

DVR-216D | (FW: 1.09)

DVR-216DBK | (FW: 1.09)

DVR-216L | (FW: 1.09)

[LITE-ON]

LH-20A1L | FW: BL06

DH20A3S

[Plextor]

PX-880SA

PX-L890SA

[MATSHITA]

BD-CMB UJ-120 | FW: 1.00

[Optiarc]

AD-5680H | FW: 3AHB

plytke najlepiej Verbatim'a meta lazo (charkterystyczne fioletowo-niebieskie opakowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...