Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

taka ranga meczy w LM a sedziowie dalej uznają bramki z spalonych :facepalm:

ale jest KOX 90 min Borussia 1-2 by teraz było 3-2 :decayed:

dawno nie oglądałem takiego meczu... wet za wet i ostrzał bramki malagi, poezja :kox:

chciało by się takie drużyny w polsce :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WĄSKI 100lat, zdrowia, spełnienia marzeń, zdrowia, samych klasyków w garażu, zdrowia, kasiory no i jeszcze zdrowia, no i żebyś się nie zmieniał :-)

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WĄSKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MÓJ MISTRZU :decayed: ZDROWIA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI I JESZCZE RAZ PIENIĘDZY :wink:

Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no zauważyłem Cię jak przejeżdżałeś i myślałem, że nie widziałeś.... ja to jednak mam koze :kwasny: Twoja jest na większej glebie i Twoje koło o wiele lepiej prezentuje się :wink: (zakryj rej na fo)

ile jedzie pociąg do Wadowic :whistling:

heh tak źle to jeszcze nie jest żebym pociągiem do Wadowic jeździł :kox:

co Ty tam masz na szybie? Low and Slow? :grin::grin:

coś Ci się kutwa nie podoba?:baseball: Ty się lepiej zajmij polerką a nie pitol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get low :decayed: fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili :hi:

http://img560.imageshack.us/img560/9330/20130409181054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no zauważyłem Cię jak przejeżdżałeś i myślałem, że nie widziałeś.... ja to jednak mam koze :kwasny: Twoja jest na większej glebie i Twoje koło o wiele lepiej prezentuje się :wink: (zakryj rej na fo)

Miałem Ci pisać że Twój coś wysoko siedzi ale nie wiem ile tam jeszcze masz miejsca :/ U mnie chyba nawet tak nie siądzie póki albo nie zroluję nadkoli, albo nie zmienię felg.

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

100 lat :-) W tym tygodniu widzę to można by pić dzień w dzień i nie schodzić z fazy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Ja mam problem w drugą stronę, ja mam tył podniesiony na maksa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Najlepszego Wąski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Ja mam problem w drugą stronę, ja mam tył podniesiony na maksa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Najlepszego Wąski :)

to jak masz problem to zamień się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Jak dam radę przyjechać to obczaję to w czwartek. Ściągaj osłony to jeszcze zejdziesz ;-) Chyba że felgi blokują tak jak Ci pisałem. Masz więcej zdjęć z bliska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogru kutwa koze mam :kwasny: przód skręcę na bank a tył już jest skręcony na maksa więc jest coś nie halo :confused4::cry:

Jak dam radę przyjechać to obczaję to w czwartek. Ściągaj osłony to jeszcze zejdziesz ;-) Chyba że felgi blokują tak jak Ci pisałem. Masz więcej zdjęć z bliska ?

dzisiaj obczaje co i jak bo jade zbieżność robić...:kwasny:

Panowie kolega szuka Citroena VTS 1.6 8V lub 16V rok 2001 i młodszy (poliftingowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Ci pisać że Twój coś wysoko siedzi ale nie wiem ile tam jeszcze masz miejsca :/

no to mu doj**ałeś :grin::grin::grin:

fantowski, jest dobrze, nie przesadzaj, a jak chcesz jeszcze obniżyć tył to ściąg nakrętkę do regulacji gwintu, a jak będzie Ci mało to ściąg gumę w którą wchodzi regulacja, ale wtedy wiadomo że musisz pojechać z przodem na dół żeby to jakoś wyglądało. Będziesz prawdziwy SLOW :decayed:

WĄSKI, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...