Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Pany:hi:

Sorry za chwilową absencję, ale kompletnie nie miałem czasu ostatnio zaglądać na forum... Wczorajszej nocy wieczór kawalerski kumpla, gdzieś na Lesisku, a dzisiaj od rana na nagraniach, dzięki czemu klubowa Audica "zagrała" w filmie :decayed:https://www.facebook.com/aniol.film?ref=stream "Pod mocnym aniołem" wejdzie do kin na początku 2014, a na klubowe auto trzeba czekać do samego końca filmu - pojawia się w ostatniej scenie:decayed:

na Lesisku toż to moje strony tam sie wychowałem a kto sie żeni ?

Pablo a jak wygląda oferta w play na karte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka Pany:hi:

Sorry za chwilową absencję, ale kompletnie nie miałem czasu ostatnio zaglądać na forum... Wczorajszej nocy wieczór kawalerski kumpla, gdzieś na Lesisku, a dzisiaj od rana na nagraniach, dzięki czemu klubowa Audica "zagrała" w filmie :decayed:https://www.facebook.com/aniol.film?ref=stream "Pod mocnym aniołem" wejdzie do kin na początku 2014, a na klubowe auto trzeba czekać do samego końca filmu - pojawia się w ostatniej scenie:decayed:

na Lesisku toż to moje strony tam sie wychowałem a kto sie żeni ?

Pablo a jak wygląda oferta w play na karte ?

taki mój dobry kolega, ale to było na działce jego przyszłego szwagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a jak wygląda oferta w play na karte ?

Oferta - Play na Kartę

Jest też taryfa Play Fresh którą ja używam, każde doładowanie wydłuża o rok do przodu ważność konta i na stronie play24 zarządzasz sobie swoim kontem i wykupujesz pakiety np. na rozmowy czy smsy do wszystkich za ile chcesz tak samo z pakietem na internet, ja wydaję maks 40zł miesięcznie i dlatego wolałem kupić sobie koma za gotówkę bez żadnego brandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażesz mi na spocie bo ciekawy jestem wykonania tego case'a, fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HTC mam Case Mate i już kilka razy mnie uratował ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz wypadła z ręki S3 i spadła z 1,5m gdyby nie Case Mate Barelly There to pewnie bym wydał kilka stów na serwis a tak to delikatne pęknięcie case'a.

---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ----------

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupował ktoś może perfumy w Krk u tej pani?

Wydaje się ok po komentarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz wypadła z ręki S3 i spadła z 1,5m gdyby nie Case Mate Barelly There to pewnie bym wydał kilka stów na serwis a tak to delikatne pęknięcie case'a.

---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ----------

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupował ktoś może perfumy w Krk u tej pani?

Wydaje się ok po komentarzach.

że ładna? :decayed:

:hi:

images?q=tbn:ANd9GcQv4NcLbch9zTb1zyhWtoLUVkctnNsNixr8cMBlf_EsukdA1jJ18g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie już do mnie ONE-ik :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świata nie było widać tak napitalało w NH a u mnie słoneczko na Ruczaju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Azorach też praktycznie nie padało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świata nie było widać tak napitalało w NH a u mnie słoneczko na Ruczaju :decayed:

przynajmniej fure opłukało z kurzu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jak na przewozie doj**ało to wycieraczki na najwiekszej predkosci sobie nie radziły, a jak zaczelo jebac gradem to juz widzialem w oczach wyobrazni te tony szpachli na dachu :decayed::decayed::decayed: ale obeszlo sie bez szkód. Straszny syf spadł z tym deszczem, auto całe w jakiś paprochach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi2.jpg

Panowie jak to jest z tymi zaślepkami w zderzaku tutaj jest po lewej a po prawej nie ma, kolega Misqkrk nie ma po obu stronach w BKNie.

Powiększcie zdjęcie.

Od czego to zależy że jedne mają tylko po jednej stronie a nie dadzą po obu bo wygląda to jak by ktoś zakosił zaślepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla Galaxy S4 właśnie pojawił się nowy soft. U mnie telefon sam sięzaktualizował - chodzi płynniej i lepiej zarządza ramem

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczy o tym ze miał bite auto...

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

W 3.0 tdi, 2.5tdi, w 2.7tdi i 2.0tdi 170KM i były dwie kierownice powietrza czytaj dziury, w 2.0tdi i 1.9tdi była tylko jedna od strony kierowcy

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...