Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz że żartuje :grin:

Dzisiaj pewnie ostatni spot w niedziele, zobaczymy ile przyjedzie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że żartuje :grin:

Dzisiaj pewnie ostatni spot w niedziele, zobaczymy ile przyjedzie osób.

no ja wpadnę z dwoma kumplami images?q=tbn:ANd9GcReqOo8rNiBoR39qhRXaEDnqCjF981ToF-edzpjeoZ4MKAPSYS-2Q bo chcą cię strasnie poznać z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że Twoi kumple nie przepadają z reguły za mózgowcami, ale jakbyś zabrał vaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj Yoghurta, ja mam jego 16 (Italano), bo podobno nie mieściły się na zacisk

no zgadza sie, wzor RS4. Na lato mam oryginalne takie 18'' i na zime tez kiedys taki wzor mialem tylko 16'', pozniej Siara je przejal bo ja zmienilem heble na S4 i 16 cali byly juz za male. Tylko te 16'' sa nieoryginalne (ale ja im nic zarzucic nie moglem).

A pamiętasz producenta i model?

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

Ja się pytam czy ktoś kontroluje tą nową ankietę tak aby miała jakiś sens ? bo jak widzę za piątkiem jest już 9 osób z czego tylko jedna oficjalnie podaje się że jest Krakowa a reszta to cała Polska lub no name zaraz się okaże że piątek wygra i znowu przez takich jajcarzy będziemy się spotykać w zacnym gronie :facepalm:

Możemy nie brać pod uwagę głosów oddanych przez osoby, które się w ogóle nie pojawiają na spotach ani nie piszą na forum :tongue4:

Ewentualnie w razie draki ostatecznie oddam swój cenny głos na wtorek jako że z tych proponowanych najbardziej mi pasuje a już na pewno nie piątek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowe auto wpadło w ludzi. Około 10 osób rannych - TVN24

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

ostatecznie oddam swój cenny głos na wtorek jako że z tych proponowanych najbardziej mi pasuje a już na pewno nie piątek :grin:

+100 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to na cholere zmieniany jest ten termin spotow? :whistling:Przeciez czwartek byl bardzo dobrym terminem.

Rozumiem ze za duzo osob sie pojawialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, cofnij się dużo wcześniej, Cubrowi i bodajże boseronowi nie pasowało bo w tym dniu bodajże grają w piłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam czy ktoś kontroluje tą nową ankietę tak aby miała jakiś sens ? bo jak widzę za piątkiem jest już 9 osób z czego tylko jedna oficjalnie podaje się że jest Krakowa a reszta to cała Polska lub no name zaraz się okaże że piątek wygra i znowu przez takich jajcarzy będziemy się spotykać w zacnym gronie :facepalm:

spoko oko Piatkowe głosy nie bedą brane pod uwagę ze względu własnie na tych głosujących :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie, wzor RS4. Na lato mam oryginalne takie 18'' i na zime tez kiedys taki wzor mialem tylko 16'', pozniej Siara je przejal bo ja zmienilem heble na S4 i 16 cali byly juz za male. Tylko te 16'' sa nieoryginalne (ale ja im nic zarzucic nie moglem).

U mnie latają do dziś i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam czy ktoś kontroluje tą nową ankietę tak aby miała jakiś sens ? bo jak widzę za piątkiem jest już 9 osób z czego tylko jedna oficjalnie podaje się że jest Krakowa a reszta to cała Polska lub no name zaraz się okaże że piątek wygra i znowu przez takich jajcarzy będziemy się spotykać w zacnym gronie :facepalm:

spoko oko Piatkowe głosy nie bedą brane pod uwagę ze względu własnie na tych głosujących :whistling:

Audi A4 Klub Polska - News

Skoro ankieta jest widoczna na stronie głównej, to nie dziwne że se ludzie klikajom dla jaj...

Aktualnie widoczna jest inna ankieta. A to że niedzielnym popołudniem/wieczorem nikt nie pisze oznacza, że nikt nie ma czasu na spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dziękuje za spota - w sumie to zielonego pojęcia nie mam co mnie powstrzymuje przed wymianą manetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie, wzor RS4. Na lato mam oryginalne takie 18'' i na zime tez kiedys taki wzor mialem tylko 16'', pozniej Siara je przejal bo ja zmienilem heble na S4 i 16 cali byly juz za male. Tylko te 16'' sa nieoryginalne (ale ja im nic zarzucic nie moglem).

U mnie latają do dziś i jest spoko.

Producenta i model poproszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, cofnij się dużo wcześniej, Cubrowi i bodajże boseronowi nie pasowało bo w tym dniu bodajże grają w piłkę

Nex jeżeli o mnie chodzi to nie ma większego znaczenia w który dzień będą odbywały się spoty jest mi to obojętne

BTW dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...