Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

tym razem Ty zjebałeś :facepalm: a gdzie przywitanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Pablo jak tam sasiad

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj o 15:00 jedzie z prawnikiem do zakopca do handlarzy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Pablo jak tam sasiad

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj o 15:00 jedzie z prawnikiem do zakopca do handlarzy :eusathink:

Będą Gubałówkę zwiedzać bo nic innego nie są w stanie zrobić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech sobie obstawe wrzmie ;-)

:grin::decayed:

Jak tam Twoje 2.4V6? Porównanie z R4 już masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron dziadu w końcu masz fejsa :grin:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Z jakim r4???

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Tak ogólnie np z 1.9TDI, albo B5 co miałeś, chodzi mi nie o osiągi bo C5 ciężkie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek kozak, jedzie tez spoko jak na wage no i wygoda, sxkoda tylko ze nie ma quattro

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Pablo jak tam sasiad

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj o 15:00 jedzie z prawnikiem do zakopca do handlarzy :eusathink:

A po co on tam jedzie :facepalm:

Pablo jeśli ci ten kolega głodnej historyjki z tą zaliczką nie sprzedaje (a raczej tak jest) to ten wyjazd jest bez sensu.

Ma auto za 4 koła jest jego właścicielem wedle papierów więc po co sobie d*pę tym zawraca.

Jak się goście upomną o kasę lub auto to wtedy niech ich zaprosi do Kraka i się spotkają i przedstawi im frankenstiena jakiego od nich kupił i albo kasa zwrot albo sprawa no ale to jest pewnie puste gadanie bo gość dał im całą kasę bo musieliby być ostatnimi frajerami żeby dać auto zarejestrować za taką kasę a on się pewnie nie chce przyznać że dał się tak sfrajerować bo mu ktoś joy-a od mmi pokazał i mu klapki na oczy spadły no i dlatego to on musi do nich dymać i się z gośćmi teraz szarpać o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Pablo jak tam sasiad

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj o 15:00 jedzie z prawnikiem do zakopca do handlarzy :eusathink:

A po co on tam jedzie :facepalm:

Pablo jeśli ci ten kolega głodnej historyjki z tą zaliczką nie sprzedaje (a raczej tak jest) to ten wyjazd jest bez sensu.

Ma auto za 4 koła jest jego właścicielem wedle papierów więc po co sobie d*pę tym zawraca.

Jak się goście upomną o kasę lub auto to wtedy niech ich zaprosi do Kraka i się spotkają i przedstawi im frankenstiena jakiego od nich kupił i albo kasa zwrot albo sprawa no ale to jest pewnie puste gadanie bo gość dał im całą kasę bo musieliby być ostatnimi frajerami żeby dać auto zarejestrować za taką kasę a on się pewnie nie chce przyznać że dał się tak sfrajerować bo mu ktoś joy-a od mmi pokazał i mu klapki na oczy spadły no i dlatego to on musi do nich dymać i się z gośćmi teraz szarpać o swoje.

dokładnie tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, misieqkrk który też jest u nas na forum, pomagaliśmy mu z Cubrem prawie 4 lata temu w sprawie zakupu B7ki 3.0TDI BKN w komisie przy Tesco na Kapelance, auto było za 68tys, kupił auto w piątek przy czym zostawił im 8 tys bo nie mógł tyle wybrać z banku, zrobił przelew i dostali kasę w poniedziałek a autem już jeździł, Ci goście z tego komisu sami pojechali mu auto zarejestrować, podpisał umowę na kredyt i ubezpieczenie, że wpłata w gotówce na 60 tys a dał im wtedy 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dorośnij i zacznij używać szarych komórek. W Polsce właścicielem pojazdu jest ten kto jest w dowodzie rejestracyjnym na pierwszym miejscu w/g. prawa auto jest jego i może je nawet dzisiaj sprzedać Panu Mietkowi i po temacie. Pomyśl trochę gdyby taki proceder był normalny to pewnie każdego dnia w komisie pojawiałby się cfaniak z lewym dowodem co to miałby 4 koła w kieszeni i wyjeżdżał z komisu autem mówiąc że resztę doniesie.

Nie wiem co z kim kiedyś załatwiałeś ale dla mnie to są historie co to je świstak w sreberka zawijał jedynym wytłumaczeniem i zrozumieniem takiego dilu jest to że odbywało się to za pośrednictwem znajomych bo musiałbym na łeb upaść żeby zrobić coś takiego z obcą osobą pomyśl przez chwilę tak jak ci Kerczi podał przykład spisałbyś umowę kupna sprzedaży na telefon komuś obcemu na najdroższy telefon w zamian za jakąś śmieszną zaliczkę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo prawda jest taka że ten twój sąsiad i kolega cos mocno kręci, tutaj nie chodzi o normalną sytuacje jaką opisujesz z tym komisem pod tesco, notabene to prowadzi mój znajomy i wiem jak załatwia sprawy. tutaj chodzi o to ze twój kolega dał sie wpakowac na mine i nie chce sie do tego przyznac, sciemniając ile tylko sie da i dając tylko urywkowe informacje ze stanu faktycznego, sam fakt tego w jaki sposób i od kogo auto nabył (umowy, dowody rej. niejasności, itp). prawda jest taka ze nie ma okazji przy kupnie samochodu, jak jest za tanie to na 99% cos w nim siedzi, nikt nie sprzedaje dobrego samochodu za niską cene, nawet jak mu sie spieszy a tym bardziej w jakims komisie. teraz to juz jest po ptokach i jedyne rozwiązanie jakie bym mu radził to zgłosic sie na policję opisac całą sytuacje ze szczegółami i poprosic o wyjasnienie sprawy, zeby nie miec kłopotu. gorsze w tym wszystkim jest to ze jezeli wpłacił całą kase na samochód to mozliwe ze bedzie miał plecy, a nawet jesli kase odzyska to nie w tej pięciolatce.

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

a jezeli policja wyjasni temat i okaze sie ze auto ma stan prawny w porządku, a jedynie był walony i "troche" pokombinowany, to przynajmniej bedzie spał spokojnie ze nie wjadą mu którejs nocy czarni do domu i nie bedzie siedział za niewinność i naiwność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj PABLO chyba zacznę z Tobą załatwiać interesy...to ja tu kombinuje od jakiegoś czasu co by tu nowego otworzyć a tutaj taki biznes pod nosem. PABLO kupuje Twoje mieszkanie, samochody, sprzęty...będę jutro z notariuszem i wezmę z 10k zaliczki ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba pomyliłeś osobę nie do mnie z taką propozycją tylko do sąsiada CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ale to Ty jesteś jego Concierge

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...