Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś jakiś sk***ysyn bo inaczej tego nazwać człowieka nie można podjechał samochodem na wioskę i wyrzucił owczarka szkockiego z auta pies leży w tym miejscu na chodniku i czeka aż ten inwalida intelektualny przyjedzie po niego widziałem go o 15 teraz wracałem i byłem zawieść swoją do pracy i nadal tam leży jak można być takim c**jem nie rozumie czym się kierował biorąc szczeniaka wychowując go przez nie wiadomo jaki okres czasu a teraz pozbywać się go w taki sposób czy ludzie kiedyś będą normalni.

brak slow.. :wallbash:

popatrzcie na to co chinole robia ze zwierzakami tylko dla widzow o mocnych nerwach!!!!!!!!

:shock3:

ci co tak mecza te zwierzeta powinni skonczyc w taki sam sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nic tak nie boli jak widok krzywdy wyrządzanej zwierzęciu...... zajebałbym takiego zawsze

co do Ukrainy , żal mi tych ludzi..... dopóki Putin nie machnie ręką i spisze Ukraine na straty nic sienie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem można dążyć do tego aby było wszędzie dobrze ale zbrodnie UPA należy pamiętać. jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy to proszę zainteresuj się tym.

ja będę pamiętać do końca życia słowa i nie zapomne oczu podczas rozmowy z bliską mi osobą, która o tych ukraińskich zbrodniach opowiadała.. wnuki tych sk***ysynów w tym momencie właśnie grasują po ukraińskich ulicach, ponadto przejedź się tam i doświadcz tego jak są Polacy traktowani na ich terenie do dnia dzisiejszego.. a jak pojedziesz np do Zamościa.. to prawie każdy Ci powie.. że pomiędzy wszystkimi Ukraińcami jest garstka tych którzy są "normalni"

Ja mam po prostu nadzieję, że są tam też ludzie w moim wieku, którzy zdają sobie sprawę z tego, że nie ja osobiście wyrządziłem im jakąkolwiek zbrodnię tak jak ja zdaję sobie sprawę z tego, że nie oni osobiście wyrządzili jakąkolwiek mi a jak już się z którymś spotkam to przy wódce będę myślał co robić na przyszłość zamiast wywlekać to co minęło.

Mam komfort siedzenia bezpiecznie na kanapie wybierając kolor felg na lato i tego życzę każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnonione, ale również dołączam się do życzeń :) Zdrówko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema foczki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Siema wielorybie :naughty:

Chcesz mieć nasienie na tapicerce

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit dużo wypiłeś? :decayed:

Czy ja muszę coś pić żeby głupote napisać?? Ty w ogromnej części piszesz głupoty i jesteś trzeźwy :decayed:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Siema foczki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Siema wielorybie :naughty:

Chcesz mieć nasienie na tapicerce

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Pewnie że chcę.. Dajesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja praca z wannami dobiega konca. Chetnie podejmę pracę jako kierowca gdyby ktos coś słyszał dajcie znac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

Panowie moja praca z wannami dobiega konca. Chetnie podejmę pracę jako kierowca gdyby ktos coś słyszał dajcie znac

A cużta? Przecież jesteś tam prezesem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I doprowadzilem do bankructwa :-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit dużo wypiłeś? :decayed:

Czy ja muszę coś pić żeby głupote napisać?? Ty w ogromnej części piszesz głupoty i jesteś trzeźwy :decayed:

sranie w banie widocznie jeszcze nie do końca poznałeś Krakowski humor :naughty:

Za 3 dni premiera S5.

:arrow2:Samsung zaprasza na premierę Galaxy S5. To już w tym miesiącu! | Komórkomania.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi ze ściętym tyłem, 8 turbinami, 4 intercoolerami i 20,4 cala felunkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...