Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

z syrena z wlasnym zasilaniem kolo 140zl nie wiem czy drogo czy tanio, ze zwykla 120[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 21:47_________________________________________________jutro bede znal szczegoly jak to wyglada, na razie ceny Ci przedstawiam mniejwiecej

czekam , pamiętaj zwykły do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Waski chcesz te hidy? bo jutro sie bede zaopatrzal dla ludzi

pewnie tylko nie wiem jakie i ile sztuk ? muszę sprawdzić a jakie barwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wczoraj takie wlasnie dostarczylem cubrowi

a same żarówki możesz sprzedać ? jeśli tak to chętnie wymienię u Siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej cale zestawy. Bo zarniki same za drogo wyjda w granicy 70-80zl chyba, a komplet masz 250, co do tego to jutro bym Ci powiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi te Wąskiego w sumie tez nie sieja, na radiu cisza, juz i tak po ptokach bo mam trzy komplety ale jakby sie cos padlo to bede mial na uwadze :wink4:

masz wieczną gwarancję :) a nie mówiłem że się zacznie wymawianie :evil:[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 22:30_________________________________________________

raczej cale zestawy. Bo zarniki same za drogo wyjda w granicy 70-80zl chyba, a komplet masz 250, co do tego to jutro bym Ci powiedzial

szkoda , ale sprawdzę kto jest chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko :good:, tylko nie wiem o ktorej dotre bo jade na week do bielska i bede wracal w niedz ,ale postaram sie byc 18-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko :good:, tylko nie wiem o ktorej dotre bo jade na week do bielska i bede wracal w niedz ,ale postaram sie byc 18-19

Spoko, jak cos to możemy się też w tyg. próbować spiknąć i coś porezać jak się nie wyrobisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko :good:, tylko nie wiem o ktorej dotre bo jade na week do bielska i bede wracal w niedz ,ale postaram sie byc 18-19

Spoko, jak cos to możemy się też w tyg. próbować spiknąć i coś porezać jak się nie wyrobisz :naughty:

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irko grasz jutro z nami w piłkę? :naughty:

narazie nie gram bo kopiecie a za poltora tygodnie musze miec sprawne nogi bo lece na hintertuxa

masz wieczną gwarancję :) a nie mówiłem że się zacznie wymawianie :evil:

jakie wymawianie? przeciez ja zadowolony jestem, przeciez jakbym wymienial to i tak u Ciebie bo wymiana gratis :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irko grasz jutro z nami w piłkę? :naughty:

narazie nie gram bo kopiecie a za poltora tygodnie musze miec sprawne nogi bo lece na hintertuxa

masz wieczną gwarancję :) a nie mówiłem że się zacznie wymawianie :evil:

jakie wymawianie? przeciez ja zadowolony jestem, przeciez jakbym wymienial to i tak u Ciebie bo wymiana gratis :naughty:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chcial te wieksze przetworniczki te normalne standardowe to mam 2 sztuki nowe 70zl za obie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam, ale spamu w dwa dni z 17 stron, przesada :tongue4:

Mam pytanie, potrzebuję na szybkości jakiś stary telewizor, byle jaki, może być niedziałający, może ktoś gdzieś ma na strychu lub w piwnicy, byłbym wdzięczny :cool1:

Grześ świecą w końcu :mysli: bo się już martwię

oczywiście że świecą i to jak, dziś jak leciałem autostradą to nawet raz nie musiałem mrugać wszyscy sami znikali szybciutko :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Panowie Grześki dziękuję za odwiedziny

To ja dziękuję za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: acha jutro wrzucę fotkę jak należy przyjmować w gości klubowiczów :naughty: :naughty:

:hi:

Ja używam xp, nie jestem przekonany na razie co do visty :)

za trudna jest :naughty: :naughty: Ja jestem mega zadowolony ale ja lubię gadżety i wszystko co nowe :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...