Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: wszystkich.

mega13 dzięki za odwiedziny w MM ze swoją pociechą :naughty: :gwizdanie:

Panowie dziś poznałem w pracy kolege od B8mki który był u nas na spocie i tak się złożyło ze chciał kupić sprzęcik do swojej audiki zeby mógł oglądać DVD/TV/itd.. Poprosiłem go aby podjechał do garazu do montowni i zaczeło się rezanko :kox:

Pierwszy raz tak dokładnie rezalismy z Adamemevo B8mkę i powiem tak: :shocked::kox: :kox: :kox:

Ogólnie bardzo dobre wrazenie wywarła na mnie. Furmanka robi wrazenie i zgadzam się z Waskim ze z tyłu jest wystarczająco duzo "juz" miejsca :)

Środek choć to nie była raczej bogatsza opcja był wypaśny i patent odpalania auta mnie rozwalił :> Zarzucasz sprzęgło, hamulec i dopiero naciskasz przycisk i furka odpala :D

Kolega podjedzie w Niedziele na spota to będzie okazja jeszcze dokładnie ją wyrezac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuję za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: acha jutro wrzucę fotkę jak należy przyjmować w gości klubowiczów :naughty: :naughty:

chyba zaplace ta skladke bo Wąski traktuje mnie inaczej, wy wychodzicie od niego zadowoleni jak z dobrego domu publicznego a mnie traktuje bez entuzjazmu wiec mam powody czuc sie gorszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dziękuję za wszystko :notworthy: :notworthy: :notworthy: acha jutro wrzucę fotkę jak należy przyjmować w gości klubowiczów :naughty: :naughty:

chyba zaplace ta skladke bo Wąski traktuje mnie inaczej, wy wychodzicie od niego zadowoleni jak z dobrego domu publicznego a mnie traktuje bez entuzjazmu wiec mam powody czuc sie gorszy :decayed:

nie wystarczy opłacić składki :decayed: :decayed: musisz zapłacić za głosy na tak, po 50 za głos, 50 za rozważenie kandydatury i potem jeszcze postawić flaszkę na łebka :polew: :polew: więc przekalkuluj czy warto :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto oglądał Ironman'a :?:

Dobre to :?:

Pytam się bo tam gość zasuwa R8ką :)[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 23:47_________________________________________________Miłej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy opłacić składki :decayed: :decayed: musisz zapłacić za głosy na tak, po 50 za głos, 50 za rozważenie kandydatury i potem jeszcze postawić flaszkę na łebka :polew: :polew: więc przekalkuluj czy warto :polew: :polew:

dobre domy publiczne nie sa tanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i dobre i tanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

_________________________________________________

W pociagu siedzi Polak i Murzyn.

Polak przyglada sie Murzynowi, bo nigdy wczesniej nie widzial Murzyna.

Chcial sie dowiedziec, skad ten Murzyn jest i pyta:

- Bangladesz?

Murzyn nic. To Polak znow:

- Bangladesz?

Murzyn wstal, otworzyl okno, wyciagnal reke i powiedzial:

- Nie bangla [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:16_________________________________________________Idzie sobie kaczuszka przez las. Jest bardzo smutna. Spotyka na swojej drodze niedźwiedzia:

- A Ty co taka smutna jesteś. - pyta się kaczuszki

- Bo tak sobie idę przez las i tak naprawdę nie wiem kim jestem. - odpowiada kaczuszka

- To ja Ci pomogę! - woła niedźwiedź i zadaje pytania:

- Żółta jesteś?

- Jestem!

- Krzywe nóżki masz?

- Mam!

- Dziobek masz?

- Mam!

- No to jesteś kaczuszka!

Kaczuszka idzie dalej przez las, szczęśliwa że w końcu wie kim jest. Nagle spotyka skunksa.

Kaczuszka dostrzega na jego twarzy smutek i zadaje pytanie:

- Dlaczego jesteś taki smutny?

- No bo tak sobie idę przez las i tak naprawdę nie wiem kim jestem. - odpowiada skunks.

- Niedźwiedź mi pomógł, to ja Tobie też pomogę. - mówi kaczuszka i zadaje pytania:

- Włosy masz?

- No mam.

- Pasek na środku masz?

- Mam!

- Śmierdzisz?

- Śmierdzę!

- To jesteś piz*a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski to kiedy sie moge zjawić ? :naughty: napisz mi na gg o której moge podjechac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy opłacić składki :decayed: :decayed: musisz zapłacić za głosy na tak, po 50 za głos, 50 za rozważenie kandydatury i potem jeszcze postawić flaszkę na łebka :polew: :polew: więc przekalkuluj czy warto :polew: :polew:

dobre domy publiczne nie sa tanie :decayed:

:hi:

Można płacić kartą :)

Waski to kiedy sie moge zjawić ? :naughty: napisz mi na gg o której moge podjechac :gwizdanie:

Oczywiście zobaczę jak się dzień poukłada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kurde a myślałem ze tylko 16-stki takie wychodziły :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tu jest ładna felga :naughty:

http://moto.allegro.pl/item447404701_felgi_aluminiowe_17_opony_5x108.html[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 11:14_________________________________________________albo taka

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5886138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...