Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odbior koszulek...ocena, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jas, no to swietnie 1 osoba juz dostala :D a co z reszta?? nastepna partia powedruje pewnie dopero w przyszlym tygodniu, do wojtasa i piorka wyslalem dzis bo dostalem adresy

Opublikowano

Murzyn, mam pytanko, kiedy dokladnie wysłałeś :?:

bo nadal nic nie ma :cry:

Opublikowano

wczoraj wieczorem....qrcze jas dostal, to pewnie reszta tez szybko powinna dostac (chociaz raz do lukasa list priorytetowy szedl tydzien

Opublikowano
wczoraj wieczorem...

eee to luz, myslałem ze wczesniej

pewnie jutro będą

Opublikowano

no kolo 16...17...i tak sie udalo wczesnie ;)

Opublikowano
dzis wysylka do wszystkich ktorzy wplacili do 10.09

wojtas-audi

piurko2

zdzisek

gelo

to nie wiem czy mam sie cieszyc bo ja zaplacilem 31.08 i wciaz nie mam :evil:

Opublikowano

Czesc Koledzy... do Nowego Sacza koszulka dotarla wczoraj (ja jestem w ResMiesice obecnie wiec jej nie mierzylem - jak to zrobie to dam znac jak rozmiar :wink: ). W kazdym badz razie do Malopolski docieraja terminowo :twisted:

Dziekuje Murzyn za cale zaangazowanie w ten projekcik -

POZDRAWIAM

Opublikowano

Koszulki dostałem.Dzięki wielkie.Jedyna uwaga , że logo z przodu troszkę za wysoko :wink:

to nie wiem czy mam sie cieszyc bo ja zaplacilem 31.08 i wciaz nie mam :evil:

Ach nasza kochana poczta :twisted:

Opublikowano
że logo z przodu troszkę za wysoko

e tam sie czepiacie jak wam cycki opadna to bedzie w dobrym miejscu :lol:

Opublikowano
Koszulki dostałem.Dzięki wielkie.Jedyna uwaga , że logo z przodu troszkę za wysoko

I jak Hugo dobra, nie za mala ??

Opublikowano
Koszulki dostałem.Dzięki wielkie.Jedyna uwaga , że logo z przodu troszkę za wysoko

I jak Hugo dobra, nie za mala ??

Jest idealnie do mnie dopasowana :lol:

Opublikowano

Cześć

Wielkie dzięki Murzyn koszulka dotarła dziś 10:00 pasuje jak ulał jestem bardzo zadowolony.

Opublikowano
e tam sie czepiacie jak wam cycki opadna to bedzie w dobrym miejscu

:lol::oops: :mrgreen:

Opublikowano
że logo z przodu troszkę za wysoko

e tam sie czepiacie jak wam cycki opadna to bedzie w dobrym miejscu :lol:

Cholera to ja chyba jestem kosmitą bo u mnie cycki muszą pójść w góre , żeby się z logo zgrały :lol:

Opublikowano

no w koncu doszły :mrgreen: pasuja idealnie :twisted: dzieki murzyn

Opublikowano

Do mnie też dotarły. Dzięki Murzyn. :mrgreen:

Opublikowano

Witam.

Dotarła do mnie koszulka jest super :mrgreen:

Gratulacje dla kolegi Murzyna za kawal dobrej roboty :!: :grin:

Opublikowano

Koszulki dotarły Wielkie Dzięki :mrgreen: Murzyn

Opublikowano

a ja nadal nie mam :cry:

Opublikowano
a ja nadal nie mam :cry:

A ja też chociaż wpłaciłem 31.08 :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.