Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie widziałem :cool1:

jak masz rozwiązany stop,pali się we wszystkich lampach jak w A6,czy tylko w zewnętrznych?

Opublikowano

nie widziałem :cool1:

jak masz rozwiązany stop,pali się we wszystkich lampach jak w A6,czy tylko w zewnętrznych?

Mironex ma wszystko jak w ori A6 :naughty: i pięknie sie to prezentuje

Opublikowano

nie widziałem :cool1:

jak masz rozwiązany stop,pali się we wszystkich lampach jak w A6,czy tylko w zewnętrznych?

734f9cede881dc1cm.jpg

2263030660036bc9m.jpg

Opublikowano

stopy w klapie łączyłeś z 3 światłem stopu,czy ciągnąłeś dodatkowe kable?

Opublikowano

stopy w klapie łączyłeś z 3 światłem stopu,czy ciągnąłeś dodatkowe kable?

połączone z 3 stopem :wink4: ( 5 min roboty ) :)

Opublikowano

stopy w klapie łączyłeś z 3 światłem stopu,czy ciągnąłeś dodatkowe kable?

połączone z 3 stopem :wink4: ( 5 min roboty ) :)

mam już wszystkie graty :gwizdanie:,w razie czego będzie można się zwrócić do pana o więcej konkretów :naughty:

Opublikowano

stopy w klapie łączyłeś z 3 światłem stopu,czy ciągnąłeś dodatkowe kable?

połączone z 3 stopem :wink4: ( 5 min roboty ) :)

mam już wszystkie graty :gwizdanie:,w razie czego będzie można się zwrócić do pana o więcej konkretów :naughty:

NIE

Ps. kiedyś mi dokuczałeś

Opublikowano

Cos wam pokaze....

e893e1d6e81e00c4med.jpg

bylo pare stron wczesniej ale tu lepiej widac...

Te kropki nizej to ma byc kierunkowskaz...

Opublikowano

stopy w klapie łączyłeś z 3 światłem stopu,czy ciągnąłeś dodatkowe kable?

połączone z 3 stopem :wink4: ( 5 min roboty ) :)

mam już wszystkie graty :gwizdanie:,w razie czego będzie można się zwrócić do pana o więcej konkretów :naughty:

NIE

Ps. kiedyś mi dokuczałeś

ciągle masz pretensje o to z twoją żonką :gwizdanie:

daj spokój,w trakcie i tak krzyczała twoje imię :cool1:,a może to ja krzyczałem :mysli:

:tongue4:

PS.pojawia się miron,pojawia sie spam :decayed:

PS2.te lampki z posta wyżej są niezłe :naughty:

Opublikowano

lampki ladnie sie prezentuja :good:

daj jakąś fotę z włączonym hamulcem :cool1:

ale jak ma zrobic jednoczesnie zdjecie i wlaczyc hamulec? a kolegow nie ma ktory by mu pomogl

:decayed:

Opublikowano

Cos wam pokaze....

e893e1d6e81e00c4med.jpg

bylo pare stron wczesniej ale tu lepiej widac...

Te kropki nizej to ma byc kierunkowskaz...

:mysli:

chętnie zobaczyłbym to na żywo :naughty:

Opublikowano

Na zywo ten plastik taki "niedorobiony" wyglada, ale to jest dopiero prototyp. Jesliby wziac za wzor to co dotychczas zrobili to powiem tak: MOZE BYC

Poczekam az ktos sobie to zalozy.... :naughty:

Opublikowano

ja dalej uważam,że jedyna opcja,to mariaż ori A6 z A4 :cool1:

tuningowe zawsze będą "inne",pewnie z biegiem czasu dopracują je na tyle,że będą wyglądały ok.,

ale zawsze będą świecić inaczej jak oryginalne A6.

Opublikowano

Jak dla mnie jedyna słuszna opcja, to rezanko jak u mirona :hi:. Inne nie wyglądają jak ori.

Wszystkie inne zalatują chińszczyzną. Tak, że na tył swap z a6, a na przód ledy z rs6 do których można dołożyć białe ringi jak w bmw:

vqp3S.jpg

8kseJ.jpg

plus ewentualnie taki mariaż:

8kEIr.jpg

na przykładzie a6, ale tego w B7 jeszcze nie widziałem. Innej opcji nie ma, te z allegro to dramat, widać już na ulicach:

vqO0i.jpg

1Vhcjr.jpg

dajcie spokój, jak to wygląda.

Opublikowano

ledy na przód nie są do tego auta i koniec :angry:

wszystko w temacie :gwizdanie:

Opublikowano

Problem z a4 jest taki ze autko jest zdecydowanie wezsze od a5 czy a6 i to wszystko dupiato wyglada, ale byc moze z wieksza gleba i nadkolami z RS4 by cos z tego bylo, ale to juz nie na polskie drogi, wiec kolo sie zamyka....

Pozyjemy zobaczymy....

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie jedyna słuszna opcja, to rezanko jak u mirona :hi:. Inne nie wyglądają jak ori.

Wszystkie inne zalatują chińszczyzną. Tak, że na tył swap z a6, a na przód ledy z rs6 do których można dołożyć białe ringi jak w bmw:

vqp3S.jpg

8kseJ.jpg

plus ewentualnie taki mariaż:

8kEIr.jpg

na przykładzie a6, ale tego w B7 jeszcze nie widziałem. Innej opcji nie ma, te z allegro to dramat, widać już na ulicach:

vqO0i.jpg

1Vhcjr.jpg

dajcie spokój, jak to wygląda.

Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości.

RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6.

Opublikowano

Jak dla mnie jedyna słuszna opcja, to rezanko jak u mirona :hi:. Inne nie wyglądają jak ori.

Wszystkie inne zalatują chińszczyzną. Tak, że na tył swap z a6, a na przód ledy z rs6 do których można dołożyć białe ringi jak w bmw:

vqp3S.jpg

8kseJ.jpg

plus ewentualnie taki mariaż:

8kEIr.jpg

na przykładzie a6, ale tego w B7 jeszcze nie widziałem. Innej opcji nie ma, te z allegro to dramat, widać już na ulicach:

vqO0i.jpg

1Vhcjr.jpg

dajcie spokój, jak to wygląda.

Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości.

RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6.

Dokładnie tak jak pisze ba$ior

A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior?

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie jedyna słuszna opcja, to rezanko jak u mirona :hi:. Inne nie wyglądają jak ori.

Wszystkie inne zalatują chińszczyzną. Tak, że na tył swap z a6, a na przód ledy z rs6 do których można dołożyć białe ringi jak w bmw:

vqp3S.jpg

8kseJ.jpg

plus ewentualnie taki mariaż:

8kEIr.jpg

na przykładzie a6, ale tego w B7 jeszcze nie widziałem. Innej opcji nie ma, te z allegro to dramat, widać już na ulicach:

vqO0i.jpg

1Vhcjr.jpg

dajcie spokój, jak to wygląda.

Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości.

RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6.

Dokładnie tak jak pisze ba$ior

A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior?

TO nie jest moje auto.

Na zdjęciu znajduje się S4 B7 z USA.

Moje auto ma Diody w DRL'ach, a nie żółtki :)

Opublikowano

Jak dla mnie jedyna słuszna opcja, to rezanko jak u mirona :hi:. Inne nie wyglądają jak ori.

Wszystkie inne zalatują chińszczyzną. Tak, że na tył swap z a6, a na przód ledy z rs6 do których można dołożyć białe ringi jak w bmw:

vqp3S.jpg

8kseJ.jpg

plus ewentualnie taki mariaż:

8kEIr.jpg

na przykładzie a6, ale tego w B7 jeszcze nie widziałem. Innej opcji nie ma, te z allegro to dramat, widać już na ulicach:

vqO0i.jpg

1Vhcjr.jpg

dajcie spokój, jak to wygląda.

Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości.

RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6.

Dokładnie tak jak pisze ba$ior

A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior?

TO nie jest moje auto.

Na zdjęciu znajduje się S4 B7 z USA.

Moje auto ma Diody w DRL'ach, a nie żółtki :)

OK mała pomyłka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.