Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękne lampy. Czyba czerwone najlepiej będą pasować do srebrnego. jesli będą w sprzedaży to od razu zamawiam

Opublikowano

Właśnie a co z sedanem :wallbash:

Opublikowano

Właśnie a co z sedanem :wallbash:

Tez beda tyle, ze w polowie roku 2010 :wink4:

Opublikowano

Pozostaje stworzyc liste chetnych i wyslac zapytanie na zakup

Zalecam zbiórkę kasy najpierw. Wiem jak to tutaj wygląda. Zadeklaruje się mnóstwo osób. A jak przyjdzie co do czego to 3/4 się wycofa głupio się tłumacząc.

Opublikowano

Tez jestem za tym. Najpierw wplata a pozniej na liste chetnych. Mamy 4-6 tyg. czasu.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie a co z sedanem :wallbash:

Tez beda tyle, ze w polowie roku 2010 :wink4:

c**jki...dyskryminują Sedanowców :(

Opublikowano

No to tak wyglądają moje wyrezane ledy z A6, na razie zamontowane mam tylko boczne, bo te z klapy trzeba trochę poprawić i dopiero potem zrobię foto jak calość świeci :wink4:

sdc103921024x768.th.jpg

sdc103931024x768.th.jpg

sdc105281024x768.th.jpg

sdc105291024x768.th.jpg

sdc105301024x768.th.jpg

To są foty bez rezystorów potrzebnych do prawidłowego działania ale oprócz jednego kabla do stopu w lampach w klapie, wszystko działa plug&play po podpięciu wtyczki :wink4:

Opublikowano

piękna robota :good::notworthy:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 22:21_________________________________________________gratki dla wykonawcy :good:

Opublikowano

Dzięki Miron :wink4: jakbym tego u Ciebie nie zobaczy w Nalężu to bym chyba się tego nie podjął :notworthy:

Opublikowano

Dzięki Miron :wink4: jakbym tego u Ciebie nie zobaczy w Nalężu to bym chyba się tego nie podjął :notworthy:

tymbardziej mnie cieszy efekt Twojej pracy :wink4::good:

Opublikowano

kurcze i jak je zobaczylem to znowu mnie popieprzyło na ich punkcie.

Hammer trza będzie pogadać i zrobić deal...

Opublikowano

Po zdjęciach widać, że rezania było sporo, tym bardziej gratki :good: piękna robota, oby też tak pięknie świeciły :ok2:

Opublikowano

Piekna robota :good:

reania sporo ale tak jak u mirona efekt :good: :good:

Zabezpieczasz jakos układ scalony ??

Opublikowano

Zabezpieczasz jakos układ scalony ??

Jeśli chodzi o lampy boczne, to jest on schowany w lampie na którą przychodzi ori pokrywa. Co do lamp w klapie, wszystko jest wtopione w silikon do poziomu uszczelki, bo uszczelka w zupełności wystarcza żeby woda nie dostała się do środka tylnej klapy.

Opublikowano
Opublikowano

Do sedana to ledy z A3 by się dało rezać :naughty:

ja jestem ciekaw efektu końcowego.. miałem w ręce twoje lampki i naprawdę piękna robota :good:... może i ja się skusze :)

Opublikowano

Elegancka sprawa:D Tata ma a6 i wyglądają wyj... "elegancko"

pozdrowionka:D

panowie może opiszecie sposób instalacji krok po kroku w dziale: "Zrób to sam"

Opublikowano

Tez jestem za tym. Najpierw wplata a pozniej na liste chetnych. Mamy 4-6 tyg. czasu.

No jak działamy Panowie z tą zbiórką i zakupem? :naughty:

Miałem coś rezać z A6ki ale chyba jednak zobaczę jak to wygląda... :evil:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:02_________________________________________________P.S. H4mm3R good job! :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.