Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co moglibyście polecić edukacyjnego dla 4 latki tak by mogła sobie porysować i pograć w proste gierki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystacie z tapatalk? mam problem z naszym forum, mogę czytać PW, mogę wejść w nowe posty, ale próbując wejść w "forum" pisze tylko proszę czekać i koniec nic nie da się zrobić. Macie takie problemy? czy chodzi wam tapatalk normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaktualizowanego Androida do 4.0.3 w Samsungu Galaxy S II :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Root nie ma nic do aktualizacji romu. Wrzucaj Odinem najnowszy niebrandowany ICS 4.0.3 a nie czekaj na to az operator laskawie wypusci swoj soft

Wytapane z SGS2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Root nie ma nic do aktualizacji romu. Wrzucaj Odinem najnowszy niebrandowany ICS 4.0.3 a nie czekaj na to az operator laskawie wypusci swoj soft

Wytapane z SGS2

Co wtedy z gwarancją? Jest czy się idzie paść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Root nie ma nic do aktualizacji romu. Wrzucaj Odinem najnowszy niebrandowany ICS 4.0.3 a nie czekaj na to az operator laskawie wypusci swoj soft

Wytapane z SGS2

Co wtedy z gwarancją? Jest czy się idzie paść?

Nie tracisz gwarancji. W serwisie z reszta nie sprawdzaja jaki masz soft

Wytapane z SGS2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Zonka Z HTC Sensation...a bardziej z Autoryzowanym serwisem :(

A o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Sensation kupiony 1 lutego 2012 roku w sieci Orange na firme . Oddany 28 lutego Do Regenersis

- przestał reagować guzik on/off

- jeden martwy pixel

Dziś 22 Marca odebrałem telefon ..Happy jak nic byłem jedyne 2h!!! .w/w usterki naprawili !! Ale telefon przestał wykrywać WIFI!! jakaś Masakra wysłużony HD2 wykrywa w tym samym miejscu bez problemu , nadmienie iż Sensation przed oddaniem idealnie wykrywał WIFI a teraz nic. Niby WIFI włączone a nic nie wykrywa .Więc reasumując Telefon miałem 2h i po 2 ponownie oddałem na Reklamację .Ciekawe ile będe musiał czekać aż łaskawie dadzą mi znac co i jak

PS. jak wspomniałem telefon wrócił z naprawionymi usterkami (on/off guzik , i martwy pixel ) i nawet wgrali najnowszy soft...dziwne bo jak im oddawałem Fon już miał Andka najnowszego 2.3.4 .

A jak wykryłem ze WIFI nie działa to pokusiłem się o Hard Reset , i dalej WIFI nie działa.ehhh.

Czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nawet wgrali najnowszy soft" to juz wiesz czego wina .widocznie cos im nie poszlo z tym softem. mogles nie oddawac i wgrac samemu mysle ze by pomoglo(o ile to jego wina) bo teraz troche poczekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale im nikt nie kazał wgrywać ...tak chyba mają popaprańcy że wgrywają nowy soft. ja tylko chciałem aby naprawili usterki co wskazałem .ehh to tak jak dać A4 na wymianę oleju a oni ci wymienią cały silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol, skąd pobrać oryginalny, niebrandowany, android do samsunga? sgs2

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

dobra, już chyba mam ;)http://www.samfirmware.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale im nikt nie kazał wgrywać ...tak chyba mają popaprańcy że wgrywają nowy soft. ja tylko chciałem aby naprawili usterki co wskazałem .ehh to tak jak dać A4 na wymianę oleju a oni ci wymienią cały silnik

być może zrobili wipe... czyli przywrócili ustawienia fabryczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...