Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z otwieraniem załączników np.pdf-ów w poczcie,otwierają się pobierają i potem napisane jest że nie można otworzyc pliku.Wie ktoś może o co chodzi,trzeba zmienic coś w ustawieniach ? Problem dotyczy tableta Asus TF-700

Może nie masz odpowiedniej apki zainstalowanej by mógł to otworzyć:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo nie mam menadzera plików :doh:

Chodziło mi co masz folder gdzie przeglądasz zawartość telefonu, folder tzw. Moje pliki :wink4:

Przynajmniej ja go używam bo jest bardzo dobry i nie potrzebuję używać innych które trzeba ściągać chociażby ES Eksplorator..

właśnie w SE nie mam nic takiego. mam tylko w ustawieniach- moje aplikacje - zaznaczyłem zezwalaj na instalację z zewnątrz

i dalej zapisuje z download. tyle że w pobranych dalej do nie widać :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO u nas też można to kupić np. tu:

DUAL SIM ADAPTER DLA SAMSUNG GALAXY S3 GT-I9300 (2958745343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jest to słabe rozwiązanie bo jak działam na necie to nikt do mnie nie zadzwoni - a ja tak nie chce:decayed:

A tak w ogóle to odbierz PW:banan:

Mam dualsima w SGSIII i dziala. Ale nie konkretnie tego :)

a twój dualsim działa jednocześnie na dwóch kartach czy tak jak ten z aukcji - albo jedna, albo druga??

SGSIII ma jedna antene, wiec tylko jedna karta bedzie na standby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skubaniec gdzieś to musi zapisywać, musisz przez apkę przejrzeć telefon, użyj tego es eksplorator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystacie z płatności telefonami przez NFC, bo ja się trochę łamię i nie wiem czy wpisywać dane z karty kredytowej do telefonu. Ktoś może ma z tym jakieś doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skubaniec gdzieś to musi zapisywać, musisz przez apkę przejrzeć telefon, użyj tego es eksplorator.

Pierw muszę es wgrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z otwieraniem załączników np.pdf-ów w poczcie,otwierają się pobierają i potem napisane jest że nie można otworzyc pliku.Wie ktoś może o co chodzi,trzeba zmienic coś w ustawieniach ? Problem dotyczy tableta Asus TF-700

Może nie masz odpowiedniej apki zainstalowanej by mógł to otworzyć:eusathink:

Mam Adobe Reader a oryginalnie jest tam jakiś polaris nie wiem zainstalowac coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany skąd bierzecie Taptalka? Bo nie wierzę że wszyscy po 10zł płacą:decayed:

napisz mi swojego maila na PW:wink:

Poszło:naughty:

Też poproszę tatatatalka :wink:

4shared.com - darmowe udostępnianie i przechowywanie plików

wystarczy wpisac co sie potrzebuje z koncowka .apk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zoltakaczka

Mam problem z samsungiem galaxy s2. Wg danych w ustawieniach mam 18MB wolnej pamięci w telefonie, a wystarczy, że np uruchomię GG albo YT i wyskakuje mi komunikat o pełnej pamięci wewnętrznej telefonu i pamięci wiadomości. Wystarczy, że wyłączę aplikację i komunikat znika. Co jest nie tak? I czy da się jakoś ustawić, żeby ściągało aktualizacje i zapisywało programy na karcie pamięci a nie w telefonie? Bo nie mogę zrobić aktualizacji map / yt / gmaila albo sklepu Play, bo pisze o braku odpowiedniej ilości miejsca w telefonie. Nie wiem, co robić. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobierz sobie z google play app2sd dzięki temu programowi możesz przenosić programy zapisane w pamięci telefonu na kartę pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zoltakaczka
pobierz sobie z google play app2sd dzięki temu programowi możesz przenosić programy zapisane w pamięci telefonu na kartę pamięci

nic mi to za bardzo nie dało, bo pisze, że już wszystko co mogłam przenieść na kartę pamięci zostało przeniesione. W tel mam tylko sklep google play (11mb), usługi google play (8mb), wyszukiwanie głosowe (5mb), yt (4mb), gmail (4mb), wyszukiwarkę google i street view (po 1mb) i to wszystko niby daje razem zajętej 180mb, a wolnej tylko 19. :/ Nie wiem co robic.. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z formatuj kartę sd , miałem ten sam problem i pomogło. Przenieś ważne dla Ciebie pliki ( zdjęcia, muza itd) na kompa i zrób format karty. Reszta folderów sie nie przejmuj. Aplikacje same sobie je utworzą.

by HTC Sensation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z formatuj kartę sd , miałem ten sam problem i pomogło. Przenieś ważne dla Ciebie pliki ( zdjęcia, muza itd) na kompa i zrób format karty. Reszta folderów sie nie przejmuj. Aplikacje same sobie je utworzą.

by HTC Sensation

"Sformatuj" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale format koniecznie z poziomu w telefonie nie na kompie:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś szuka telefonu - właśnie przyszedł dzisiaj do taty Sony Xperia S i jest na sprzedaż - oczywiście NOWY ;)

Wszystkie pudełka, papierki, no tak jak go przysłali + etui, które zamówił dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...